Друга ліга

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист
Тур 18
05.01.2020 ФОК СК «ІМПУЛЬС» 1:5 Технічний ліцей
04.01.2020 ФОК Шалені черепахи 2:6 Леви KROSCHU
04.01.2020 ФОК Стандарт 1:7 Перша приватна броварня
04.01.2020 ФОК Форца-Фортуна 4:3 Олесана
04.01.2020 ФОК SAV 2:3 Joystick
Тур 17
12.01.2020 Динамо Форца-Фортуна 0:1 Леви KROSCHU
12.01.2020 ФОК Стандарт 6:5 Технічний ліцей
11.01.2020 ФОК Олесана 3:4 Перша приватна броварня
11.01.2020 Динамо Шалені черепахи 5:4 Joystick
11.01.2020 ФОК СК «ІМПУЛЬС» 3:4 SAV
Тур 16
19.01.2020 ФОК Стандарт 0:3 SAV
19.01.2020 ФОК Форца-Фортуна 2:2 Joystick
18.01.2020 ФОК Перша приватна броварня 3:3 Технічний ліцей
18.01.2020 ФОК Шалені черепахи 5:3 СК «ІМПУЛЬС»
18.01.2020 ФОК Леви KROSCHU 4:1 Олесана
Тур 9
22.12.2019 ФОК Технічний ліцей 5:2 СК «ІМПУЛЬС»
22.12.2019 ФОК Олесана 0:2 Форца-Фортуна
22.12.2019 ФОК Перша приватна броварня 2:5 Стандарт
22.12.2019 ФОК Joystick 7:2 SAV
22.12.2019 ФОК Леви KROSCHU 2:6 Шалені черепахи
Тур 8
29.12.2019 ФОК Леви KROSCHU 3:0 Форца-Фортуна
15.12.2019 ФОК Перша приватна броварня 1:1 Олесана
15.12.2019 ФОК Технічний ліцей 4:4 Стандарт
15.12.2019 ФОК SAV 5:1 СК «ІМПУЛЬС»
14.12.2019 ФОК Joystick 3:6 Шалені черепахи
Тур 7
08.12.2019 ФОК SAV 1:1 Стандарт
08.12.2019 ФОК Технічний ліцей 1:1 Перша приватна броварня
08.12.2019 ФОК Олесана 1:5 Леви KROSCHU
08.12.2019 ФОК Joystick 1:1 Форца-Фортуна
07.12.2019 ФОК СК «ІМПУЛЬС» 2:3 Шалені черепахи
Тур 6
01.12.2019 Динамо Joystick 5:7 Леви KROSCHU
01.12.2019 ФОК SAV 5:5 Перша приватна броварня
30.11.2019 ФОК СК «ІМПУЛЬС» 2:2 Форца-Фортуна
30.11.2019 ФОК Шалені черепахи 2:2 Стандарт
30.11.2019 ФОК Технічний ліцей 7:1 Олесана
Тур 5
17.11.2019 ФОК Олесана 2:3 Joystick
17.11.2019 ФОК Шалені черепахи 4:3 Перша приватна броварня
16.11.2019 ФОК СК «ІМПУЛЬС» 3:2 Леви KROSCHU
16.11.2019 ФОК Стандарт 0:2 Форца-Фортуна
16.11.2019 ФОК SAV 1:5 Технічний ліцей
Тур 4
24.11.2019 ФОК Форца-Фортуна 1:3 Перша приватна броварня
24.11.2019 Динамо СК «ІМПУЛЬС» 1:5 Joystick
24.11.2019 ФОК SAV 3:1 Олесана
27.10.2019 ФОК Стандарт 0:3 Леви KROSCHU
26.10.2019 ФОК Шалені черепахи 2:3 Технічний ліцей
Тур 3
10.11.2019 ФОК Стандарт 0:7 Joystick
03.11.2019 ФОК Перша приватна броварня 1:6 Леви KROSCHU
03.11.2019 ФОК Форца-Фортуна 2:1 Технічний ліцей
02.11.2019 ФОК Шалені черепахи 3:6 SAV
26.10.2019 Олесана 3:2 СК «ІМПУЛЬС»
Тур 2
10.11.2019 ФОК Леви KROSCHU 2:1 Технічний ліцей
10.11.2019 Шалені черепахи 2:5 Олесана
03.11.2019 ФОК Стандарт 1:5 СК «ІМПУЛЬС»
27.10.2019 Динамо Перша приватна броварня 1:5 Joystick
26.10.2019 Форца-Фортуна 3:4 SAV
Тур 1
10.11.2019 ФОК Перша приватна броварня 6:5 СК «ІМПУЛЬС»
20.10.2019 Технічний ліцей 0:1 Joystick
19.10.2019 Леви KROSCHU 2:2 SAV
19.10.2019 Форца-Фортуна 2:1 Шалені черепахи
19.10.2019 Олесана 3:4 Стандарт

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Сторожук Ярослав Шалені черепахи 10 3 1
Уницький Сергій 4 2 1
Чернишук Богдан SAV 11 5 0
Красновський Юрій SAV 10 1 1
Устимович Ігор Joystick 10 3 0
Сичевський Юрій Перша приватна броварня 9 3 0
Архипюк Євгеній Форца-Фортуна 10 3 0
Кужіль Юрій Леви KROSCHU 9 3 0
Дідківський Олександр Технічний ліцей 11 3 0
Михалюк Олексій Леви KROSCHU 9 2 0
Затолюк Віктор Joystick 12 2 0
Бережницький Дмитро Стандарт 12 2 0
Малиновський Олександр 7 2 0
Ходоровський Олексій СК «ІМПУЛЬС» 12 2 0
Яремчук Костянтин Форца-Фортуна 8 2 0
Повніч Дмитро Joystick 12 2 0
Остапчук Віталій Технічний ліцей 12 2 0
Тернопільський Сергій Стандарт 6 2 0
Гордійчук Кім SAV 12 2 0
Онопрійчук Сергій Перша приватна броварня 7 2 0
Круць Олександр Олесана 10 1 0
Сінчук Євген Леви KROSCHU 10 1 0
Прохоренко Юрій Технічний ліцей 9 1 0
Лузан Василь Перша приватна броварня 9 1 0
Ковтун Михайло Технічний ліцей 7 1 0
Чайковський Павло Форца-Фортуна 9 1 0
Деняков Олег 9 1 0
Синицький Богдан Joystick 8 1 0
Долинський Світозар Форца-Фортуна 9 1 0
Пянківський Максим Стандарт 7 1 0
Бондарець Олег Леви KROSCHU 7 1 0
Брушко Владислав Олесана 8 1 0
Пішков Олександр 3 1 0
Міліневський Владислав Леви KROSCHU 3 1 0
Сачок Андрій Joystick 9 1 0
Секрет Андрій Шалені черепахи 8 1 0
Баранюк Олександр SAV / Шалені черепахи / 8 1 0
Карпець Роман Шалені черепахи 9 1 0
Осіпчук Олег Леви KROSCHU 5 1 0
Литвиненко Богдан Перша приватна броварня 11 1 0
Пашковський Іван СК «ІМПУЛЬС» 11 1 0
Федченко Олексій Форца-Фортуна 11 1 0
Гаврилюк Віктор Леви KROSCHU 12 1 0
Ковальчук Олександр Стандарт 11 1 0
Ясінський Юрій Олесана 12 1 0
Бриксін Сергій Стандарт 12 1 0
Глущенко Максим СК «ІМПУЛЬС» 11 1 0
0 1 0
Сога Артем Олесана 11 1 0
Шевчук Володимир 1 1 0
Цвік Олександр Перша приватна броварня 10 1 0
Білоконь Сергій Перша приватна броварня 10 1 0
Войтко Сергій Joystick 12 1 0
Олійнич Вадим Joystick 12 1 0
Субін Андрій Технічний ліцей 10 1 0
Чопенко Михайло Joystick 10 1 0
Волик Владислав Технічний ліцей 10 1 0
Поліщук Жан Олесана 12 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Календар

Тур 10
Дата не введена Joystick -:- Технічний ліцей
Дата не введена SAV -:- Леви KROSCHU
Дата не введена СК «ІМПУЛЬС» -:- Перша приватна броварня
Дата не введена Шалені черепахи -:- Форца-Фортуна
Дата не введена Стандарт -:- Олесана
Тур 11
Дата не введена Олесана -:- Шалені черепахи
Дата не введена СК «ІМПУЛЬС» -:- Стандарт
Дата не введена SAV -:- Форца-Фортуна
Дата не введена Технічний ліцей -:- Леви KROSCHU
Дата не введена Joystick -:- Перша приватна броварня
Тур 12
Дата не введена СК «ІМПУЛЬС» -:- Олесана
Дата не введена SAV -:- Шалені черепахи
Дата не введена Joystick -:- Стандарт
Дата не введена Технічний ліцей -:- Форца-Фортуна
Дата не введена Леви KROSCHU -:- Перша приватна броварня
Тур 13
Дата не введена Олесана -:- SAV
Дата не введена Joystick -:- СК «ІМПУЛЬС»
Дата не введена Технічний ліцей -:- Шалені черепахи
Дата не введена Леви KROSCHU -:- Стандарт
Дата не введена Перша приватна броварня -:- Форца-Фортуна
Тур 14
Дата не введена Joystick -:- Олесана
Дата не введена Технічний ліцей -:- SAV
Дата не введена Перша приватна броварня -:- Шалені черепахи
Дата не введена Форца-Фортуна -:- Стандарт
Дата не введена Леви KROSCHU -:- СК «ІМПУЛЬС»
Тур 15
25.01.2020 10:00 ФОК Леви KROSCHU -:- Joystick
25.01.2020 12:00 ФОК Стандарт -:- Шалені черепахи
25.01.2020 13:00 ФОК Перша приватна броварня -:- SAV
25.01.2020 14:00 ФОК Олесана -:- Технічний ліцей
25.01.2020 15:00 ФОК Форца-Фортуна -:- СК «ІМПУЛЬС»