Підписуйтесь на нас:

ПРЕМІУМ ЛІГА серед дитячо-юнацьких команд 2015/2016 р.н.

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці

2-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 Мрія 3 2 1 0 10:7 7
2 Новатор 3 2 0 1 14:11 6
3 Starballs 3 1 1 1 9:8 4
4 СК Сокіл-2 3 0 0 3 5:12 0

Шахматка

1-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 ДЮСШ №3-1 12 11 1 0 90:8 34
2 Фаворит-1 12 11 0 1 98:13 33
3 Viva Cup 12 10 0 2 64:17 30
4 СК Сокіл-1 12 8 1 3 84:33 25
5 Мрія 12 7 2 3 82:41 23
6 Starballs 12 7 0 5 45:23 21
7 СК Сокіл-2 12 6 1 5 33:30 19
8 Новатор 12 5 0 7 53:53 15
9 Фаворит-2 12 3 0 9 23:85 9
10 Поділля-1 12 3 0 9 25:66 9
11 Поділля-Озерна 12 2 0 10 18:103 6
12 ДЮСШ №3-2 12 1 2 9 20:66 5
13 Поділля-2 12 0 1 11 8:105 1

Шахматка

FAQ

Тур 1
Група A
23.03.2024 ГУНП Мрія 1:1 Starballs
23.03.2024 СК Сокіл-2 2:4 Новатор
17.03.2024 Starballs 5:2 СК Сокіл-2
17.03.2024 Новатор 5:3 Starballs
17.03.2024 ДЮСШ №1 Новатор 5:6 Мрія
17.03.2024 ДЮСШ №1 Мрія 3:1 СК Сокіл-2
Тур 1/4
09.03.2024 ГУНП СК Сокіл-1 -:- Мрія
09.03.2024 ГУНП СК Сокіл-1 -:- Мрія
10.03.2024 Конфермат Viva Cup -:- Starballs
09.03.2024 ГУНП Viva Cup -:- Starballs
Тур Final
28.01.2024 ГУНП Viva Cup 1:1
(1:0,п)
ДЮСШ №3-1
Тур 1/2
14.01.2024 ДЮСШ №3-2 0:8 Viva Cup
27.01.2024 Конфермат ДЮСШ №3-1 7:2 Starballs
Тур 1/4
03.01.2024 ГУНП ДЮСШ №3-2 2:0 Новатор
03.01.2024 ГУНП Мрія 2:2
(6:7,п)
Viva Cup
05.01.2024 ДЮСШ №3-1 3:0 Фаворит-1
14.01.2024 Поділля-1 2:4 Starballs
Тур 1/7
29.12.2023 ГУНП ДЮСШ №3-2 7:4 Поділля-Озерна
29.12.2023 ГУНП Поділля-2 0:16 ДЮСШ №3-1
04.01.2024 ГУНП Фаворит-1 2:0 СК Сокіл-1
31.12.2023 Поділля-1 2:2
(2:0,п)
СК Сокіл-2
04.01.2024 ГУНП Фаворит-2 3:5 Starballs
Тур 13
Група A
04.03.2024 ГУНП Новатор 6:1 Поділля-Озерна
02.03.2024 ГУНП Starballs 3:0 Поділля-1
02.03.2024 ГУНП Новатор 5:2 Поділля-1
25.02.2024 ДЮСШ №1 Starballs 8:2 Новатор
25.02.2024 ДЮСШ №1 Поділля-Озерна 1:7 СК Сокіл-2
25.02.2024 ДЮСШ №1 СК Сокіл-1 2:6 ДЮСШ №3-1
24.02.2024 ГУНП Starballs 0:2 Фаворит-1
24.02.2024 ГУНП ДЮСШ №3-1 2:0 Фаворит-1
24.02.2024 ГУНП Поділля-1 1:4 СК Сокіл-2
24.02.2024 ГУНП СК Сокіл-1 10:3 Поділля-Озерна
18.02.2024 ДЮСШ №1 Поділля-Озерна 3:4 Поділля-1
18.02.2024 ДЮСШ №1 ДЮСШ №3-2 0:5 Starballs
18.02.2024 ДЮСШ №1 Поділля-1 7:0 Поділля-2
11.02.2024 ДЮСШ №1 Поділля-1 1:6 Viva Cup
11.02.2024 ДЮСШ №1 ДЮСШ №3-2 2:3 Поділля-Озерна
11.02.2024 ДЮСШ №1 ДЮСШ №3-1 2:1 Viva Cup
11.02.2024 ГУНП СК Сокіл-2 1:0 Starballs
11.02.2024 ДЮСШ №1 Поділля-2 2:7 Новатор
11.02.2024 ДЮСШ №1 Мрія 9:3 Новатор
10.02.2024 Конфермат ДЮСШ №3-1 5:0 Поділля-2
10.02.2024 Конфермат Viva Cup 6:2 ДЮСШ №3-2
Тур 12
Група A
04.02.2024 ДЮСШ №1 Поділля-Озерна 1:7 Viva Cup
04.02.2024 ДЮСШ №1 Мрія 7:2 ДЮСШ №3-2
04.02.2024 ДЮСШ №1 Новатор 0:10 ДЮСШ №3-1
03.02.2024 ГУНП Starballs 0:7 ДЮСШ №3-1
03.02.2024 ГУНП Мрія 2:2 СК Сокіл-1
03.02.2024 ГУНП СК Сокіл-2 1:1 ДЮСШ №3-2
Тур 11
Група A
31.01.2024 Фаворит-2 1:13 СК Сокіл-1
28.01.2024 ДЮСШ №1 Поділля-2 0:3 Фаворит-2
28.01.2024 ДЮСШ №1 Фаворит-1 4:1 Мрія
28.01.2024 ДЮСШ №1 ДЮСШ №3-2 5:0 Фаворит-2
28.01.2024 ДЮСШ №1 Фаворит-1 19:4 Фаворит-2
27.01.2024 Конфермат Фаворит-1 4:3 Viva Cup
27.01.2024 Конфермат Фаворит-2 2:17 Новатор
27.01.2024 Конфермат Фаворит-1 5:0 СК Сокіл-2
Тур 10
Група A
21.01.2024 ДЮСШ №1 Viva Cup 7:1 Мрія
Тур 9
Група A
14.01.2024 ДЮСШ №1 ДЮСШ №3-1 10:1 ДЮСШ №3-2
14.01.2024 ДЮСШ №1 Поділля-2 0:24 СК Сокіл-1
14.01.2024 ДЮСШ №1 СК Сокіл-2 4:7 Мрія
Тур 8
Група A
07.01.2024 Мрія 4:9 Starballs
07.01.2024 ДЮСШ №1 Поділля-2 0:8 Starballs
07.01.2024 ДЮСШ №1 ДЮСШ №3-2 0:7 СК Сокіл-1
07.01.2024 ДЮСШ №3-1 7:1 СК Сокіл-2
05.01.2024 Viva Cup 7:0 Фаворит-2
05.01.2024 Фаворит-2 2:1 Поділля-1
05.01.2024 Фаворит-1 9:0 Поділля-2
04.01.2024 Новатор 1:2 Фаворит-1
04.01.2024 Фаворит-2 5:2 Поділля-Озерна
Тур 7
Група A
02.01.2024 ГУНП СК Сокіл-1 2:6 Viva Cup
02.01.2024 ГУНП СК Сокіл-2 7:1 Поділля-2
Тур 6
Група A
31.12.2023 ДЮСШ №1 Starballs 0:2 СК Сокіл-1
31.12.2023 ГУНП Новатор 2:3 Viva Cup
Тур 5
Група A
29.12.2023 ГУНП Viva Cup 4:0 Starballs
27.12.2023 ГУНП СК Сокіл-1 11:0 Поділля-1
27.12.2023 ДЮСШ №1 СК Сокіл-2 3:2 Новатор
Тур 4
Група A
23.12.2023 Конфермат Поділля-Озерна 1:14 Мрія
23.12.2023 Поділля-1 1:13 ДЮСШ №3-1
23.12.2023 Конфермат Поділля-2 2:2 ДЮСШ №3-2
23.12.2023 ГУНП Новатор 1:7 СК Сокіл-1
23.12.2023 Конфермат ДЮСШ №3-2 0:6 Поділля-1
23.12.2023 Конфермат Мрія 18:0 Поділля-2
23.12.2023 ГУНП Viva Cup 2:1 СК Сокіл-2
23.12.2023 Конфермат Поділля-Озерна 0:19 ДЮСШ №3-1
Тур 3
Група A
25.02.2024 ДЮСШ №1 Фаворит-1 12:1 ДЮСШ №3-2
17.12.2023 ДЮСШ №1 Поділля-1 0:11 Фаворит-1
17.12.2023 ДЮСШ №1 Фаворит-2 0:7 ДЮСШ №3-1
17.12.2023 ДЮСШ №1 Фаворит-2 1:3 Starballs
16.12.2023 Конфермат СК Сокіл-2 2:0 Фаворит-2
16.12.2023 Конфермат СК Сокіл-1 1:12 Фаворит-1
16.12.2023 Конфермат Мрія 9:5 Фаворит-2
16.12.2023 Конфермат Поділля-Озерна 0:18 Фаворит-1
Тур 2
Група A
10.12.2023 ДЮСШ №1 ДЮСШ №3-1 2:2 Мрія
10.12.2023 ДЮСШ №1 СК Сокіл-1 3:2 СК Сокіл-2
10.12.2023 ДЮСШ №1 ДЮСШ №3-2 4:7 Новатор
10.12.2023 ДЮСШ №1 Viva Cup 12:1 Поділля-2
10.12.2023 ДЮСШ №1 Starballs 9:0 Поділля-Озерна
Тур 1
Група A
03.12.2023 ГУНП Поділля-1 2:8 Мрія
03.12.2023 ГУНП Поділля-2 2:3 Поділля-Озерна

Рейтинг по забитим голам

Команда І Г В/C
ДЮСШ №3-1 16 117 7.31
Фаворит-1 14 100 7.14
Мрія 16 94 5.88
СК Сокіл-1 13 84 6.46
Viva Cup 15 75 5
Новатор 16 67 4.19
Starballs 18 65 3.61
СК Сокіл-2 16 40 2.5
Поділля-1 14 29 2.07
ДЮСШ №3-2 15 29 1.93
Фаворит-2 13 26 2
Поділля-Озерна 13 22 1.69
Поділля-2 13 8 0.62

Рейтинг по пропущеним голам

Команда І Г В/C
ДЮСШ №3-1 16 11 0.69
Фаворит-1 14 16 1.14
Viva Cup 15 20 1.33
СК Сокіл-1 13 35 2.69
Starballs 18 43 2.39
СК Сокіл-2 16 44 2.75
Мрія 16 50 3.13
Новатор 16 66 4.13
Поділля-1 14 72 5.14
ДЮСШ №3-2 15 78 5.2
Фаворит-2 13 90 6.92
Поділля-Озерна 13 110 8.46
Поділля-2 13 121 9.31

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 1/7
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур 1/4
Дата не введена ДЮСШ №3-1 -:- Новатор
Дата не введена ДЮСШ №3-1 -:- Новатор
09.03.2024 12:40 ГУНП СК Сокіл-1 -:- Мрія
09.03.2024 14:20 ГУНП СК Сокіл-1 -:- Мрія
Дата не введена Фаворит-1 -:- СК Сокіл-2
Дата не введена Фаворит-1 -:- СК Сокіл-2
09.03.2024 10:10 ГУНП Viva Cup -:- Starballs
10.03.2024 12:20 Конфермат Viva Cup -:- Starballs
Тур 1/2
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур Final
Дата не введена -:-
Тур 1/2
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур Final
Дата не введена -:-