Підписуйтесь на нас:

Кубок Житомирського міського голови

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист

Група A

І В Н П Г О
1 Технічний ліцей 3 2 1 0 10 :5 7
2 Форца-Фортуна 3 1 1 1 7 :8 4
3 МФК Персей 3 1 0 2 8 :10 3
4 Євроголд 3 0 2 1 8 :10 2

Група B

І В Н П Г О
1 Автомобіліст 4 4 0 0 21 :3 12
2 ФзК Форца 4 3 0 1 16 :4 9
3 ФК ІнБев 4 1 1 2 12 :9 4
4 Стандарт 4 1 1 2 10 :11 4
5 ФК "ХОВЕР" 4 0 0 4 1 :33 0

Група C

І В Н П Г О
1 ГУНП 4 4 0 0 16 :5 12
2 Рятівник 4 2 1 1 13 :6 7
3 Joystick 4 2 1 1 11 :9 7
4 Леви KROSCHU 4 1 0 3 8 :14 3
5 Net-City 4 0 0 4 4 :18 0

FAQ

Тур Final
15.09.2020 Динамо ГУНП -:- Автомобіліст
Тур 1/2
10.09.2020 Динамо ФзК Форца 1:3 ГУНП
08.09.2020 Динамо ФзК Форца 2:3 ГУНП
10.09.2020 Динамо Автомобіліст 7:1 Рятівник
08.09.2020 Динамо Автомобіліст 8:1 Рятівник
Тур 1/4
02.09.2020 Динамо Технічний ліцей 0:2 ФзК Форца
31.08.2020 Динамо Технічний ліцей 1:2 ФзК Форца
03.09.2020 Динамо ГУНП 8:1 МФК Персей
01.09.2020 Динамо ГУНП 3:1 МФК Персей
02.09.2020 Динамо Автомобіліст 4:0 Joystick
31.08.2020 Динамо Автомобіліст 7:8 Joystick
03.09.2020 Динамо Форца-Фортуна 5:6 Рятівник
01.09.2020 Форца-Фортуна 7:6 Рятівник
Тур 5
Група B
28.08.2020 Динамо ФК ІнБев 1:3 Автомобіліст
27.08.2020 Динамо ФзК Форца 9:0 ФК "ХОВЕР"
Група C
28.08.2020 Динамо ГУНП 3:1 Net-City
27.08.2020 Динамо Joystick 4:1 Леви KROSCHU
Тур 4
Група B
26.08.2020 Динамо ФК ІнБев 9:1 ФК "ХОВЕР"
25.08.2020 Динамо Стандарт 2:3 ФзК Форца
Група C
26.08.2020 Динамо ГУНП 6:2 Леви KROSCHU
21.08.2020 Динамо Рятівник 2:2 Joystick
Тур 3
Група A
20.08.2020 Динамо МФК Персей 5:3 Євроголд
20.08.2020 Динамо Форца-Фортуна 1:4 Технічний ліцей
Група B
21.08.2020 Динамо Автомобіліст 7:2 Стандарт
18.08.2020 Динамо ФзК Форца 4:1 ФК ІнБев
Група C
25.08.2020 Динамо Net-City 0:7 Рятівник
18.08.2020 Динамо Joystick 1:4 ГУНП
Тур 2
Група A
17.08.2020 Динамо Євроголд 3:3 Технічний ліцей
17.08.2020 Динамо МФК Персей 2:4 Форца-Фортуна
Група B
19.08.2020 Динамо ФК "ХОВЕР" 0:5 Стандарт
14.08.2020 Динамо Автомобіліст 1:0 ФзК Форца
Група C
19.08.2020 Динамо Леви KROSCHU 1:3 Рятівник
14.08.2020 Динамо Net-City 2:4 Joystick
Тур 1
Група A
11.08.2020 Динамо Технічний ліцей 3:1 МФК Персей
11.08.2020 Динамо Форца-Фортуна 2:2 Євроголд
Група B
13.08.2020 Динамо ФК "ХОВЕР" 0:10 Автомобіліст
12.08.2020 Динамо Стандарт 1:1 ФК ІнБев
Група C
13.08.2020 Динамо Рятівник 1:3 ГУНП
12.08.2020 Динамо Леви KROSCHU 4:1 Net-City

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Чуйко Андрій Net-City 2 1 1
Школьний Сергій ГУНП 8 1 1
Тимощук Роман МФК Персей 5 3 0
Євтушок Андрій ФзК Форца 8 3 0
Дорош Олександр ФзК Форца 8 2 0
Безверхий Вадим Технічний ліцей 4 2 0
Тищенко Микита Автомобіліст 8 2 0
Біляченко Олександр ГУНП 8 2 0
Сидоренко Давид Стандарт 4 2 0
Шимановський Едуард ФзК Форца 8 2 0
Самчик Антон ФзК Форца 7 2 0
Яковенко Михайло МФК Персей 4 2 0
Самчик Артем ФК ІнБев 4 1 0
Бродський Олег Net-City 4 1 0
Максименко Дмитро Леви KROSCHU 4 1 0
Кобернюк Юрій Net-City 3 1 0
Лисак Дмитро Леви KROSCHU 2 1 0
Бовтуненко Павло ГУНП 5 1 0
Бережницький Дмитро Стандарт 4 1 0
Бабицький Микита МФК Персей 5 1 0
Костюк Олександр Технічний ліцей 5 1 0
Жвінкліс Даніель Joystick 2 1 0
Чайковський Павло Форца-Фортуна 3 1 0
Бенедицький Віталій ГУНП 4 1 0
Дубчак Ярослав ФК "ХОВЕР" 4 1 0
Кожан Сергій Технічний ліцей 3 1 0
Єлісеєв Олександр Joystick 4 1 0
Ревуцький Єгор Євроголд 3 1 0
Ковальчук Владислав Форца-Фортуна 3 1 0
Розпотнюк Олександр ФК ІнБев 3 1 0
Тарабанов Максим Євроголд 3 1 0
Шмайхель Микола Автомобіліст 4 1 0
Побережний Сергій Стандарт 4 1 0
Сєхов Максим ФК ІнБев 4 1 0
Федорчук Віктор Технічний ліцей 4 1 0
Сачок Андрій Joystick 3 1 0
Ніколаєв Сергій Леви KROSCHU 4 1 0
Тібєйкін Руслан Леви KROSCHU 3 1 0
Федоренко Роман Форца-Фортуна 3 1 0
Червінський Денис ГУНП 5 1 0
Євтушок Юрій Форца-Фортуна 5 1 0
Пінчук Віталій Net-City 2 1 0
Швець Дмитро ГУНП 7 1 0
Грищук Святослав Рятівник 7 1 0
Захарченко Дмитро Рятівник 8 1 0
Онищук Володимир ФзК Форца 8 1 0
Галетко Сергій Рятівник 8 1 0
Борисов Сергій ГУНП 8 1 0
Яворський Денис Автомобіліст 8 1 0
Тарасюк Тарас ГУНП 5 1 0
Кравчук Денис ФзК Форца 6 1 0
Яблонський Артем Форца-Фортуна 5 1 0
Ковпак Іван ФзК Форца 8 1 0
Сілецький Вадим ГУНП 7 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Календар

Тур Final
15.09.2020 19:30 Динамо ГУНП -:- Автомобіліст