Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ІІ)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

Турнірна таблиця

І В Н П Г О
1 VIVAD 16 14 0 2 92:20 42
2 ФК Кодня 16 10 4 2 62:25 34
3 INVIVO 16 11 1 4 60:32 34
4 "Адвокати Полісся" 16 7 4 5 49:37 25
5 ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 16 7 3 6 35:37 24
6 "Сінгури" 16 7 3 6 40:44 24
7 ФК "RENK" 16 5 1 10 39:45 16
8 "Кромберг енд Шуберт" 16 3 2 11 33:70 11
9 "Шале-DODO" 16 3 2 11 31:51 11
10 "Дружба" (Новопіль) 16 2 2 12 37:117 8

Шахматка

FAQ

Тур 16
17.02.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 0:1 VIVAD
17.02.2024 Динамо (Житомир) INVIVO 14:1 "Дружба" (Новопіль)
17.02.2024 Динамо (Житомир) "Сінгури" 1:2 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
17.02.2024 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 4:3 "Шале-DODO"
17.02.2024 Динамо (Житомир) ФК Кодня 4:1 ФК "RENK"
Тур 15
10.02.2024 Динамо (Житомир) VIVAD 3:1 ФК "RENK"
10.02.2024 Динамо (Житомир) "Сінгури" 2:1 "Шале-DODO"
10.02.2024 Динамо (Житомир) ФК Кодня 7:1 "Дружба" (Новопіль)
10.02.2024 Динамо (Житомир) INVIVO 2:0 "Кромберг енд Шуберт"
10.02.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 3:3 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
Тур 14
03.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 6:3 "Дружба" (Новопіль)
03.02.2024 Динамо (Житомир) "Сінгури" 0:2 INVIVO
03.02.2024 Динамо (Житомир) ФК Кодня 3:0 "Кромберг енд Шуберт"
03.02.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 4:1 "Шале-DODO"
03.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 0:7 VIVAD
Тур 13
27.01.2024 Динамо (Житомир) ФК Кодня 1:1 "Сінгури"
27.01.2024 Динамо (Житомир) VIVAD 14:2 "Дружба" (Новопіль)
27.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 3:2 "Кромберг енд Шуберт"
27.01.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 3:5 INVIVO
27.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1:3 "Шале-DODO"
Тур 12
20.01.2024 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 3:3 "Кромберг енд Шуберт"
20.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 0:1 "Сінгури"
20.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1:2 INVIVO
20.01.2024 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 1:8 VIVAD
20.01.2024 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 0:0 ФК Кодня
Тур 11
13.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1:1 ФК Кодня
13.01.2024 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 2:5 "Сінгури"
13.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 4:5 "Адвокати Полісся"
13.01.2024 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 1:5 INVIVO
13.01.2024 Динамо (Житомир) VIVAD 11:1 "Кромберг енд Шуберт"
Тур 10
06.01.2024 Динамо (Житомир) INVIVO 0:4 VIVAD
06.01.2024 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 3:3 "Сінгури"
06.01.2024 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 0:5 "Адвокати Полісся"
06.01.2024 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 1:2 ФК Кодня
06.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 3:2 ФК "RENK"
Тур 9
16.12.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 4:1 "Сінгури"
16.12.2023 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 3:2 "Кромберг енд Шуберт"
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 1:4 "Шале-DODO"
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 4:2 INVIVO
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 5:1 "Дружба" (Новопіль)
Тур 8
09.12.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 1:4 VIVAD
09.12.2023 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 2:2 "Сінгури"
09.12.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 1:5 "Шале-DODO"
09.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 2:3 INVIVO
09.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 4:2 "Кромберг енд Шуберт"
Тур 7
02.12.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 0:5 "Адвокати Полісся"
02.12.2023 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 1:2 "Кромберг енд Шуберт"
02.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 6:2 ФК Кодня
02.12.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 2:10 INVIVO
02.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 3:0 "Сінгури"
Тур 6
26.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1:4 "Адвокати Полісся"
26.11.2023 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 3:4 "Сінгури"
25.11.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 2:15 ФК Кодня
25.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 1:4 VIVAD
25.11.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 1:4 INVIVO
Тур 5
23.12.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 3:3 ФК "RENK"
23.12.2023 Динамо (Житомир) INVIVO 3:7 "Сінгури"
23.12.2023 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 5:5 "Адвокати Полісся"
19.11.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 1:6 ФК Кодня
19.11.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 5:2 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
Тур 4
12.11.2023 Динамо (Житомир) "Шале-DODO" 0:4 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
12.11.2023 Динамо (Житомир) "Дружба" (Новопіль) 1:12 VIVAD
11.11.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 5:3 ФК "RENK"
11.11.2023 Динамо (Житомир) "Сінгури" 2:6 ФК Кодня
11.11.2023 Динамо (Житомир) INVIVO 3:1 "Адвокати Полісся"
Тур 3
05.11.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 4:0 "Адвокати Полісся"
29.10.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 4:1 "Шале-DODO"
28.10.2023 Динамо (Житомир) "Сінгури" 2:0 ФК "RENK"
28.10.2023 Динамо (Житомир) INVIVO 1:2 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
28.10.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 3:5 "Дружба" (Новопіль)
Тур 2
22.10.2023 Динамо (Житомир) INVIVO 1:1 "Шале-DODO"
22.10.2023 Динамо (Житомир) "Кромберг енд Шуберт" 0:9 VIVAD
22.10.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 3:3 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
22.10.2023 Динамо (Житомир) "Сінгури" 2:8 "Дружба" (Новопіль)
21.10.2023 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 1:4 ФК "RENK"
Тур 1
15.10.2023 Динамо (Житомир) "Адвокати Полісся" 8:2 "Дружба" (Новопіль)
15.10.2023 Динамо (Житомир) VIVAD 2:3 INVIVO
15.10.2023 Динамо (Житомир) ФК Кодня 3:0 "Шале-DODO"
14.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "RENK" 2:0 ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
14.10.2023 Динамо (Житомир) "Сінгури" 7:4 "Кромберг енд Шуберт"

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Тимофєєв Анатолій VIVAD 17 25 1.47
Березін Микола VIVAD 17 22 1.29
Кобернюк Юрій INVIVO 16 16 1
Гані Абдул ФК Кодня 9 15 1.67
Костюченко Микола "Шале-DODO" 12 12 1
Прохоренко Юрій "Сінгури" 19 11 0.58
Гнип Артем ФК Кодня 11 10 0.91
Сога Артем ФК "RENK" 16 10 0.63
Біляченко Нікіта "Кромберг енд Шуберт" 16 10 0.63
Матвійчук Денис INVIVO 13 9 0.69
Затолюк Віктор "Адвокати Полісся" 14 9 0.64
Сімонович Євгеній ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 9 0.47
Вертецький Анатолій ФК Кодня 16 8 0.5
Бобла Вадим ФК "RENK" 12 8 0.67
Демчик Дмитро VIVAD 17 8 0.47
Короткий Тарас "Адвокати Полісся" 16 7 0.44
Грибан Сергій "Дружба" (Новопіль) 11 7 0.64
Кужіль Юрій VIVAD 17 7 0.41
Радченко Ілля ФК "RENK" 16 7 0.44
Поліщук Юрій INVIVO 14 7 0.5
Руденко Володимир "Дружба" (Новопіль) 10 6 0.6
Гавриш Владислав INVIVO 7 6 0.86
Опанасюк Євгеній ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 6 0.33
Яроцький Віктор "Дружба" (Новопіль) 6 6 1
Чудновець Дмитро "Сінгури" 14 6 0.43
Соловей Віталій VIVAD 10 6 0.6
Гудим Мар'ян "Кромберг енд Шуберт" 15 6 0.4
Олійник Юрій "Шале-DODO" 14 5 0.36
Коваль Олександр ФК Кодня 15 5 0.33
Субін Андрій "Кромберг енд Шуберт" 7 5 0.71
Неподобний Віктор "Сінгури" 15 5 0.33
Войтенко Богдан ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 17 5 0.29
Бондарець Олег "Сінгури" 18 5 0.28
Виговський Іван "Сінгури" 8 5 0.63
Трохліб Роман 9 5 0.56
Чорний Віктор VIVAD 17 5 0.29
Бушило Вадим ФК Кодня 12 4 0.33
Барановський Дмитро "Шале-DODO" 3 4 1.33
Дячок Олександр "Адвокати Полісся" 10 4 0.4
Борисевич Віталій VIVAD 6 4 0.67
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 13 4 0.31
Рибніков Микита "Адвокати Полісся" 6 4 0.67
Устимович Ігор "Адвокати Полісся" 14 4 0.29
Хомик Денис "Адвокати Полісся" 5 4 0.8
Ширнін Олександр ФК Кодня 12 4 0.33
Тосіч Дмитро VIVAD 13 4 0.31
Толочкін Дмитро "Шале-DODO" / ФК "RENK" 12 4 0.33
Козаков Андрій ФК "RENK" 15 4 0.27
Куртяк Роман VIVAD 15 4 0.27
Гаврилюк Любомир INVIVO 8 4 0.5
Павловський Валентин "Сінгури" 11 3 0.27
Герман Артем ФК Кодня 11 3 0.27
Ващенко Ярослав VIVAD 7 3 0.43
Сачок Андрій "Адвокати Полісся" 14 3 0.21
Данилівський Олександр INVIVO 15 3 0.2
Вітенко Єгор "Кромберг енд Шуберт" 16 3 0.19
Леонов Василь ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 16 3 0.19
Стрельченко Сергій INVIVO 8 3 0.38
Фещенко Ігор 2 3 1.5
Медяник Максим INVIVO 15 3 0.2
Бродський Олег INVIVO 15 3 0.2
Словінський Андрій VIVAD 7 2 0.29
Колодницький Антон "Сінгури" 7 2 0.29
Бєлий Богдан "Дружба" (Новопіль) 8 2 0.25
Драган Максим "Адвокати Полісся" 10 2 0.2
Супруненко Володимир ФК Кодня 9 2 0.22
Поліванчук Максим "Дружба" (Новопіль) 11 2 0.18
Хамайдюк Роман "Кромберг енд Шуберт" 14 2 0.14
Романюк Ігор "Дружба" (Новопіль) 7 2 0.29
Морозюк Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 13 2 0.15
Кравець Олексій "Кромберг енд Шуберт" 13 2 0.15
Прус Максим ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 2 0.11
Кучерчук Петро VIVAD 17 2 0.12
Рубченко Ігор "Шале-DODO" 9 2 0.22
Гуринович Роман ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 16 2 0.13
Рожко Андрій "Дружба" (Новопіль) 15 2 0.13
Фещенко Ігор "Адвокати Полісся" 3 2 0.67
Прівалов Нікіта ФК "RENK" 12 2 0.17
Товкач Максим "Шале-DODO" 9 1 0.11
Павленко Володимир "Адвокати Полісся" 8 1 0.13
Загорудько Олександр "Сінгури" 3 1 0.33
Черниш Максим "Адвокати Полісся" 1 1 1
Кравченко Андрій INVIVO 3 1 0.33
Цимбалюк Максим "Дружба" (Новопіль) 8 1 0.13
Бєлий Ігор ФК Кодня 5 1 0.2
Протасевич Денис "Дружба" (Новопіль) 5 1 0.2
Ільницький Олександр INVIVO 6 1 0.17
Прокопович Данило "Кромберг енд Шуберт" 6 1 0.17
Юренок Євгеній "Кромберг енд Шуберт" 7 1 0.14
Грінченко Олександр "Шале-DODO" 9 1 0.11
Іщенко Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 1 0.05
Сачук Анатолій "Шале-DODO" 9 1 0.11
Дамир Андрій "Шале-DODO" 11 1 0.09
Федоров Олександр ФК "RENK" 17 1 0.06
Панюков Андрій "Шале-DODO" 16 1 0.06
Кондренко Максим ФК "RENK" 16 1 0.06
Талько Вадим "Шале-DODO" 15 1 0.07
Маліцький Олександр ФК Кодня 15 1 0.07
Чорний Богдан VIVAD 15 1 0.07
Бодачевський Сергій ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 9 1 0.11
Соколов Олександр INVIVO 14 1 0.07
Дев'ятак Вадим "Сінгури" 13 1 0.08
Оснадчук Владислав "Шале-DODO" 13 1 0.08
Толочкін Дмитро "Шале-DODO" / ФК "RENK" 12 1 0.08
Пишнюк Дмитро "Дружба" (Новопіль) 10 1 0.1
Кіндрук Юрій "Адвокати Полісся" 10 1 0.1
Міліневський Владислав "Кромберг енд Шуберт" 10 1 0.1
Антонюк Олег ФК Кодня 10 1 0.1
Гнетецький Андрій ФК Кодня 10 1 0.1
Телекало Михайло "Кромберг енд Шуберт" 11 0 0
Вербівський Валерій ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1 0 0
Лех Андрій "Шале-DODO" 16 0 0
Шкабара Артем "Дружба" (Новопіль) 10 0 0
Слободянюк Олег ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 0 0
Дворнін Олексій VIVAD 10 0 0
Свінціцький Віктор "Адвокати Полісся" 15 0 0
Журавський Олександр ФК "RENK" 16 0 0
Кот Богдан "Шале-DODO" 10 0 0
Петегерич Олексій ФК "RENK" 12 0 0
Царук Віталій ФК "RENK" 8 0 0
Михайлов Микола "Шале-DODO" 4 0 0
Гансецький Віталій "Адвокати Полісся" 4 0 0
Супруневич Ігор "Шале-DODO" 4 0 0
Морозюк Сергій ФК "RENK" 14 0 0
Буклів Богдан ФК Кодня 5 0 0
Войтко Сергій "Сінгури" 6 0 0
Кеснер Максим "Шале-DODO" 14 0 0
Жвінкліс Даніель "Адвокати Полісся" 10 0 0
Герман Артур ФК Кодня 11 0 0
Мороз Андрій "Кромберг енд Шуберт" 14 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Гнип Артем ФК Кодня 11 3 1
Хомик Денис "Адвокати Полісся" 5 2 1
Чудновець Дмитро "Сінгури" 14 2 1
Іщенко Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 1 1
Сімонович Євгеній ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 1 1
Талько Вадим "Шале-DODO" 15 4 0
Бродський Олег INVIVO 15 4 0
Дев'ятак Вадим "Сінгури" 13 1 1
Козаков Андрій ФК "RENK" 15 3 0
Павленко Володимир "Адвокати Полісся" 8 0 1
Поліщук Юрій INVIVO 14 3 0
Рожко Андрій "Дружба" (Новопіль) 15 3 0
Рубченко Ігор "Шале-DODO" 9 3 0
Кондренко Максим ФК "RENK" 16 3 0
Коваль Олександр ФК Кодня 15 0 1
Толочкін Дмитро "Шале-DODO" / ФК "RENK" / 12 2 0
Радченко Ілля ФК "RENK" 16 2 0
Буклів Богдан ФК Кодня 5 2 0
Медяник Максим INVIVO 15 2 0
Гані Абдул ФК Кодня 9 2 0
Войтенко Богдан ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 17 2 0
Морозюк Сергій ФК "RENK" 14 2 0
Прус Максим ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 2 0
Біляченко Нікіта "Кромберг енд Шуберт" 16 2 0
Хамайдюк Роман "Кромберг енд Шуберт" 14 2 0
Дячок Олександр "Адвокати Полісся" 10 2 0
Короткий Тарас "Адвокати Полісся" 16 2 0
Лех Андрій "Шале-DODO" 16 2 0
Кеснер Максим "Шале-DODO" 14 2 0
Кобернюк Юрій INVIVO 16 2 0
Прівалов Нікіта ФК "RENK" 12 1 0
Ширнін Олександр ФК Кодня 12 1 0
Вербівський Валерій ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 1 1 0
Герман Артем ФК Кодня 11 1 0
Загорудько Олександр "Сінгури" 3 1 0
Павловський Валентин "Сінгури" 11 1 0
Бушило Вадим ФК Кодня 12 1 0
Морозюк Михайло ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 13 1 0
Гансецький Віталій "Адвокати Полісся" 4 1 0
Драган Максим "Адвокати Полісся" 10 1 0
Кот Богдан "Шале-DODO" 10 1 0
Дворнін Олексій VIVAD 10 1 0
Протасевич Денис "Дружба" (Новопіль) 5 1 0
Михайлов Микола "Шале-DODO" 4 1 0
Кравець Олексій "Кромберг енд Шуберт" 13 1 0
Грінченко Олександр "Шале-DODO" 9 1 0
Царук Віталій ФК "RENK" 8 1 0
Субін Андрій "Кромберг енд Шуберт" 7 1 0
Колодницький Антон "Сінгури" 7 1 0
Романюк Ігор "Дружба" (Новопіль) 7 1 0
Яроцький Віктор "Дружба" (Новопіль) 6 1 0
Рибніков Микита "Адвокати Полісся" 6 1 0
Ільницький Олександр INVIVO 6 1 0
Войтко Сергій "Сінгури" 6 1 0
Бодачевський Сергій ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 9 1 0
Поліванчук Максим "Дружба" (Новопіль) 11 1 0
Кужіль Юрій VIVAD 17 1 0
Мороз Андрій "Кромберг енд Шуберт" 14 1 0
Демчик Дмитро VIVAD 17 1 0
Свінціцький Віктор "Адвокати Полісся" 15 1 0
Опанасюк Євгеній ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 18 1 0
Федоров Олександр ФК "RENK" 17 1 0
Слободянюк Олег ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 19 1 0
Затолюк Віктор "Адвокати Полісся" 14 1 0
Журавський Олександр ФК "RENK" 16 1 0
Гуринович Роман ФК "МАЯК" (с. Троковичі) 16 1 0
Матвійчук Денис INVIVO 13 1 0
Тосіч Дмитро VIVAD 13 1 0
Соколов Олександр INVIVO 14 1 0
Прохоренко Юрій "Сінгури" 19 1 0
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 13 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 17
Дата не введена VIVAD -:- ФК Кодня
Дата не введена INVIVO -:- ФК "RENK"
Дата не введена "Сінгури" -:- "Адвокати Полісся"
Дата не введена "Кромберг енд Шуберт" -:- ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
Дата не введена "Шале-DODO" -:- "Дружба" (Новопіль)
Тур 18
Дата не введена "Сінгури" -:- VIVAD
Дата не введена "Кромберг енд Шуберт" -:- "Адвокати Полісся"
Дата не введена "Дружба" (Новопіль) -:- ФК "МАЯК" (с. Троковичі)
Дата не введена "Шале-DODO" -:- ФК "RENK"
Дата не введена INVIVO -:- ФК Кодня