Підписуйтесь на нас:

Зимнее первенство. Первая лига

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці Арбітри

2-й груповий етап

Група "Фінальна частина"

І В Н П Г О
1 Реал-Фарма-2 6 6 0 0 25:4 49
2 Межлиманье 6 5 0 1 13:5 46
3 ФК "Малиновск" 6 5 0 1 24:13 37
4 Пираты 6 2 2 2 5:8 36
5 Витязь 6 3 2 1 16:10 33
6 Олимп (с. Выгода) 6 2 0 4 8:11 32
7 Черноморец U-16 6 3 2 1 7:4 28
8 ДЮФК "Черноморец U17-II" 6 2 0 4 9:10 27
9 Трилюкс 6 0 2 4 9:16 24
10 «Заря» (с. Заря) 6 1 0 5 1:14 23
11 Пальмира 6 0 2 4 0:16 19
12 Виктория (c. Яковлевка) 6 1 2 3 8:14 18

Група "Малий кубок"

І В Н П Г О
1 Хаджибей U19 6 3 1 2 10:8 26
2 Нерубайск 4 3 0 1 7:5 23
3 Новая Ивановка 6 2 1 3 9:15 17
4 Успех 5 2 0 3 14:11 17
5 Локомотив 5 3 2 0 12:3 16
6 ДЮФК "Спортинг" 5 3 1 1 8:5 14
7 ФК "Отрада" 5 1 2 2 9:12 11
8 Гектар 4 0 1 3 6:10 9
9 Элемент 5 2 1 2 7:8 7
10 Черноморец U17-II 5 1 1 3 5:10 4

1-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 Межлиманье 11 10 1 0 51:4 31
2 Реал-Фарма-2 11 10 1 0 43:5 31
3 Витязь 11 7 1 3 26:17 22
4 ДЮФК "Черноморец U17-II" 11 7 0 4 14:10 21
5 Черноморец U-16 11 5 2 4 27:22 17
6 СК "Измаил" 11 5 1 5 20:16 16
7 Виктория (c. Яковлевка) 11 4 1 6 20:25 13
8 Югторг-Новая Ивановка 11 4 0 7 20:28 12
9 Успех 11 3 2 6 11:23 11
10 Гектар 11 2 2 7 12:27 8
11 Локомотив 11 1 2 8 12:59 5
12 ДЮФК "Спортинг" 11 1 1 9 10:30 4

Група B

І В Н П Г О
1 Пираты 11 9 1 1 24:9 28
2 Олимп (с. Выгода) 11 8 2 1 17:5 26
3 Трилюкс 11 6 4 1 27:9 22
4 ФК "Малиновск" 11 7 1 3 34:12 22
5 «Заря» (с. Заря) 11 6 2 3 19:9 20
6 Пальмира 11 5 2 4 13:16 17
7 Хаджибей U19 11 5 1 5 21:18 16
8 Нерубайск 11 4 2 5 24:22 14
9 Новая Ивановка 11 3 1 7 22:29 10
10 им.В.З.Тура-2 11 3 0 8 16:33 9
11 ФК "Отрада" 11 2 0 9 11:30 6
12 Элемент 11 0 0 11 4:40 0

FAQ

Тур 1/2
06.05.2021 УТБ "Архітекторська" Межлиманье 0:1 ФК "Малиновск"
04.05.2021 УТБ "Архітекторська" Реал-Фарма-2 5:1 Витязь
Тур 1/3
29.04.2021 УТБ "Архитекторская" ФК "Малиновск" 5:0 Олимп (с. Выгода)
28.04.2021 УТБ "Архитекторская" Пираты 3:6 Витязь
Тур 11
Група "Фінальна частина"
Дата не введена Пираты 3:0 Виктория (c. Яковлевка)
Дата не введена Реал-Фарма-2 3:0 «Заря» (с. Заря)
Група "Малий кубок"
28.04.2021 УТБ "Отрада" Новая Ивановка 1:2 Хаджибей U19
Тур 6
Група "Фінальна частина"
Дата не введена Межлиманье 3:0 Трилюкс
Дата не введена ФК "Малиновск" 5:3 Межлиманье
Дата не введена Черноморец U-16 0:0 Пираты
Дата не введена Пальмира 0:3 ДЮФК "Черноморец U17-II"
Дата не введена Пальмира 0:6 Реал-Фарма-2
Дата не введена Олимп (с. Выгода) 3:5 Витязь
Дата не введена «Заря» (с. Заря) 0:3 Витязь
Тур 5
Група "Фінальна частина"
Дата не введена Пираты 2:1 ДЮФК "Черноморец U17-II"
Дата не введена Олимп (с. Выгода) 0:1 Межлиманье
Дата не введена Трилюкс 3:3 Виктория (c. Яковлевка)
Дата не введена «Заря» (с. Заря) 0:3 Черноморец U-16
Дата не введена Реал-Фарма-2 5:2 ФК "Малиновск"
Група "Малий кубок"
Дата не введена ФК "Отрада" 4:4 Гектар
Дата не введена Локомотив 3:0 Нерубайск
Дата не введена Гектар 0:2 Элемент
Дата не введена ДЮФК "Спортинг" 2:2 Новая Ивановка
Дата не введена ДЮФК "Спортинг" 2:1 Хаджибей U19
Дата не введена Черноморец U17-II 0:3 Нерубайск
Тур 4
Група "Фінальна частина"
Дата не введена Витязь 4:0 Пальмира
Дата не введена Виктория (c. Яковлевка) 2:6 ФК "Малиновск"
Дата не введена Пираты 0:6 Реал-Фарма-2
Дата не введена Олимп (с. Выгода) 1:2 Черноморец U-16
Дата не введена Виктория (c. Яковлевка) 3:0 «Заря» (с. Заря)
Дата не введена Трилюкс 1:3 ДЮФК "Черноморец U17-II"
Група "Малий кубок"
Дата не введена Хаджибей U19 1:2 Успех
Дата не введена Успех 6:1 ФК "Отрада"
Дата не введена Элемент 0:2 Локомотив
Дата не введена Новая Ивановка 0:3 Черноморец U17-II
Тур 3
Група "Фінальна частина"
22.03.2021 ДЮФК "Черноморец U17-II" 1:2 Олимп (с. Выгода)
16.03.2021 ФК "Малиновск" 5:2 Витязь
15.03.2021 Черноморец U-16 2:1 Трилюкс
Дата не введена Межлиманье 3:0 Пальмира
Група "Малий кубок"
22.03.2021 Хаджибей U19 1:1 Локомотив
22.03.2021 Гектар 1:2 Новая Ивановка
21.03.2021 Элемент 3:2 Успех
19.03.2021 Нерубайск 1:0 ДЮФК "Спортинг"
Дата не введена Черноморец U17-II 0:3 ФК "Отрада"
Тур 2
Група "Фінальна частина"
21.03.2021 Витязь 2:2 Трилюкс
21.03.2021 Межлиманье 1:0 Пираты
18.03.2021 ФК "Малиновск" 2:0 Черноморец U-16
18.03.2021 Реал-Фарма-2 2:0 Олимп (с. Выгода)
17.03.2021 Пальмира 0:0 Виктория (c. Яковлевка)
16.03.2021 с. Усатово ДЮФК "Черноморец U17-II" 0:1 «Заря» (с. Заря)
Група "Малий кубок"
18.03.2021 Элемент 1:1 Черноморец U17-II
17.03.2021 Гектар 1:2 Хаджибей U19
15.03.2021 Успех 2:3 Нерубайск
15.03.2021 Новая Ивановка 1:5 Локомотив
15.03.2021 ФК "Отрада" 0:1 ДЮФК "Спортинг"
Тур 1
Група "Фінальна частина"
20.03.2021 УТБ "Архитекторская" Черноморец U-16 0:0 Пальмира
20.03.2021 с. Усатово Виктория (c. Яковлевка) 0:2 Олимп (с. Выгода)
19.03.2021 УТБ "Отрада" Витязь 0:0 Пираты
18.03.2021 УТБ "Отрада" «Заря» (с. Заря) 0:2 Межлиманье
16.03.2021 УТБ "Архитекторская" Трилюкс 2:3 Реал-Фарма-2
Дата не введена ДЮФК "Черноморец U17-II" 1:4 ФК "Малиновск"
Група "Малий кубок"
20.03.2021 УТБ "Архитекторская" Хаджибей U19 3:1 Черноморец U17-II
19.03.2021 УТБ "Архитекторская" Локомотив 1:1 ФК "Отрада"
19.03.2021 УТБ "Отрада" Новая Ивановка 3:2 Успех
16.03.2021 УТБ "Архитекторская" ДЮФК "Спортинг" 3:1 Элемент
Тур 13
Група A
01.04.2021 ДЮФК "Черноморец U17-II" -:- Реал-Фарма-2
01.04.2021 УТБ "Отрада" Югторг-Новая Ивановка -:- Успех
06.03.2021 УТБ "Архитекторская" Витязь 3:0 СК "Измаил"
01.03.2021 с. Усатово Реал-Фарма-2 -:- Гектар
01.02.2021 Успех -:- Гектар
29.12.2020 УТБ "Архитекторская" Черноморец U-16 -:- Югторг-Новая Ивановка
Група B
28.01.2021 ФК "Малиновск" 3:0 Элемент
25.01.2021 УТБ "Архитекторская" Элемент 0:3 ФК "Отрада"
Дата не введена «Заря» (с. Заря) 3:0