Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (І)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

Турнірна таблиця

І В Н П Г О
1 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 11 9 1 1 45:26 28
2 А.ТОМ - Рятівник 11 9 0 2 42:23 27
3 МФК "Мур-транс-Радомишль" 11 9 0 2 43:26 27
4 ФК ЛЕВИ KROSCHU 11 5 3 3 27:23 18
5 Відродження-Агро 11 5 1 5 42:34 16
6 ВДК Галант 11 3 2 6 29:39 11
7 Шалені Черепахи 11 3 1 7 22:40 10
8 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 3 0 8 24:31 9
9 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 2 1 8 19:40 7
10 ФзК Форца Б 11 1 3 7 20:31 6

Шахматка

FAQ

Тур 11
16.01.2022 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 0:4 МФК "Мур-транс-Радомишль"
16.01.2022 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 4:1 ВДК Галант
16.01.2022 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 4:1 Шалені Черепахи
15.01.2022 ФОК ФзК Форца Б 1:1 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
15.01.2022 ФОК Відродження-Агро 3:4 А.ТОМ - Рятівник
Тур 10
09.01.2022 ФОК Шалені Черепахи 1:5 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
09.01.2022 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 5:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
09.01.2022 ФОК Відродження-Агро 3:3 ФК ЛЕВИ KROSCHU
09.01.2022 ФОК ФзК Форца Б 3:4 ВДК Галант
08.01.2022 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 0:3 А.ТОМ - Рятівник
Тур 9
12.12.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 2:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
12.12.2021 ФОК ВДК Галант 3:3 Шалені Черепахи
12.12.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2:3 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
12.12.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 3:1 МФК "Мур-транс-Радомишль"
12.12.2021 ФОК Відродження-Агро 4:1 ФзК Форца Б
Тур 8
05.12.2021 ФОК ФзК Форца Б 1:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
05.12.2021 ФОК ВДК Галант 2:5 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
05.12.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 2:4 МФК "Мур-транс-Радомишль"
05.12.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 2:3 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
05.12.2021 ФОК Відродження-Агро 7:2 Шалені Черепахи
Тур 7
28.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 4:5 МФК "Мур-транс-Радомишль"
28.11.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 1:3 А.ТОМ - Рятівник
28.11.2021 ФОК Відродження-Агро 5:7 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
28.11.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 5:0 ВДК Галант
28.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 7:2 Шалені Черепахи
Тур 6
21.11.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 3:0 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
21.11.2021 ФОК Шалені Черепахи 2:1 МФК "Мур-транс-Радомишль"
21.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:3 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
21.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 3:4 А.ТОМ - Рятівник
21.11.2021 ФОК Відродження-Агро 5:2 ВДК Галант
Тур 5
14.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 2:6 ВДК Галант
14.11.2021 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 6:4 JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
14.11.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2:4 Відродження-Агро
14.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 0:0 ФК ЛЕВИ KROSCHU
14.11.2021 ФОК Шалені Черепахи 2:3 А.ТОМ - Рятівник
Тур 4
07.11.2021 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 0:3 Відродження-Агро
06.11.2021 ФОК Шалені Черепахи 0:2 ФК ЛЕВИ KROSCHU
06.11.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 4:1 А.ТОМ - Рятівник
06.11.2021 ФОК ФзК Форца Б 3:1 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
06.11.2021 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 2:1 ВДК Галант
Тур 3
31.10.2021 ФОК Шалені Черепахи 3:0 ФзК Форца Б
31.10.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 3:1 ВДК Галант
31.10.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 3:1 ФК ЛЕВИ KROSCHU
31.10.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 0:1 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
30.10.2021 Динамо МФК "Мур-транс-Радомишль" 4:2 Відродження-Агро
Тур 2
24.10.2021 ФОК МФК "Мур-транс-Радомишль" 5:3 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
24.10.2021 ФОК ВДК Галант 5:5 ФК ЛЕВИ KROSCHU
24.10.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 5:3 Відродження-Агро
24.10.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 4:2 ФзК Форца Б
24.10.2021 ФОК Шалені Черепахи 3:2 " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Тур 1
17.10.2021 ФОК " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3:6 МФК "Мур-транс-Радомишль"
17.10.2021 ФОК А.ТОМ - Рятівник 11:2 ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
17.10.2021 ФОК ВДК Галант 4:2 ФзК Форца Б
17.10.2021 ФОК JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 6:3 Шалені Черепахи
17.10.2021 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU 4:3 Відродження-Агро

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Чопенко Михайло JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 18 1.5
Дячук Сергій Відродження-Агро 9 14 1.56
Поліщук Дмитро ВДК Галант 11 14 1.27
Доронін Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 11 12 1.09
Щуцький Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 11 1
Єлісеєв Олександр JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 13 10 0.77
Довбиш Ярослав 10 9 0.9
Гуменюк Андрій Шалені Черепахи 13 8 0.62
Мельниченко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 8 8 1
Ковбасюк Денис А.ТОМ - Рятівник 13 6 0.46
Северенчук Євгеній ВДК Галант 10 6 0.6
Кучерчук Петро Відродження-Агро 12 6 0.5
Войцеховський Артем ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 6 0.5
Макаренко Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 5 0.56
Савчук Олександр А.ТОМ - Рятівник 11 5 0.45
Красовський Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 6 5 0.83
Кужіль Юрій ФК ЛЕВИ KROSCHU 6 5 0.83
Марзук Яссін Відродження-Агро 12 5 0.42
Паламарчук Микола А.ТОМ - Рятівник 8 4 0.5
Жабенко Юрій Шалені Черепахи 10 4 0.4
Бенедицький Віталій А.ТОМ - Рятівник 5 4 0.8
Власенко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 8 4 0.5
Науменко Максим МФК "Мур-транс-Радомишль" 8 4 0.5
Захарченко Дмитро А.ТОМ - Рятівник 13 4 0.31
Гаврилюк Віктор ФК ЛЕВИ KROSCHU 11 4 0.36
Синяк Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 4 0.36
Виговський Іван Відродження-Агро 9 4 0.44
Жвінкліс Даніель JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 10 3 0.3
Фудзіцький Максим Шалені Черепахи 10 3 0.3
Ковальчук Владислав ФзК Форца Б 10 3 0.3
Корнійчук Максим 7 3 0.43
Хлань Богдан Відродження-Агро 7 3 0.43
Охріменко Максим ВДК Галант 8 3 0.38
Чайковський Павло ФзК Форца Б 7 3 0.43
Шелягін Ігор Шалені Черепахи 11 3 0.27
Повніч Дмитро JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 7 3 0.43
Вердер Михайло ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 13 3 0.23
Затолюк Віктор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 8 3 0.38
Бондарчук Ярослав ФзК Форца Б 8 2 0.25
Нагорний Вадим JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 4 2 0.5
Прут Денис 8 2 0.25
Лузан Василь МФК "Мур-транс-Радомишль" 8 2 0.25
Філоненко Віталій Відродження-Агро 8 2 0.25
Могильницький Василь ФзК Форца Б 7 2 0.29
Євтушок Юрій ФзК Форца Б 2 2 1
Дзюба Микола А.ТОМ - Рятівник 3 2 0.67
Галетко Сергій А.ТОМ - Рятівник 4 2 0.5
Чорновіл Владислав ФК ЛЕВИ KROSCHU 4 2 0.5
Савчук Артем МФК "Мур-транс-Радомишль" 4 2 0.5
Оріховський Андрій Шалені Черепахи 13 2 0.15
Ващенко Ярослав Відродження-Агро 8 2 0.25
Войцехівський Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 11 2 0.18
Русецький Сергій А.ТОМ - Рятівник 10 2 0.2
Максименко Дмитро ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 2 0.17
Яблонський Артем ФзК Форца Б 11 2 0.18
Короткий Тарас JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 2 0.17
Ніколаєв Сергій ФК ЛЕВИ KROSCHU 10 2 0.2
Панькевич Вадим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 10 2 0.2
Хіміч Олег ВДК Галант 10 2 0.2
Попроцький Дмитро ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 2 0.18
Мосійчук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 10 2 0.2
Близнюк Назар ФзК Форца Б 11 2 0.18
Наумович Вадим ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 7 1 0.14
Федченко Олексій Шалені Черепахи 13 1 0.08
Михайлов Микола Відродження-Агро 7 1 0.14
Скомський Віталій ФзК Форца Б 7 1 0.14
Драган Максим JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 7 1 0.14
Когут Олександр ФК ЛЕВИ KROSCHU 10 1 0.1
Чуквукелу Єбука 6 1 0.17
Дідківський Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2 1 0.5
Штоюнда Дмитро ВДК Галант 2 1 0.5
Грищенко Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 5 1 0.2
Бонюк Віталій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 3 1 0.33
Войтко Сергій JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 1 0.08
Мічурін Дмитро JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 5 1 0.2
Сейко Антон ВДК Галант 4 1 0.25
Cтанишевський Андрей 6 1 0.17
Ковальчук Сергій 7 1 0.14
Ковтуновський Борис Відродження-Агро 10 1 0.1
Сторожук Ярослав А.ТОМ - Рятівник 10 1 0.1
Тимощук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 13 1 0.08
Вакулович Максим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 1 0.11
Свєста Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 10 1 0.1
Груша Микола Шалені Черепахи 12 1 0.08
Духніч Михайло МФК "Мур-транс-Радомишль" 10 1 0.1
Грищук Святослав А.ТОМ - Рятівник 8 1 0.13
Мельничук Яків ФК ЛЕВИ KROSCHU 8 1 0.13
Прокопчук Микола ВДК Галант 7 1 0.14
Онопрійчук Сергій МФК "Мур-транс-Радомишль" 7 1 0.14
Коваль Віталій А.ТОМ - Рятівник 12 1 0.08
Михалюк Олексій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2 0 0
Рафальський Віталій 2 0 0
Бєлорусов Ілля ФзК Форца Б 11 0 0
Король Геннадій МФК "Мур-транс-Радомишль" 4 0 0
Савицький Сергій ФзК Форца Б 11 0 0
Супруневич Ігор " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 0 0
Федоренко Роман ФзК Форца Б 9 0 0
Сачок Андрій JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 9 0 0
Постернак Сергій ВДК Галант 10 0 0
Устимович Ігор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 10 0 0
Синицький Богдан А.ТОМ - Рятівник 11 0 0
Хіміч Роман ВДК Галант 11 0 0
Бондарець Олег " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 7 0 0
Окрушко Олександр Відродження-Агро 12 0 0
Ганько Олександр Відродження-Агро 9 0 0
Гаманчук Віктор 6 0 0
Тандура Артем ФК ЛЕВИ KROSCHU 6 0 0
Грищенко Сергій Шалені Черепахи 5 0 0
Тібєйкін Руслан ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 0 0
Продащук Олександр Відродження-Агро 5 0 0
Скрицький Юрій Шалені Черепахи 5 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Чопенко Михайло JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 12 2 1
Духніч Михайло МФК "Мур-транс-Радомишль" 10 1 1
Ващенко Ярослав Відродження-Агро 8 1 1
Свєста Олександр " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 10 3 0
Паламарчук Микола А.ТОМ - Рятівник 8 3 0
Мосійчук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 10 3 0
Постернак Сергій ВДК Галант 10 3 0
Грищенко Сергій Шалені Черепахи 5 0 1
Прут Денис 8 2 0
Бєлорусов Ілля ФзК Форца Б 11 2 0
Жабенко Юрій Шалені Черепахи 10 2 0
Хіміч Олег ВДК Галант 10 2 0
Панькевич Вадим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 10 2 0
Фудзіцький Максим Шалені Черепахи 10 2 0
Власенко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 8 2 0
Гаврилюк Віктор ФК ЛЕВИ KROSCHU 11 2 0
Макаренко Олександр МФК "Мур-транс-Радомишль" 9 2 0
Дячук Сергій Відродження-Агро 9 2 0
Ганько Олександр Відродження-Агро 9 2 0
Щуцький Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 11 2 0
Оріховський Андрій Шалені Черепахи 13 2 0
Марзук Яссін Відродження-Агро 12 2 0
Синяк Андрій ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 2 0
Максименко Дмитро ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 2 0
Єлісеєв Олександр JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 13 2 0
Михайлов Микола Відродження-Агро 7 1 0
Мельниченко Владислав МФК "Мур-транс-Радомишль" 8 1 0
Дзюба Микола А.ТОМ - Рятівник 3 1 0
Чуквукелу Єбука 6 1 0
Супруневич Ігор " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 1 0
Виговський Іван Відродження-Агро 9 1 0
Гаманчук Віктор 6 1 0
Федоренко Роман ФзК Форца Б 9 1 0
Сачок Андрій JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 9 1 0
Вакулович Максим " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 9 1 0
Гуменюк Андрій Шалені Черепахи 13 1 0
Бондарчук Ярослав ФзК Форца Б 8 1 0
Бондарець Олег " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 7 1 0
Вердер Михайло ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 13 1 0
Когут Олександр ФК ЛЕВИ KROSCHU 10 1 0
Затолюк Віктор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 8 1 0
Король Геннадій МФК "Мур-транс-Радомишль" 4 1 0
Скомський Віталій ФзК Форца Б 7 1 0
Скрицький Юрій Шалені Черепахи 5 1 0
Корнійчук Максим 7 1 0
Продащук Олександр Відродження-Агро 5 1 0
Ковальчук Сергій 7 1 0
Бенедицький Віталій А.ТОМ - Рятівник 5 1 0
Тимощук Роман ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 13 1 0
Красовський Дмитро " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 6 1 0
Ковальчук Владислав ФзК Форца Б 10 1 0
Тібєйкін Руслан ФК ЛЕВИ KROSCHU 12 1 0
Савчук Олександр А.ТОМ - Рятівник 11 1 0
Попроцький Дмитро ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) 11 1 0
Савицький Сергій ФзК Форца Б 11 1 0
Хіміч Роман ВДК Галант 11 1 0
Синицький Богдан А.ТОМ - Рятівник 11 1 0
Окрушко Олександр Відродження-Агро 12 1 0
Русецький Сергій А.ТОМ - Рятівник 10 1 0
Устимович Ігор JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА 10 1 0
Груша Микола Шалені Черепахи 12 1 0
Михалюк Олексій " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " 2 1 0
Кучерчук Петро Відродження-Агро 12 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 12
22.01.2022 15:00 ФОК ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
22.01.2022 16:00 ФОК Відродження-Агро -:- МФК "Мур-транс-Радомишль"
23.01.2022 11:00 ФОК ФзК Форца Б -:- Шалені Черепахи
23.01.2022 16:00 ФОК ВДК Галант -:- А.ТОМ - Рятівник
23.01.2022 17:00 ФОК ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
Тур 13
Дата не введена ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- Шалені Черепахи
Дата не введена ВДК Галант -:- МФК "Мур-транс-Радомишль"
Дата не введена А.ТОМ - Рятівник -:- JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА
Дата не введена Відродження-Агро -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- ФзК Форца Б
Тур 14
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- МФК "Мур-транс-Радомишль"
Дата не введена ФК ЛЕВИ KROSCHU -:- ФзК Форца Б
Дата не введена Відродження-Агро -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена ВДК Галант -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Дата не введена А.ТОМ - Рятівник -:- Шалені Черепахи
Тур 15
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- Шалені Черепахи
Дата не введена А.ТОМ - Рятівник -:- ФзК Форца Б
Дата не введена ВДК Галант -:- Відродження-Агро
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Тур 16
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- ФзК Форца Б
Дата не введена ВДК Галант -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- Відродження-Агро
Дата не введена А.ТОМ - Рятівник -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена Шалені Черепахи -:- ФК"Оріон" (смт.Нова Борова)
Тур 17
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU
Дата не введена " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ " -:- А.ТОМ - Рятівник
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ФзК Форца Б
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- ВДК Галант
Дата не введена Шалені Черепахи -:- Відродження-Агро
Тур 18
Дата не введена МФК "Мур-транс-Радомишль" -:- А.ТОМ - Рятівник
Дата не введена JOYSTICK-АДВОКАТ-ОЛІЇВКА -:- " ТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ "
Дата не введена ФзК Форца Б -:- Відродження-Агро
Дата не введена Шалені Черепахи -:- ВДК Галант
Дата не введена ФК"Оріон" (смт.Нова Борова) -:- ФК ЛЕВИ KROSCHU