Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (І)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

Турнірна таблиця

І В Н П Г О
1 А.ТОМ - Рятівник 15 13 0 2 56:32 39
2 МФК "Мур-транс-Радомишль" 15 10 2 3 63:42 32
3 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 15 9 2 4 55:44 29
4 Відродження-Агро 15 8 1 6 56:43 25
5 ФК ЛЕВИ KROSCHU 15 7 3 5 37:32 24
6 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 15 6 0 9 35:36 18
7 ВДК Галант 15 4 3 8 45:54 15
8 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 15 4 1 10 31:55 13
9 Шалені Черепахи 15 3 2 10 26:54 11
10 ФзК Форца Б 15 2 4 9 28:40 10

Шахматка

FAQ

Тур 15
13.02.2022 Динамо JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 2:6 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
13.02.2022 Динамо " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3:2 ФК ЛЕВИ KROSCHU
13.02.2022 Динамо А.ТОМ - Рятівник 4:3 ФзК Форца Б
13.02.2022 Динамо МФК "Мур-транс-Радомишль" 8:0 Шалені Черепахи
13.02.2022 Динамо ВДК Галант 5:2 Відродження-Агро
Тур 14
06.02.2022 ФОК ВДК Галант 2:3 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
06.02.2022 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 2:3 ФзК Форца Б
06.02.2022 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 4:4 МФК "Мур-транс-Радомишль"
06.02.2022 ФОК А.ТОМ - Рятівник 2:1 Шалені Черепахи
06.02.2022 ФОК Відродження-Агро 2:0 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 13
30.01.2022 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 2:1 Шалені Черепахи
30.01.2022 ФОК А.ТОМ - Рятівник 4:2 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
30.01.2022 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 1:0 ФзК Форца Б
30.01.2022 ФОК ВДК Галант 6:6 МФК "Мур-транс-Радомишль"
30.01.2022 ФОК Відродження-Агро 4:2 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Тур 12
23.01.2022 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 4:2 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
23.01.2022 ФОК ВДК Галант 3:4 А.ТОМ - Рятівник
23.01.2022 ФОК ФзК Форца Б 2:2 Шалені Черепахи
22.01.2022 ФОК Відродження-Агро 6:2 МФК "Мур-транс-Радомишль"
22.01.2022 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 1:7 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 11
16.01.2022 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 0:4 МФК "Мур-транс-Радомишль"
16.01.2022 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 4:1 ВДК Галант
16.01.2022 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 4:1 Шалені Черепахи
15.01.2022 ФОК ФзК Форца Б 1:1 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
15.01.2022 ФОК Відродження-Агро 3:4 А.ТОМ - Рятівник
Тур 10
09.01.2022 ФОК Шалені Черепахи 1:5 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
09.01.2022 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 5:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
09.01.2022 ФОК Відродження-Агро 3:3 ФК ЛЕВИ KROSCHU
09.01.2022 ФОК ФзК Форца Б 3:4 ВДК Галант
08.01.2022 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 0:3 А.ТОМ - Рятівник
Тур 9
12.12.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 2:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
12.12.2021 ФОК ВДК Галант 3:3 Шалені Черепахи
12.12.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2:3 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
12.12.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 3:1 МФК "Мур-транс-Радомишль"
12.12.2021 ФОК Відродження-Агро 4:1 ФзК Форца Б
Тур 8
05.12.2021 ФОК ФзК Форца Б 1:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
05.12.2021 ФОК ВДК Галант 2:5 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
05.12.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 2:4 МФК "Мур-транс-Радомишль"
05.12.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 2:3 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
05.12.2021 ФОК Відродження-Агро 7:2 Шалені Черепахи
Тур 7
28.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 4:5 МФК "Мур-транс-Радомишль"
28.11.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 1:3 А.ТОМ - Рятівник
28.11.2021 ФОК Відродження-Агро 5:7 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
28.11.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 5:0 ВДК Галант
28.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 7:2 Шалені Черепахи
Тур 6
21.11.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 3:0 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
21.11.2021 ФОК Шалені Черепахи 2:1 МФК "Мур-транс-Радомишль"
21.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:3 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
21.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 3:4 А.ТОМ - Рятівник
21.11.2021 ФОК Відродження-Агро 5:2 ВДК Галант
Тур 5
14.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:6 ВДК Галант
14.11.2021 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 6:4 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
14.11.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2:4 Відродження-Агро
14.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 0:0 ФК ЛЕВИ KROSCHU
14.11.2021 ФОК Шалені Черепахи 2:3 А.ТОМ - Рятівник
Тур 4
07.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 0:3 Відродження-Агро
06.11.2021 ФОК Шалені Черепахи 0:2 ФК ЛЕВИ KROSCHU
06.11.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 4:1 А.ТОМ - Рятівник
06.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 3:1 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
06.11.2021 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 2:1 ВДК Галант
Тур 3
31.10.2021 ФОК Шалені Черепахи 3:0 ФзК Форца Б
31.10.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 3:1 ВДК Галант
31.10.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 3:1 ФК ЛЕВИ KROSCHU
31.10.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 0:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
30.10.2021 Динамо МФК "Мур-транс-Радомишль" 4:2 Відродження-Агро
Тур 2
24.10.2021 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 5:3 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
24.10.2021 ФОК ВДК Галант 5:5 ФК ЛЕВИ KROSCHU
24.10.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 5:3 Відродження-Агро
24.10.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 4:2 ФзК Форца Б
24.10.2021 ФОК Шалені Черепахи 3:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 1
17.10.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3:6 МФК "Мур-транс-Радомишль"
17.10.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 11:2 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
17.10.2021 ФОК ВДК Галант 4:2 ФзК Форца Б
17.10.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 6:3 Шалені Черепахи
17.10.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 4:3 Відродження-Агро

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Чопенко Михайло JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 15 24 1.6
Дячук Сергій Відродження-Агро 12 23 1.92
Поліщук Дмитро ВДК Галант 14 21 1.5
Доронін Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 16 17 1.06
Щуцький Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 14 14 1
Єлісеєв Олександр JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 16 11 0.69
Мельниченко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 11 10 0.91
Ковбасюк Денис А.ТОМ - Рятівник 17 10 0.59
Довбиш Ярослав 10 9 0.9
Гуменюк Андрій Шалені Черепахи 18 9 0.5
Войцеховський Артем ФК ЛЕВИ KROSCHU 16 8 0.5
Кужіль Юрій ФК ЛЕВИ KROSCHU 10 8 0.8
Виговський Іван Відродження-Агро 12 7 0.58
Власенко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 13 7 0.54
Северенчук Євгеній ВДК Галант 11 7 0.64
Кучерчук Петро Відродження-Агро 15 7 0.47
Макаренко Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 12 6 0.5
Захарченко Дмитро А.ТОМ - Рятівник 17 6 0.35
Червінський Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 3 6 2
Ковальчук Владислав ФзК Форца Б 14 6 0.43
Бенедицький Віталій А.ТОМ - Рятівник 7 6 0.86
Красовський Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 6 5 0.83
Гаврилюк Віктор ФК ЛЕВИ KROSCHU 15 5 0.33
Марзук Яссін Відродження-Агро 14 5 0.36
Савчук Олександр А.ТОМ - Рятівник 12 5 0.42
Науменко Максим МФК "Мур-транс-Радомишль" 12 5 0.42
Паламарчук Микола А.ТОМ - Рятівник 8 4 0.5
Онопрійчук Сергій МФК "Мур-транс-Радомишль" 12 4 0.33
Панькевич Вадим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 14 4 0.29
Вердер Михайло ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 17 4 0.24
Хіміч Олег ВДК Галант 14 4 0.29
Затолюк Віктор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 4 0.33
Синяк Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 14 4 0.29
Жабенко Юрій Шалені Черепахи 14 4 0.29
Дзюба Микола А.ТОМ - Рятівник 7 4 0.57
Мельничук Яків ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 3 0.25
Корнійчук Максим 7 3 0.43
Дідківський Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 6 3 0.5
Філоненко Віталій Відродження-Агро 12 3 0.25
Ващенко Ярослав Відродження-Агро 11 3 0.27
Прокопчук Микола ВДК Галант 11 3 0.27
Повніч Дмитро JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 11 3 0.27
Охріменко Максим ВДК Галант 9 3 0.33
Чайковський Павло ФзК Форца Б 9 3 0.33
Грищук Святослав А.ТОМ - Рятівник 11 3 0.27
Євтушок Юрій ФзК Форца Б 6 3 0.5
Шелягін Ігор Шалені Черепахи 16 3 0.19
Штоюнда Дмитро ВДК Галант 5 3 0.6
Духніч Михайло МФК "Мур-транс-Радомишль" 13 3 0.23
Близнюк Назар ФзК Форца Б 15 3 0.2
Войцехівський Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 14 3 0.21
Короткий Тарас JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 16 3 0.19
Ніколаєв Сергій ФК ЛЕВИ KROSCHU 14 3 0.21
Свєста Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 13 3 0.23
Хлань Богдан Відродження-Агро 7 3 0.43
Жвінкліс Даніель JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 13 3 0.23
Лузан Василь МФК "Мур-транс-Радомишль" 13 3 0.23
Фудзіцький Максим Шалені Черепахи 13 3 0.23
Коваль Віталій А.ТОМ - Рятівник 14 2 0.14
Прут Денис 8 2 0.25
Оріховський Андрій Шалені Черепахи 15 2 0.13
Бондарчук Ярослав ФзК Форца Б 8 2 0.25
Максименко Дмитро ФК ЛЕВИ KROSCHU 16 2 0.13
Грищенко Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 7 2 0.29
Могильницький Василь ФзК Форца Б 9 2 0.22
Савчук Артем МФК "Мур-транс-Радомишль" 7 2 0.29
Галетко Сергій А.ТОМ - Рятівник 7 2 0.29
Попроцький Дмитро ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 15 2 0.13
Русецький Сергій А.ТОМ - Рятівник 14 2 0.14
Нагорний Вадим JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 5 2 0.4
Мосійчук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 2 0.18
Чорновіл Владислав ФК ЛЕВИ KROSCHU 4 2 0.5
Краснощок Ігор ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 3 2 0.67
Федченко Олексій Шалені Черепахи 18 2 0.11
Яблонський Артем ФзК Форца Б 14 2 0.14
Сичевський Юрій МФК "Мур-транс-Радомишль" 4 1 0.25
Онищук Володимир ФзК Форца Б 6 1 0.17
Бонюк Віталій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 7 1 0.14
Сейко Антон ВДК Галант 5 1 0.2
Грибук Станіслав Шалені Черепахи 6 1 0.17
Слинько Сергій ВДК Галант 3 1 0.33
Мічурін Дмитро JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 5 1 0.2
Чуквукелу Єбука 6 1 0.17
Сімонович Євгеній " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 6 1 0.17
Cтанишевський Андрей 6 1 0.17
Ковальчук Сергій 7 1 0.14
Вакулович Максим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 1 0.09
Хіміч Роман ВДК Галант 14 1 0.07
Савицький Сергій ФзК Форца Б 15 1 0.07
Войтко Сергій JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 16 1 0.06
Наумович Вадим ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 9 1 0.11
Драган Максим JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 9 1 0.11
Сторожук Ярослав А.ТОМ - Рятівник 13 1 0.08
Скомський Віталій ФзК Форца Б 10 1 0.1
Тимощук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 16 1 0.06
Михайлов Микола Відродження-Агро 11 1 0.09
Бондарець Олег " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 1 0.09
Ковтуновський Борис Відродження-Агро 11 1 0.09
Груша Микола Шалені Черепахи 14 1 0.07
Когут Олександр ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 1 0.08
Сачок Андрій JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 1 0.08
Рафальський Віталій 2 0 0
Михалюк Олексій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2 0 0
Продащук Олександр Відродження-Агро 8 0 0
Окрушко Олександр Відродження-Агро 16 0 0
Бєлорусов Ілля ФзК Форца Б 15 0 0
Король Геннадій МФК "Мур-транс-Радомишль" 5 0 0
Тібєйкін Руслан ФК ЛЕВИ KROSCHU 14 0 0
Федоренко Роман ФзК Форца Б 13 0 0
Постернак Сергій ВДК Галант 13 0 0
Супруневич Ігор " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 0 0
Давидчук Дмитро А.ТОМ - Рятівник 12 0 0
Шимановський Едуард ФзК Форца Б 5 0 0
Устимович Ігор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 0 0
Скрицький Юрій Шалені Черепахи 6 0 0
Гаманчук Віктор 6 0 0
Синицький Богдан А.ТОМ - Рятівник 12 0 0
Гриценко Андрій МФК "Мур-транс-Радомишль" 11 0 0
Ганько Олександр Відродження-Агро 10 0 0
Тандура Артем ФК ЛЕВИ KROSCHU 10 0 0
Грищенко Сергій Шалені Черепахи 7 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Чопенко Михайло JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 15 3 1
Духніч Михайло МФК "Мур-транс-Радомишль" 13 3 1
Постернак Сергій ВДК Галант 13 5 0
Свєста Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 13 5 0
Філоненко Віталій Відродження-Агро 12 1 1
Щуцький Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 14 4 0
Ващенко Ярослав Відродження-Агро 11 1 1
Мосійчук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 4 0
Сачок Андрій JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 1 1
Гаврилюк Віктор ФК ЛЕВИ KROSCHU 15 3 0
Жабенко Юрій Шалені Черепахи 14 3 0
Марзук Яссін Відродження-Агро 14 3 0
Грищенко Сергій Шалені Черепахи 7 0 1
Паламарчук Микола А.ТОМ - Рятівник 8 3 0
Єлісеєв Олександр JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 16 3 0
Оріховський Андрій Шалені Черепахи 15 2 0
Макаренко Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 12 2 0
Прут Денис 8 2 0
Червінський Денис ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 3 2 0
Власенко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 13 2 0
Дзюба Микола А.ТОМ - Рятівник 7 2 0
Синяк Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 14 2 0
Панькевич Вадим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 14 2 0
Хіміч Олег ВДК Галант 14 2 0
Попроцький Дмитро ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 15 2 0
Максименко Дмитро ФК ЛЕВИ KROSCHU 16 2 0
Дячук Сергій Відродження-Агро 12 2 0
Фудзіцький Максим Шалені Черепахи 13 2 0
Бєлорусов Ілля ФзК Форца Б 15 2 0
Ганько Олександр Відродження-Агро 10 2 0
Грищук Святослав А.ТОМ - Рятівник 11 1 0
Гуменюк Андрій Шалені Черепахи 18 1 0
Вакулович Максим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 1 0
Бондарець Олег " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 1 0
Прокопчук Микола ВДК Галант 11 1 0
Синицький Богдан А.ТОМ - Рятівник 12 1 0
Когут Олександр ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 1 0
Михайлов Микола Відродження-Агро 11 1 0
Продащук Олександр Відродження-Агро 8 1 0
Скомський Віталій ФзК Форца Б 10 1 0
Онищук Володимир ФзК Форца Б 6 1 0
Михалюк Олексій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2 1 0
Король Геннадій МФК "Мур-транс-Радомишль" 5 1 0
Шимановський Едуард ФзК Форца Б 5 1 0
Скрицький Юрій Шалені Черепахи 6 1 0
Гаманчук Віктор 6 1 0
Чуквукелу Єбука 6 1 0
Євтушок Юрій ФзК Форца Б 6 1 0
Драган Максим JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 9 1 0
Красовський Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 6 1 0
Бенедицький Віталій А.ТОМ - Рятівник 7 1 0
Ковальчук Сергій 7 1 0
Корнійчук Максим 7 1 0
Бондарчук Ярослав ФзК Форца Б 8 1 0
Супруневич Ігор " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 1 0
Устимович Ігор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 1 0
Мельниченко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 11 1 0
Лузан Василь МФК "Мур-транс-Радомишль" 13 1 0
Тимощук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 16 1 0
Окрушко Олександр Відродження-Агро 16 1 0
Доронін Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 16 1 0
Кучерчук Петро Відродження-Агро 15 1 0
Савицький Сергій ФзК Форца Б 15 1 0
Русецький Сергій А.ТОМ - Рятівник 14 1 0
Войцехівський Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 14 1 0
Ковальчук Владислав ФзК Форца Б 14 1 0
Вердер Михайло ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 17 1 0
Шелягін Ігор Шалені Черепахи 16 1 0
Груша Микола Шалені Черепахи 14 1 0
Тібєйкін Руслан ФК ЛЕВИ KROSCHU 14 1 0
Хіміч Роман ВДК Галант 14 1 0
Войцеховський Артем ФК ЛЕВИ KROSCHU 16 1 0
Виговський Іван Відродження-Агро 12 1 0
Савчук Олександр А.ТОМ - Рятівник 12 1 0
Давидчук Дмитро А.ТОМ - Рятівник 12 1 0
Затолюк Віктор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 1 0
Федоренко Роман ФзК Форца Б 13 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 16
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- ФзК Форца Б
Дата не введена ВДК Галант -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена Шалені Черепахи -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Дата не введена А.ТОМ - Рятівник -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- Відродження-Агро
Тур 17
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- А.ТОМ - Рятівник
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- ВДК Галант
Дата не введена Шалені Черепахи -:- Відродження-Агро
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ФзК Форца Б
Тур 18
Дата не введена ФзК Форца Б -:- Відродження-Агро
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- А.ТОМ - Рятівник
Дата не введена Шалені Черепахи -:- ВДК Галант
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU