Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат Волині з мініфутболу АДФ (кваліфікаційний етап)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист

Група A

І В Н П Г О
1 «БусМаркет» 2 2 0 0 3:0 6
2 «Агромат» (Луцьк) 2 2 0 0 4:2 6
3 ФК Метеор (Луцьк) 2 1 0 1 2:2 3
4 WestSide 2 0 0 2 1:3 0
5 ФК Аматор (Острожець) 2 0 0 2 2:5 0

Група B

І В Н П Г О
1 «Неріс Авангард» 2 2 0 0 6:2 6
2 «АСК Забороль» 2 1 0 1 7:7 3
3 ФК «Земан» 2 1 0 1 6:7 3
4 «Samyrai» 2 0 1 1 2:3 1
5 КлеверСторс 2 0 1 1 2:4 1

Група C

І В Н П Г О
1 «Фортуна» 2 2 0 0 5:1 6
2 ФК «Четвертня» 2 1 0 1 3:3 3
3 «FC HAWEST» 1 0 0 1 1:2 0
4 «БусМаркет-2» 1 0 0 1 0:3 0

Група D

І В Н П Г О
1 «KROSCHU LUTSK» 2 2 0 0 5:0 6
2 «ALL-PARTS» 2 1 0 1 3:3 3
3 «ЛуцькЦентр» 2 1 0 1 3:4 3
4 «Альянс» (Рожище) 2 0 0 2 2:6 0

FAQ

Тур 5
Група A
14.04.2024 MAKIS ФК Аматор (Острожець) 2:3 «Агромат» (Луцьк)
14.04.2024 MAKIS ФК Метеор (Луцьк) 2:1 WestSide
Група B
14.04.2024 MAKIS ФК «Земан» 4:6 «АСК Забороль»
Тур 4
Група A
14.04.2024 MAKIS «БусМаркет» 1:0 ФК Метеор (Луцьк)
Група B
20.04.2024 MAKIS КлеверСторс -:- ФК «Земан»
20.04.2024 MAKIS «Samyrai» -:- «АСК Забороль»
Тур 3
Група A
20.04.2024 MAKIS «Агромат» (Луцьк) -:- «БусМаркет»
20.04.2024 MAKIS ФК Метеор (Луцьк) -:- ФК Аматор (Острожець)
Група B
14.04.2024 MAKIS «Неріс Авангард» 3:1 КлеверСторс
14.04.2024 MAKIS ФК «Земан» 2:1 «Samyrai»
Група C
14.04.2024 MAKIS ФК «Четвертня» 2:1 «FC HAWEST»
14.04.2024 MAKIS «Фортуна» 3:0 «БусМаркет-2»
Група D
14.04.2024 MAKIS «ALL-PARTS» 0:2 «KROSCHU LUTSK»
14.04.2024 MAKIS «Альянс» (Рожище) 1:3 «ЛуцькЦентр»
Тур 2
Група A
20.04.2024 MAKIS «Агромат» (Луцьк) -:- ФК Метеор (Луцьк)
Група B
20.04.2024 MAKIS «АСК Забороль» -:- КлеверСторс
Група C
14.04.2024 MAKIS ФК «Четвертня» 1:2 «Фортуна»
Група D
14.04.2024 MAKIS «KROSCHU LUTSK» 3:0 «ЛуцькЦентр»
14.04.2024 MAKIS «ALL-PARTS» 3:1 «Альянс» (Рожище)
Тур 1
Група A
14.04.2024 MAKIS WestSide 0:1 «Агромат» (Луцьк)
14.04.2024 MAKIS «БусМаркет» 2:0 ФК Аматор (Острожець)
Група B
14.04.2024 MAKIS «АСК Забороль» 1:3 «Неріс Авангард»
14.04.2024 MAKIS КлеверСторс 1:1 «Samyrai»

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Симонович Вадим «АСК Забороль» 2 3 1.5
Гладун Богдан «ALL-PARTS» 2 2 1
Шпаковський Кирило ФК «Земан» 2 2 1
Блажиєвський Ігор «Неріс Авангард» 2 2 1
Скулинець Роман «Фортуна» 2 2 1
Максим Борщевич «Агромат» (Луцьк) 2 2 1
Шелест Петро «АСК Забороль» 2 2 1
Тарас Сльозко ФК «Четвертня» 2 2 1
Богданенко Сергій «БусМаркет» 2 2 1
Віталій Корець «ЛуцькЦентр» 2 2 1
Сергій Березюк «АСК Забороль» 2 1 0.5
Михайло Шкабура ФК «Четвертня» 2 1 0.5
Веніамін Захарчук «Неріс Авангард» 2 1 0.5
Мельниченко Дмитро «Неріс Авангард» 2 1 0.5
Чоп Сергій ФК Метеор (Луцьк) 2 1 0.5
Федорчук Андрій ФК Метеор (Луцьк) 2 1 0.5
Роман Кречко ФК «Земан» 2 1 0.5
Бачинський Михайло WestSide 2 1 0.5
Вертяй Максим ФК Аматор (Острожець) 2 1 0.5
Олег Войтюк «АСК Забороль» 2 1 0.5
Самолійч Назар «Samyrai» 2 1 0.5
Чуприна Максим «KROSCHU LUTSK» 2 1 0.5
Олександр Пясецький «Неріс Авангард» 2 1 0.5
Гладишкевич Ілля «KROSCHU LUTSK» 2 1 0.5
Скулинець Владислав «Фортуна» 2 1 0.5
Чубара Дмитро ФК Аматор (Острожець) 2 1 0.5
Кашицький Сергій ФК «Земан» 2 1 0.5
Солованюк Іван «Фортуна» 2 1 0.5
Новосад Ярослав «Альянс» (Рожище) 2 1 0.5
Стаднійчук Михайло «Фортуна» 2 1 0.5
Костянтин Вознюк «KROSCHU LUTSK» 2 1 0.5
Денис Козловський «Агромат» (Луцьк) 2 1 0.5
Дмитро Коваль «Альянс» (Рожище) 2 1 0.5
Павлишин Володимир КлеверСторс 2 1 0.5
Корнійчук Олександр ФК «Земан» 2 1 0.5
Богдан Кононець «Samyrai» 2 1 0.5
Павло Балас «KROSCHU LUTSK» 2 1 0.5
Крупнік Володимир «БусМаркет» 2 1 0.5
Дмитро Дігалевич «Неріс Авангард» 2 1 0.5
Склезь Назар КлеверСторс 2 1 0.5
Дмитро Платонов «Агромат» (Луцьк) 2 1 0.5
Сергій Баранов «ЛуцькЦентр» 2 1 0.5
Сталінський Арсен «KROSCHU LUTSK» 2 1 0.5
Дмитро Олійник «ALL-PARTS» 2 1 0.5
Роман Юсюк «ЛуцькЦентр» 2 0 0
Бідун Андрій «Samyrai» 2 0 0
Білоус Сергій WestSide 2 0 0
Олександр Дубець ФК «Четвертня» 2 0 0
Кухтей Вадим «FC HAWEST» 1 0 0

Рейтинг по карткам

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Рейтинг по кількості ігор

Календар

Тур 1
Група C
20.04.2024 19:15 MAKIS «БусМаркет-2» -:- ФК «Четвертня»
20.04.2024 19:40 MAKIS «Фортуна» -:- «FC HAWEST»
Група D
20.04.2024 18:25 MAKIS «ЛуцькЦентр» -:- «ALL-PARTS»
20.04.2024 18:50 MAKIS «Альянс» (Рожище) -:- «KROSCHU LUTSK»
Тур 2
Група A
20.04.2024 13:50 MAKIS «Агромат» (Луцьк) -:- ФК Метеор (Луцьк)
20.04.2024 17:10 MAKIS WestSide -:- «БусМаркет»
Група B
20.04.2024 15:55 MAKIS «АСК Забороль» -:- КлеверСторс
20.04.2024 17:35 MAKIS «Неріс Авангард» -:- ФК «Земан»
Група C
20.04.2024 20:05 MAKIS «FC HAWEST» -:- «БусМаркет-2»
Тур 3
Група A
20.04.2024 14:40 MAKIS ФК Метеор (Луцьк) -:- ФК Аматор (Острожець)
20.04.2024 15:30 MAKIS «Агромат» (Луцьк) -:- «БусМаркет»
Тур 4
Група A
20.04.2024 16:20 MAKIS ФК Аматор (Острожець) -:- WestSide
Група B
20.04.2024 14:15 MAKIS «Samyrai» -:- «АСК Забороль»
20.04.2024 15:05 MAKIS КлеверСторс -:- ФК «Земан»
Тур 5
Група B
20.04.2024 16:45 MAKIS «Samyrai» -:- «Неріс Авангард»