Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат Сумської області з футзалу 2020 (Фінальна частина)

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Новини Відео Команди Гравці

Група A

І В Н П Г О
1 "Десна" (Очкине) 2 2 0 0 14:4 6
2 "LexVSK-СумБуд" (Суми) 2 1 0 1 8:7 3
3 "Carlsberg Group" (Недригайлів) 2 0 0 2 0:11 0

Група B

І В Н П Г О
1 "CompService" (Суми) 2 2 0 0 7:3 6
2 "Явір" (Краснопілля) 2 1 0 1 4:2 3
3 СК "Діброва" (Дубовичі) 2 0 0 2 2:8 0

Група D

І В Н П Г О
1 "Технологія" (Суми) 2 1 1 0 9:1 4
2 "Ярославна" (Путивль) 2 1 0 1 1:8 3
3 "Велетень" (Глухів) 2 0 1 1 1:2 1

FAQ

Тур Final
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Десна" (Очкине) 2:3 "Технологія" (Суми)
Тур 1/2
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ ФК Недригайлів (Недригайлів) 0:5 "Десна" (Очкине)
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Технологія" (Суми) 2:0 "CompService" (Суми)
Тур 1/4
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ ФК Недригайлів (Недригайлів) 2:1 "Явір" (Краснопілля)
Дата не введена "Технологія" (Суми) 0:0
(5:4,п)
"LexVSK-СумБуд" (Суми)
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "CompService" (Суми) -:-
Тур Final
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Агросвіт" (Білопілля) 6:2 "ВЧ - 3022" (Шостка)
Тур 1/2
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Carlsberg Group" (Недригайлів) 0:3 "Агросвіт" (Білопілля)
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "ВЧ - 3022" (Шостка) 2:0 "Ярославна" (Путивль)
Тур 1/4
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Велетень" (Глухів) 0:5 "Carlsberg Group" (Недригайлів)
Дата не введена СК "Діброва" (Дубовичі) 5:6 "ВЧ - 3022" (Шостка)
01.03.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Ярославна" (Путивль) -:-
Тур 3
Група A
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Десна" (Очкине) 7:0 "Carlsberg Group" (Недригайлів)
Група B
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "CompService" (Суми) 5:2 СК "Діброва" (Дубовичі)
Група C
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ ФК Недригайлів (Недригайлів) 1:1 "Агросвіт" (Білопілля)
Група D
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Ярославна" (Путивль) 1:0 "Велетень" (Глухів)
Тур 2
Група A
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "LexVSK-СумБуд" (Суми) 4:7 "Десна" (Очкине)
Група B
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ СК "Діброва" (Дубовичі) 0:3 "Явір" (Краснопілля)
Група C
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Агросвіт" (Білопілля) 3:3 "ВЧ - 3022" (Шостка)
Група D
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Технологія" (Суми) 8:0 "Ярославна" (Путивль)
Тур 1
Група A
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Carlsberg Group" (Недригайлів) 0:4 "LexVSK-СумБуд" (Суми)
Група B
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Явір" (Краснопілля) 1:2 "CompService" (Суми)
Група C
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "ВЧ - 3022" (Шостка) 2:3 ФК Недригайлів (Недригайлів)
Група D
29.02.2020 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Велетень" (Глухів) 1:1 "Технологія" (Суми)

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 1/4
Дата не введена "Агросвіт" (Білопілля) -:-
01.03.2020 09:35 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "Ярославна" (Путивль) -:-
Тур 1/4
Дата не введена "Десна" (Очкине) -:-
01.03.2020 12:25 Легкоатлетичний манеж УАБД НБУ "CompService" (Суми) -:-