Підписуйтесь на нас:

Аматорська Ліга

Турнірна таблиця Результати Відео Команди

2-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О

Шахматка

1-й груповий етап

Шахматка

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1 Яцунський Віталій
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2 Кузьма
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
3 Славік Драгомирецький
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4 Віктор Білецький
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5 Ерліх Ігор
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
6 Гриценко Євген
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
7 Лелецький Пилип
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8 Олег Михайлюк
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9 СировАтко Віктор
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10 Вігак Олександр
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11 Гарасимчук Олег
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12 Васильків Ярослав
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
13 Збирак Юрій
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14 Маіло Геннадій
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15 Опанасюк Микола
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16 Хацаюк Євген
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

FAQ

Тур 14
Група A
Дата не введена Хацаюк Євген 0:3 Яцунський Віталій
Тур 13
Група A
18.10.2023 Яцунський Віталій 3:1 Опанасюк Микола
Тур 7
Група A
Дата не введена Кузьма 3:2 Хацаюк Євген

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 1
Група A
Дата не введена Яцунський Віталій -:- Славік Драгомирецький
Дата не введена Кузьма -:- Віктор Білецький
Дата не введена Опанасюк Микола -:- Гриценко Євген
Дата не введена Васильків Ярослав -:- СировАтко Віктор
Дата не введена Збирак Юрій -:- Олег Михайлюк
Дата не введена Маіло Геннадій -:- Лелецький Пилип
Дата не введена Гарасимчук Олег -:- Вігак Олександр
Дата не введена Хацаюк Євген -:- Ерліх Ігор
Тур 2
Група A
Дата не введена Кузьма -:- Гриценко Євген
Дата не введена Збирак Юрій -:- Вігак Олександр
Дата не введена Славік Драгомирецький -:- Ерліх Ігор
Дата не введена Віктор Білецький -:- Яцунський Віталій
Дата не введена Васильків Ярослав -:- Гарасимчук Олег
Дата не введена Маіло Геннадій -:- СировАтко Віктор
Дата не введена Опанасюк Микола -:- Олег Михайлюк
Дата не введена Хацаюк Євген -:- Лелецький Пилип
Тур 3
Група A
Дата не введена Збирак Юрій -:- Васильків Ярослав
Дата не введена Хацаюк Євген -:- СировАтко Віктор
Дата не введена Кузьма -:- Олег Михайлюк
Дата не введена Опанасюк Микола -:- Вігак Олександр
Дата не введена Яцунський Віталій -:- Ерліх Ігор
Дата не введена Славік Драгомирецький -:- Лелецький Пилип
Дата не введена Віктор Білецький -:- Гриценко Євген
Дата не введена Маіло Геннадій -:- Гарасимчук Олег
Тур 4
Група A
Дата не введена Славік Драгомирецький -:- СировАтко Віктор
Дата не введена Віктор Білецький -:- Олег Михайлюк
Дата не введена Хацаюк Євген -:- Гарасимчук Олег
Дата не введена Опанасюк Микола -:- Васильків Ярослав
Дата не введена Маіло Геннадій -:- Збирак Юрій
Дата не введена Гриценко Євген -:- Яцунський Віталій
Дата не введена Кузьма -:- Вігак Олександр
Дата не введена Ерліх Ігор -:- Лелецький Пилип
Тур 5
Група A
Дата не введена Яцунський Віталій -:- Лелецький Пилип
Дата не введена Ерліх Ігор -:- СировАтко Віктор
Дата не введена Опанасюк Микола -:- Маіло Геннадій
Дата не введена Славік Драгомирецький -:- Гарасимчук Олег
Дата не введена Віктор Білецький -:- Вігак Олександр
Дата не введена Хацаюк Євген -:- Збирак Юрій
Дата не введена Гриценко Євген -:- Олег Михайлюк
Дата не введена Кузьма -:- Васильків Ярослав
Тур 6
Група A
Дата не введена Гриценко Євген -:- Вігак Олександр
Дата не введена Хацаюк Євген -:- Опанасюк Микола
Дата не введена Кузьма -:- Маіло Геннадій
Дата не введена Лелецький Пилип -:- СировАтко Віктор
Дата не введена Ерліх Ігор -:- Гарасимчук Олег
Дата не введена Олег Михайлюк -:- Яцунський Віталій
Дата не введена Славік Драгомирецький -:- Збирак Юрій
Дата не введена Віктор Білецький -:- Васильків Ярослав
Тур 7
Група A
Дата не введена Гриценко Євген -:- Васильків Ярослав
Дата не введена Лелецький Пилип -:- Гарасимчук Олег
Дата не введена Ерліх Ігор -:- Збирак Юрій
Дата не введена Яцунський Віталій -:- СировАтко Віктор
Дата не введена Олег Михайлюк -:- Вігак Олександр
Дата не введена Славік Драгомирецький -:- Опанасюк Микола
Дата не введена Віктор Білецький -:- Маіло Геннадій
Тур 8
Група A
Дата не введена Ерліх Ігор -:- Опанасюк Микола
Дата не введена СировАтко Віктор -:- Гарасимчук Олег
Дата не введена Олег Михайлюк -:- Васильків Ярослав
Дата не введена Славік Драгомирецький -:- Кузьма
Дата не введена Віктор Білецький -:- Хацаюк Євген
Дата не введена Гриценко Євген -:- Маіло Геннадій
Дата не введена Вігак Олександр -:- Яцунський Віталій
Дата не введена Лелецький Пилип -:- Збирак Юрій
Тур 9
Група A
Дата не введена Вігак Олександр -:- Васильків Ярослав
Дата не введена Лелецький Пилип -:- Опанасюк Микола
Дата не введена Ерліх Ігор -:- Кузьма
Дата не введена СировАтко Віктор -:- Збирак Юрій
Дата не введена Олег Михайлюк -:- Маіло Геннадій
Дата не введена Віктор Білецький -:- Славік Драгомирецький
Дата не введена Яцунський Віталій -:- Гарасимчук Олег
Дата не введена Гриценко Євген -:- Хацаюк Євген
Тур 10
Група A
Дата не введена Васильків Ярослав -:- Яцунський Віталій
Дата не введена Вігак Олександр -:- Маіло Геннадій
Дата не введена Ерліх Ігор -:- Віктор Білецький
Дата не введена Лелецький Пилип -:- Кузьма
Дата не введена СировАтко Віктор -:- Опанасюк Микола
Дата не введена Олег Михайлюк -:- Хацаюк Євген
Дата не введена Гриценко Євген -:- Славік Драгомирецький
Дата не введена Гарасимчук Олег -:- Збирак Юрій
Тур 11
Група A
Дата не введена Олег Михайлюк -:- Славік Драгомирецький
Дата не введена Гарасимчук Олег -:- Опанасюк Микола
Дата не введена Васильків Ярослав -:- Маіло Геннадій
Дата не введена Яцунський Віталій -:- Збирак Юрій
Дата не введена Гриценко Євген -:- Ерліх Ігор
Дата не введена Вігак Олександр -:- Хацаюк Євген
Дата не введена Лелецький Пилип -:- Віктор Білецький
Дата не введена СировАтко Віктор -:- Кузьма
Тур 12
Група A
Дата не введена СировАтко Віктор -:- Віктор Білецький
Дата не введена Лелецький Пилип -:- Гриценко Євген
Дата не введена Вігак Олександр -:- Славік Драгомирецький
Дата не введена Гарасимчук Олег -:- Кузьма
Дата не введена Маіло Геннадій -:- Яцунський Віталій
Дата не введена Васильків Ярослав -:- Хацаюк Євген
Дата не введена Збирак Юрій -:- Опанасюк Микола
Дата не введена Олег Михайлюк -:- Ерліх Ігор
Тур 13
Група A
Дата не введена Збирак Юрій -:- Кузьма
Дата не введена Вігак Олександр -:- Ерліх Ігор
Дата не введена Гарасимчук Олег -:- Віктор Білецький
Дата не введена СировАтко Віктор -:- Гриценко Євген
Дата не введена Васильків Ярослав -:- Славік Драгомирецький
Дата не введена Олег Михайлюк -:- Лелецький Пилип
Дата не введена Маіло Геннадій -:- Хацаюк Євген
Тур 14
Група A
Дата не введена СировАтко Віктор -:- Олег Михайлюк
Дата не введена Вігак Олександр -:- Лелецький Пилип
Дата не введена Васильків Ярослав -:- Ерліх Ігор
Дата не введена Збирак Юрій -:- Віктор Білецький
Дата не введена Гарасимчук Олег -:- Гриценко Євген
Дата не введена Опанасюк Микола -:- Кузьма
Дата не введена Маіло Геннадій -:- Славік Драгомирецький
Тур 15
Група A
Дата не введена Збирак Юрій -:- Гриценко Євген
Дата не введена Хацаюк Євген -:- Славік Драгомирецький
Дата не введена Вігак Олександр -:- СировАтко Віктор
Дата не введена Гарасимчук Олег -:- Олег Михайлюк
Дата не введена Васильків Ярослав -:- Лелецький Пилип
Дата не введена Яцунський Віталій -:- Кузьма
Дата не введена Маіло Геннадій -:- Ерліх Ігор
Дата не введена Опанасюк Микола -:- Віктор Білецький