"Арма-С" (Кролевець)

"Арма-С" (Кролевець) - статистика та календар. Вся інформація про гравців та результативність.
Тренер : Онікиєнко Віктор
Статистика Відео

Статистика команди "Арма-С" (Кролевець) Сезон 2020/2021

Назва турніру І В Н П Г О
Чемпіонат Кролевеччини з футзалу 7 7 0 0 38 :9 21
Чемпіонат об'єднаного Конотопського р-н 0 0 0 0 0 :0 0

Статистика гравців

Ім'я І Г ЖК ЧК Ф АГ 6-м 10-м
Безверхій Артем 0 0 0 0 - 0 0 0
Велесь Станіслав 0 0 0 0 - 0 0 0
Герд Сергій 2 0 0 0 - 0 0 0
Жабко Артем 1 0 0 0 - 0 0 0
Ільєнко Олександр 0 0 0 0 - 0 0 0
Лобас Віталій 2 0 0 0 - 0 0 0
Лузганов Владислав 2 0 0 0 - 0 0 0
Сорока Анатолій 2 0 0 0 - 0 0 0
Ступаченко Олександр 2 2 0 0 - 0 0 0
Шило Сергій 2 1 0 0 - 0 0 0
Штик Сергій 2 0 1 0 - 0 0 0
Результати Календар Склад
Тур 7 Чемпіонат Кролевеччини з футзалу
10.04.2021 "Арма-С" (Кролевець) 5:0 СК "Спаське" (Спаське)
Тур 6 Чемпіонат Кролевеччини з футзалу
03.04.2021 "Арма-С" (Кролевець) 4:3 ФК "Шанхай" (Кролевець)
Тур 5 Чемпіонат Кролевеччини з футзалу
27.03.2021 "Ветеран" (Кролевець) 0:8 "Арма-С" (Кролевець)
Тур 4 Чемпіонат Кролевеччини з футзалу
20.03.2021 "ДІБРОВА" (Дубовичі) 2:6 "Арма-С" (Кролевець)
Тур 3 Чемпіонат Кролевеччини з футзалу
13.03.2021 "Арма-С" (Кролевець) 8:1 "Тулиголовець-2" (Тулиголове)
Тур 2 Чемпіонат Кролевеччини з футзалу
06.03.2021 ФК "Тулиголовець" (Тулиголове) 2:3 "Арма-С" (Кролевець)
Тур 1/2 Кубок Кролевеччини з футболу
16.05.2021 "ДІБРОВА" (Дубовичі) 1:2 "Арма-С" (Кролевець)
Тур 1/2 Кубок Кролевеччини з футболу
01.05.2021 "ДІБРОВА" (Дубовичі) 4:1 "Арма-С" (Кролевець)
Тур 1/2 Кубок об'єднаного Конотопського р-н
16.05.2021 "ДІБРОВА" (Дубовичі) 1:2 "Арма-С" (Кролевець)
Тур 1/2 Кубок об'єднаного Конотопського р-н
01.05.2021 "ДІБРОВА" (Дубовичі) 4:1 "Арма-С" (Кролевець)
Тур 14 Чемпіонат об'єднаного Конотопського р-н
"Арма-С" (Кролевець) -:- "Ветеран" (Кролевець)
Тур 13 Чемпіонат об'єднаного Конотопського р-н
ФК "Шанхай" (Кролевець) -:- "Арма-С" (Кролевець)
Тур 12 Чемпіонат об'єднаного Конотопського р-н
ФК "Тулиголовець" (Тулиголове) -:- "Арма-С" (Кролевець)
Тур 11 Чемпіонат об'єднаного Конотопського р-н
СК "Спаське" (Спаське) -:- "Арма-С" (Кролевець)
Тур 10 Чемпіонат об'єднаного Конотопського р-н
"Арма-С" (Кролевець) -:- "ДІБРОВА" (Дубовичі)
Тур 9 Чемпіонат об'єднаного Конотопського р-н
"Арма-С" (Кролевець) -:- "Ярославна" (Путивль)