Елітний дивізіон

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист
Тур 18
05.01.2020 ФОК Енергія 3:0 ГазМяс
05.01.2020 ФОК ФзК Форца 2:4 Грантех
05.01.2020 ФОК ФК ІнБев 2:4 Квара
05.01.2020 ФОК Медик 4:3 Політех - Твій Час
05.01.2020 ФОК Дангард 2:11 ФК Атлет-Житомир
Тур 17
12.01.2020 ФОК Медик 1:4 Квара
12.01.2020 ФОК ФК ІнБев 4:6 ФК Атлет-Житомир
12.01.2020 ФОК ФзК Форца 2:2 ГазМяс
12.01.2020 ФОК Політех - Твій Час 1:8 Грантех
12.01.2020 ФОК Енергія 6:2 Дангард
Тур 16
21.01.2020 ФОК ФК ІнБев 2:4 Енергія
19.01.2020 ФОК Грантех 4:3 ГазМяс
19.01.2020 ФОК Медик 2:4 ФК Атлет-Житомир
19.01.2020 ФОК Квара 4:4 Політех - Твій Час
19.01.2020 ФОК ФзК Форца 3:2 Дангард
Тур 9
22.12.2019 ФОК Квара 4:2 ФК ІнБев
15.12.2019 ФОК Політех - Твій Час 1:7 Медик
15.12.2019 ФОК Грантех 2:1 ФзК Форца
15.12.2019 ФОК ГазМяс 2:4 Енергія
15.12.2019 ФОК ФК Атлет-Житомир 10:3 Дангард
Тур 8
08.12.2019 ФОК ГазМяс 2:0 ФзК Форца
08.12.2019 ФОК Дангард 2:7 Енергія
08.12.2019 ФОК Квара 2:2 Медик
08.12.2019 ФОК ФК Атлет-Житомир 2:2 ФК ІнБев
08.12.2019 ФОК Грантех 5:2 Політех - Твій Час
Тур 7
01.12.2019 ФОК Дангард 2:4 ФзК Форца
01.12.2019 ФОК ГазМяс 6:5 Грантех
01.12.2019 ФОК Енергія 2:2 ФК ІнБев
01.12.2019 ФОК ФК Атлет-Житомир 5:0 Медик
01.12.2019 ФОК Політех - Твій Час 4:2 Квара
Тур 6
24.11.2019 ФОК ФК ІнБев 0:0 ФзК Форца
24.11.2019 ФОК Енергія 2:0 Медик
24.11.2019 ФОК ГазМяс 9:7 Політех - Твій Час
24.11.2019 ФОК Дангард 3:4 Грантех
24.11.2019 ФОК ФК Атлет-Житомир 5:1 Квара
Тур 5
17.11.2019 ФОК ФзК Форца 3:2 Медик
17.11.2019 ФОК Енергія 3:3 Квара
17.11.2019 ФОК Дангард 5:9 ГазМяс
17.11.2019 ФОК ФК ІнБев 0:5 Грантех
17.11.2019 ФОК Політех - Твій Час 1:7 ФК Атлет-Житомир
Тур 4
14.11.2019 ФОК Енергія 4:2 ФК Атлет-Житомир
10.11.2019 ФОК Медик 1:2 Грантех
10.11.2019 ФОК Дангард 3:5 Політех - Твій Час
10.11.2019 ФОК ФК ІнБев 3:7 ГазМяс
10.11.2019 ФОК ФзК Форца 1:1 Квара
Тур 3
03.11.2019 ФОК ФзК Форца 0:1 ФК Атлет-Житомир
03.11.2019 ФОК Політех - Твій Час 1:7 Енергія
03.11.2019 ФОК ФК ІнБев 7:2 Дангард
03.11.2019 ФОК Медик 3:6 ГазМяс
03.11.2019 ФОК Грантех 6:2 Квара
Тур 2
27.10.2019 ФОК ФК ІнБев 3:0 Політех - Твій Час
27.10.2019 ФОК ФзК Форца 1:3 Енергія
27.10.2019 ФОК Медик 2:4 Дангард
27.10.2019 Грантех 1:2 ФК Атлет-Житомир
27.10.2019 ФОК Квара 2:5 ГазМяс
Тур 1
19.10.2019 Політех - Твій Час 1:5 ФзК Форца
19.10.2019 Грантех 3:5 Енергія
19.10.2019 Квара 5:2 Дангард
19.10.2019 ГазМяс 3:5 ФК Атлет-Житомир
19.10.2019 Медик 2:2 ФК ІнБев

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Команда І Г В/C
Енергія 12 20 1.67
ФзК Форца 12 22 1.83
ФК Атлет-Житомир 12 23 1.92
Грантех 12 28 2.33
Квара 12 37 3.08
Медик 12 38 3.17
ФК ІнБев 12 38 3.17
ГазМяс 12 43 3.58
Політех - Твій Час 12 64 5.33
Дангард 12 73 6.08

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Селюченко Василь ГазМяс 11 6 0
Сотник Роман Політех - Твій Час 10 3 1
Яворський Денис ФК Атлет-Житомир / Енергія / 10 2 1
Базь Вадим Енергія / Квара / 10 2 1
Трибель Олександр Грантех 10 5 0
Розпотнюк Олександр ФК ІнБев 9 5 0
Слободенюк Ярослав ФК ІнБев 11 2 1
Циба Костянтин ГазМяс 11 2 1
Савчук Олександр ГазМяс 6 2 1
Іванов Ігор ФК ІнБев 11 4 0
Ковальчук Денис ФК ІнБев 11 1 1
Краснощоков Нікіта Дангард 9 1 1
Максимчук Олександр Квара 11 4 0
Ковпак Іван ФзК Форца 11 3 0
Петренко Дмитро Енергія 10 3 0
Демчик Дмитро ФК Атлет-Житомир 11 3 0
Багінський Марк ГазМяс 10 3 0
Коваль Юрій Грантех / ФК Атлет-Житомир / 49 3 0
Киришун Роман ФК Атлет-Житомир 11 3 0
Невмержицький Віталій Квара 10 3 0
Орлик Андрій ФК ІнБев 10 3 0
Свеста Олександр Дангард 9 3 0
Чайковський Дмитро Дангард 8 3 0
Савчук Петро ГазМяс 8 3 0
Яцковець Ігор Енергія 7 3 0
Любченко Артур Медик 12 2 0
Черновол Павло ФзК Форца 10 2 0
Трохліб Роман Політех - Твій Час 10 2 0
Горбачевський Ігор Квара 10 2 0
Слюсар Сергій Енергія / Квара / 8 2 0
Ляшевич Андрій Квара 8 2 0
Іванчук Роман Грантех 11 2 0
Онищук Володимир ФзК Форца 10 2 0
Скорода Олексій Енергія 10 2 0
Самчик Антон ФзК Форца 12 2 0
Литвиновський Сергій Грантех 12 2 0
Школьний Сергій Грантех 12 2 0
Дорош Олександр ФзК Форца 12 2 0
Мазуренко Роман ФК Атлет-Житомир / Дангард / 11 2 0
Ничипоренко Олег ФК ІнБев 2 1 0
Швець Артем Квара 1 1 0
Романюк Дмитро ГазМяс 10 1 0
Бондарчук Владислав ФК ІнБев 12 1 0
Мороз Олександр ГазМяс 9 1 0
Омельянчук Микита ФК Атлет-Житомир 9 1 0
Тарасюк Андрій Квара 12 1 0
Бабак Максим Дангард 9 1 0
Ковбасюк Денис Дангард 9 1 0
0 1 0
Чапський Іван ФК Атлет-Житомир 7 1 0
Ясинський Ярослав ФзК Форца 2 1 0
Поточилов Дмитро 1 1 0
Михайловський Олександр ГазМяс 7 1 0
Сохацький Артем Політех - Твій Час 12 1 0
Русецький Сергій 7 1 0
Єлісеєв Олександр Енергія 7 1 0
Лукашин Тарас Дангард 7 1 0
Момотюк Олег 6 1 0
Стукал Руслан Політех - Твій Час 4 1 0
Малинівський Олександр Медик 3 1 0
Зорнік Вадим ФК Атлет-Житомир 11 1 0
Когут Олександр Медик 12 1 0
Меліченко Владислав ФзК Форца 12 1 0
Біляченко Олександр Грантех 12 1 0
Погорілець Павло ФК ІнБев 10 1 0
Самчик Артем ФК ІнБев 11 1 0
Романенко Максим Медик 12 1 0
Костюков Михайло Медик 11 1 0
Виговський Володимир Політех - Твій Час 10 1 0
Івашко Ярослав Енергія 11 1 0
Савчин Олег ФзК Форца 12 1 0
Федотов Олександр Грантех 12 1 0
Безверхий Вадим Квара 11 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Календар

Тур 10
01.03.2020 12:00 ФОК ФК Атлет-Житомир -:- ГазМяс
01.03.2020 13:00 ФОК ФК ІнБев -:- Медик
01.03.2020 14:00 ФОК Енергія -:- Грантех
01.03.2020 15:00 ФОК Дангард -:- Квара
01.03.2020 16:00 ФОК ФзК Форца -:- Політех - Твій Час
Тур 11
23.02.2020 12:00 ФОК Політех - Твій Час -:- ФК ІнБев
23.02.2020 13:00 ФОК ГазМяс -:- Квара
23.02.2020 14:00 ФОК ФК Атлет-Житомир -:- Грантех
23.02.2020 15:00 ФОК Дангард -:- Медик
23.02.2020 16:00 ФОК Енергія -:- ФзК Форца
Тур 12
16.02.2020 12:00 ФОК Квара -:- Грантех
16.02.2020 13:00 ФОК ГазМяс -:- Медик
16.02.2020 14:00 ФОК ФК Атлет-Житомир -:- ФзК Форца
16.02.2020 15:00 ФОК Дангард -:- ФК ІнБев
16.02.2020 16:00 ФОК Енергія -:- Політех - Твій Час
Тур 13
09.02.2020 12:00 ФОК Грантех -:- Медик
09.02.2020 13:00 ФОК Політех - Твій Час -:- Дангард
09.02.2020 14:00 ФОК ФК Атлет-Житомир -:- Енергія
09.02.2020 15:00 ФОК ГазМяс -:- ФК ІнБев
09.02.2020 16:00 ФОК Квара -:- ФзК Форца
Тур 14
02.02.2020 12:00 ФОК ФК Атлет-Житомир -:- Політех - Твій Час
02.02.2020 13:00 ФОК ГазМяс -:- Дангард
02.02.2020 14:00 ФОК Квара -:- Енергія
02.02.2020 15:00 ФОК Грантех -:- ФК ІнБев
02.02.2020 16:00 ФОК Медик -:- ФзК Форца
Тур 15
26.01.2020 12:00 ФОК ФзК Форца -:- ФК ІнБев
26.01.2020 13:00 ФОК Політех - Твій Час -:- ГазМяс
26.01.2020 15:00 ФОК Грантех -:- Дангард
26.01.2020 16:00 ФОК Медик -:- Енергія
26.01.2020 16:00 ФОК Квара -:- ФК Атлет-Житомир