Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат Борзнянського району з футболу

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди

2-й груповий етап

1-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 Вітол Кладьківка 10 10 0 0 63:12 30
2 Юність Забілівщина 9 5 1 3 20:20 16
3 Берестовець 9 5 1 3 32:28 16
4 Хвиля Ядути 9 5 0 4 25:21 15
5 Колос Високе 9 2 0 7 12:34 6
6 Іскра Кинашівка 10 0 0 10 5:42 0

FAQ

Тур 10
Група A
22.07.2018 Вітол Кладьківка 3:0 Іскра Кинашівка
Тур 9
Група A
15.07.2018 Юність Забілівщина 6:3 Берестовець
15.07.2018 Хвиля Ядути 2:5 Вітол Кладьківка
15.07.2018 Іскра Кинашівка 0:3 Колос Високе
Група B
15.07.2018 Ветерани Борзна 1:1 Авангард Бахмач
15.07.2018 Патріот Шаповалівка 0:16 Україна Велика Загорівка
15.07.2018 Факел Хороше Озеро 4:2 Агротрейд Сиволож
Тур 8
Група A
08.07.2018 Хвиля Ядути 3:0 Юність Забілівщина
08.07.2018 Вітол Кладьківка 5:0 Колос Високе
08.07.2018 Берестовець 3:0 Іскра Кинашівка
Група B
08.07.2018 Авангард Бахмач 1:1 Україна Велика Загорівка
08.07.2018 Агротрейд Сиволож 8:0 Патріот Шаповалівка
08.07.2018 Ветерани Борзна 1:5 Факел Хороше Озеро
Тур 7
Група A
01.07.2018 Юність Забілівщина 0:5 Вітол Кладьківка
01.07.2018 Іскра Кинашівка 0:3 Хвиля Ядути
01.07.2018 Колос Високе 3:5 Берестовець
Група B
01.07.2018 Україна Велика Загорівка 6:5 Агротрейд Сиволож
01.07.2018 Факел Хороше Озеро 2:1 Авангард Бахмач
01.07.2018 Патріот Шаповалівка 2:8 Ветерани Борзна
Тур 6
Група A
17.06.2018 Хвиля Ядути 4:0 Колос Високе
17.06.2018 Юність Забілівщина 3:0 Іскра Кинашівка
17.06.2018 Вітол Кладьківка 7:3 Берестовець
Група B
17.06.2018 Авангард Бахмач 4:0 Агротрейд Сиволож
17.06.2018 Факел Хороше Озеро 16:1 Патріот Шаповалівка
17.06.2018 Ветерани Борзна 3:0 Україна Велика Загорівка
Тур 5
Група A
10.06.2018 Іскра Кинашівка 1:11 Вітол Кладьківка
10.06.2018 Хвиля Ядути 2:3 Берестовець
10.06.2018 Юність Забілівщина 3:1 Колос Високе
Група B
10.06.2018 Патріот Шаповалівка 1:8 Авангард Бахмач
10.06.2018 Ветерани Борзна 2:1 Агротрейд Сиволож
10.06.2018 Факел Хороше Озеро 3:1 Україна Велика Загорівка
Тур 4
Група A
03.06.2018 Вітол Кладьківка 8:2 Хвиля Ядути
03.06.2018 Колос Високе 2:1 Іскра Кинашівка
03.06.2018 Берестовець 2:2 Юність Забілівщина
Група B
03.06.2018 Україна Велика Загорівка 15:1 Патріот Шаповалівка
03.06.2018 Авангард Бахмач 0:2 Ветерани Борзна
03.06.2018 Агротрейд Сиволож 1:2 Факел Хороше Озеро
Тур 3
Група A
27.05.2018 Іскра Кинашівка 0:5 Берестовець
27.05.2018 Колос Високе 1:7 Вітол Кладьківка
27.05.2018 Юність Забілівщина 2:0 Хвиля Ядути
Група B
27.05.2018 Факел Хороше Озеро 3:0 Ветерани Борзна
27.05.2018 Україна Велика Загорівка 2:1 Авангард Бахмач
27.05.2018 Патріот Шаповалівка 1:8 Агротрейд Сиволож
Тур 2
Група A
20.05.2018 Хвиля Ядути 7:2 Іскра Кинашівка
20.05.2018 Берестовець 7:1 Колос Високе
20.05.2018 Вітол Кладьківка 5:2 Юність Забілівщина
Група B
20.05.2018 Авангард Бахмач 0:3 Факел Хороше Озеро
20.05.2018 Ветерани Борзна 4:3 Патріот Шаповалівка
20.05.2018 Агротрейд Сиволож 1:1 Україна Велика Загорівка
Тур 1
Група A
13.05.2018 Берестовець 1:7 Вітол Кладьківка
13.05.2018 Колос Високе 1:2 Хвиля Ядути
13.05.2018 Іскра Кинашівка 1:2 Юність Забілівщина
Група B
13.05.2018 Патріот Шаповалівка 0:4 Факел Хороше Озеро
13.05.2018 Агротрейд Сиволож 3:0 Авангард Бахмач
13.05.2018 Україна Велика Загорівка 0:0 Ветерани Борзна

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 1/4
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур 1/2
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Дата не введена -:-
Тур Final
Дата не введена -:-