Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ІІІ)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

Турнірна таблиця

І В Н П Г О
1 СК "Довжик" 16 15 1 0 62:24 46
2 ADRENALIN 16 12 2 2 58:30 38
3 Житомирська політехніка ДЖУНІОР 16 8 4 4 32:20 28
4 FSC ROYAL Net-City futsal 16 7 5 4 33:20 26
5 ФК "1979" 16 7 1 8 48:73 22
6 ФК "ПРОМЕТЕЙ" 16 5 4 7 48:45 19
7 ДЮСШ Академія футзалу 16 5 1 10 31:44 16
8 ФК "ЄвроГол" 16 4 3 9 45:47 15
9 Пулини ІІ 16 4 1 11 25:53 13
10 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 16 1 2 13 19:45 5

Шахматка

FAQ

Тур 16
17.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:4 ADRENALIN
17.02.2024 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 3:1 Пулини ІІ
17.02.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 2:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
17.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 0:3 ДЮСШ Академія футзалу
17.02.2024 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 2:0 ФК "1979"
Тур 15
10.02.2024 Динамо (Житомир) ADRENALIN 2:0 Пулини ІІ
10.02.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 1:3 ДЮСШ Академія футзалу
10.02.2024 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 2:1 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
10.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 5:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
10.02.2024 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 6:4 ФК "1979"
Тур 14
03.02.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 3:4 ДЮСШ Академія футзалу
03.02.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 1:4 ADRENALIN
03.02.2024 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 2:0 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
03.02.2024 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 4:1 FSC ROYAL Net-City futsal
03.02.2024 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 4:7 ФК "1979"
Тур 13
27.01.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 2:4 ДЮСШ Академія футзалу
27.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:0 FSC ROYAL Net-City futsal
27.01.2024 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 2:1 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
27.01.2024 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 2:8 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
27.01.2024 Динамо (Житомир) ADRENALIN 3:3 ФК "1979"
Тур 12
20.01.2024 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 2:5 ADRENALIN
20.01.2024 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 1:3 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
20.01.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 1:1 FSC ROYAL Net-City futsal
20.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "1979" 2:7 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
20.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 1:5 СК "Довжик"
Тур 11
13.01.2024 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 0:1 FSC ROYAL Net-City futsal
13.01.2024 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 2:1 ФК "ЄвроГол"
13.01.2024 Динамо (Житомир) ADRENALIN 7:3 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
13.01.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 2:3 СК "Довжик"
13.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "1979" 4:1 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
Тур 10
06.01.2024 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 0:2 СК "Довжик"
06.01.2024 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 1:0 Пулини ІІ
06.01.2024 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 6:2 ADRENALIN
06.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:2 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
06.01.2024 Динамо (Житомир) ФК "1979" 6:5 ФК "ЄвроГол"
Тур 9
23.12.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 4:3 ДЮСШ Академія футзалу
23.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:2 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
23.12.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 1:0 FSC ROYAL Net-City futsal
23.12.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 3:1 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
23.12.2023 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 0:5 ФК "1979"
Тур 8
16.12.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 2:2 FSC ROYAL Net-City futsal
16.12.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 4:2 ADRENALIN
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:2 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
16.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 2:1 ДЮСШ Академія футзалу
16.12.2023 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 4:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Тур 7
09.12.2023 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 1:3 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
09.12.2023 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 0:1 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
09.12.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 3:1 ФК "ЄвроГол"
09.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 4:2 FSC ROYAL Net-City futsal
09.12.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 1:5 СК "Довжик"
Тур 6
02.12.2023 Динамо (Житомир) КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 3:4 ФК "ЄвроГол"
02.12.2023 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 0:3 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
02.12.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 0:7 ADRENALIN
02.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:1 FSC ROYAL Net-City futsal
02.12.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 1:9 СК "Довжик"
Тур 5
26.11.2023 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 3:3 ФК "ЄвроГол"
25.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3:7 СК "Довжик"
25.11.2023 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 0:0 Житомирська політехніка ДЖУНІОР
25.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 3:1 Пулини ІІ
25.11.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 2:0 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
Тур 4
11.11.2023 Динамо (Житомир) ДЮСШ Академія футзалу 1:0 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
11.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3:2 Пулини ІІ
11.11.2023 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 4:1 ФК "ЄвроГол"
11.11.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 1:1 СК "Довжик"
11.11.2023 Динамо (Житомир) ФК "1979" 3:7 ADRENALIN
Тур 3
05.11.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 4:1 ФК "ЄвроГол"
29.10.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 2:0 Пулини ІІ
28.10.2023 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 4:0 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
28.10.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 3:1 ДЮСШ Академія футзалу
28.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 8:3 ФК "1979"
Тур 2
21.10.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 3:2 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
21.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 2:3 Пулини ІІ
21.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3:4 ADRENALIN
21.10.2023 Динамо (Житомир) FSC ROYAL Net-City futsal 7:1 ДЮСШ Академія футзалу
21.10.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 7:0 ФК "1979"
Тур 1
05.11.2023 Динамо (Житомир) ADRENALIN 0:0 FSC ROYAL Net-City futsal
14.10.2023 Динамо (Житомир) СК "Довжик" 5:4 ДЮСШ Академія футзалу
14.10.2023 Динамо (Житомир) Житомирська політехніка ДЖУНІОР 1:0 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
14.10.2023 Динамо (Житомир) ФК "ЄвроГол" 10:1 ФК "1979"
14.10.2023 Динамо (Житомир) Пулини ІІ 2:1 КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Гаджієв Роман ADRENALIN 15 22 1.47
Яцина Дмитро СК "Довжик" 14 20 1.43
Цимбалюк Ігор ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 15 0.88
Мухін Володимир СК "Довжик" 19 14 0.74
Галанзовський Андрій ФК "1979" 11 11 1
Маліновський Валентин FSC ROYAL Net-City futsal 16 11 0.69
Мардак Олег ФК "1979" 15 9 0.6
Безпрозванний Сергій ФК "ЄвроГол" 15 9 0.6
Мосіюк Нікіта Житомирська політехніка ДЖУНІОР 14 9 0.64
Грабець Ярослав ADRENALIN 13 8 0.62
Задерейко Вадим ФК "1979" 18 8 0.44
Катюха Роман ФК "1979" 18 8 0.44
Бондарчук Владислав ADRENALIN 16 8 0.5
Сотник Роман Житомирська політехніка ДЖУНІОР 16 7 0.44
Шпак Сергій FSC ROYAL Net-City futsal 14 6 0.43
Зайнчковський Максим СК "Довжик" 15 6 0.4
Кусяк Ігор ADRENALIN 15 6 0.4
Попко Іван ФК "ЄвроГол" 11 6 0.55
Цимбалюк Олег ФК "ПРОМЕТЕЙ" 13 6 0.46
Виговський Володимир Житомирська політехніка ДЖУНІОР 17 6 0.35
Смагін Вадим ФК "ЄвроГол" 17 5 0.29
Пролигін Владислав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 5 0.33
Гекалюк Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 16 5 0.31
Самсонюк Іван ADRENALIN 16 5 0.31
Шмід Богдан ДЮСШ Академія футзалу 4 5 1.25
Шаботинський Вадим ФК "ПРОМЕТЕЙ" 16 5 0.31
Грицюк Віктор КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 17 4 0.24
Майструк Денис ФК "ЄвроГол" 8 4 0.5
Ващенко Ярослав ФК "ЄвроГол" 15 4 0.27
Ткачук Андрій СК "Довжик" 10 4 0.4
Бржезицький Ілля ФК "ЄвроГол" 17 4 0.24
Протасов Валентин FSC ROYAL Net-City futsal 14 4 0.29
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 4 0.24
Колосовський Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 11 3 0.27
Бенедюк Олександр Пулини ІІ 14 3 0.21
Муляр Олександр ФК "1979" 18 3 0.17
Гвоздь Андрій Житомирська політехніка ДЖУНІОР 15 3 0.2
Герасимчук Євген СК "Довжик" 15 3 0.2
Андрійчук Ярослав ADRENALIN 14 3 0.21
Котвицький Вадим СК "Довжик" 11 3 0.27
Шкуратюк Юрій ФК "ЄвроГол" 11 3 0.27
Ластовський Володимир ФК "1979" 17 3 0.18
Польовий Артем ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 3 0.2
Шепетько Михайло ФК "ЄвроГол" 12 3 0.25
Броновицький Денис FSC ROYAL Net-City futsal 16 3 0.19
Колосовський Владислав Пулини ІІ 16 3 0.19
Майковець Дмитро ДЮСШ Академія футзалу 6 3 0.5
Корнієнко Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 4 3 0.75
Левковський Олександр КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 16 3 0.19
Зотько Євген ФК "1979" 5 3 0.6
Остапчук Тарас Пулини ІІ 5 3 0.6
Гаврилюк Олександр Пулини ІІ 16 3 0.19
Стрельченко Артем Пулини ІІ 16 3 0.19
Коломіць Артем ДЮСШ Академія футзалу 12 2 0.17
Корольов Костянтин ФК "ЄвроГол" 3 2 0.67
Павловський Денис ADRENALIN 5 2 0.4
Ющенко Віталій ФК "ЄвроГол" 11 2 0.18
Грибук Станіслав Пулини ІІ 8 2 0.25
Ковальчук Руслан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 6 2 0.33
Романюк Артем ДЮСШ Академія футзалу 7 2 0.29
Романюк Дмитро ДЮСШ Академія футзалу 10 2 0.2
Лівіцький Євгеній Пулини ІІ 7 2 0.29
Троянчук Роман КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 12 2 0.17
Матовчик Тибор ФК "1979" 11 2 0.18
Лисюк Владислав КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 17 2 0.12
Слемньов Іван КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 17 2 0.12
Данильчук Михайло КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 15 2 0.13
Хотинський Дмитро FSC ROYAL Net-City futsal 14 2 0.14
Кучер Дмитро Пулини ІІ 18 2 0.11
Бардаш Роман ДЮСШ Академія футзалу 17 2 0.12
Нестерчук Артем Житомирська політехніка ДЖУНІОР 15 2 0.13
Антонюк Юрій ADRENALIN 6 1 0.17
Гурманчук Богдан 7 1 0.14
Шелягін Ігор Житомирська політехніка ДЖУНІОР 7 1 0.14
Яцина Владислав СК "Довжик" 7 1 0.14
Березовський Ілля КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 6 1 0.17
Ковальчук Андрій FSC ROYAL Net-City futsal 16 1 0.06
Гвоздь Сергій Житомирська політехніка ДЖУНІОР 16 1 0.06
Новик Валерій ФК "ПРОМЕТЕЙ" 5 1 0.2
Загорудько Олександр 5 1 0.2
Захаров Андрій ДЮСШ Академія футзалу 17 1 0.06
Дранківький Олександр ДЮСШ Академія футзалу 17 1 0.06
Булас Руслан СК "Довжик" 4 1 0.25
Голомах Владислав Пулини ІІ 3 1 0.33
Курасов Денис ФК "ПРОМЕТЕЙ" 3 1 0.33
Бондарчук Владислав КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 3 1 0.33
Степанчук Олег Пулини ІІ 17 1 0.06
Максименко Дмитро Житомирська політехніка ДЖУНІОР 15 1 0.07
Остапенко Богдан FSC ROYAL Net-City futsal 8 1 0.13
Яковлєв Олександр ADRENALIN 11 1 0.09
Данюк Анатолій СК "Довжик" 17 1 0.06
Ярощук Андрій ДЮСШ Академія футзалу 11 1 0.09
Данюк Олександр СК "Довжик" 8 1 0.13
Черняхівський Даніїл КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 1 0.06
Денисюк Олександр FSC ROYAL Net-City futsal 11 1 0.09
Ель Богдан Пулини ІІ 14 1 0.07
Залізняк Денис ДЮСШ Академія футзалу 14 1 0.07
Кириченко Олександр СК "Довжик" 10 1 0.1
Борисюк Володимир СК "Довжик" 10 1 0.1
Городнюк Євгеній СК "Довжик" 9 1 0.11
Даховнік Сергій ФК "ЄвроГол" 9 1 0.11
Миколайчук Олексій ДЮСШ Академія футзалу 2 1 0.5
Глущенко Максим ФК "ЄвроГол" 1 0 0
Марзук Яссін ФК "ЄвроГол" 1 0 0
Біденко Дмитро КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 0 0
Самченко Роман ФК "ЄвроГол" 2 0 0
Шульгін Семен ФК "ЄвроГол" 3 0 0
Кравчук Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 16 0 0
Галагуз Богдан ДЮСШ Академія футзалу 16 0 0
Музика Ігор FSC ROYAL Net-City futsal 6 0 0
Городнюк Василь СК "Довжик" 19 0 0
Колесник Владислав КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 8 0 0
Петрик Костянтин ФК "1979" 9 0 0
Цимбалюк Святослав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 0 0
Зінченко Євгеній FSC ROYAL Net-City futsal 15 0 0
Талько Павло ФК "ПРОМЕТЕЙ" 14 0 0
Горбунов Ілля ФК "1979" 14 0 0
Слеменьов Сергій СК "Довжик" 14 0 0
Слеменьов Сергій СК "Довжик" 14 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Бенедюк Олександр Пулини ІІ 14 3 2
Денисюк Олександр FSC ROYAL Net-City futsal 11 5 1
Протасов Валентин FSC ROYAL Net-City futsal 14 4 1
Максименко Дмитро Житомирська політехніка ДЖУНІОР 15 3 1
Талько Павло ФК "ПРОМЕТЕЙ" 14 2 1
Колосовський Владислав Пулини ІІ 16 4 0
Котвицький Вадим СК "Довжик" 11 1 1
Майструк Денис ФК "ЄвроГол" 8 1 1
Хотинський Дмитро FSC ROYAL Net-City futsal 14 3 0
Галанзовський Андрій ФК "1979" 11 3 0
Польовий Артем ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 3 0
Попко Іван ФК "ЄвроГол" 11 3 0
Цимбалюк Святослав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 0 1
Броновицький Денис FSC ROYAL Net-City futsal 16 3 0
Остапенко Богдан FSC ROYAL Net-City futsal 8 0 1
Шаботинський Вадим ФК "ПРОМЕТЕЙ" 16 3 0
Маліновський Валентин FSC ROYAL Net-City futsal 16 3 0
Бондарчук Владислав ADRENALIN 16 2 0
Мухін Володимир СК "Довжик" 19 2 0
Сотник Роман Житомирська політехніка ДЖУНІОР 16 2 0
Гвоздь Сергій Житомирська політехніка ДЖУНІОР 16 2 0
Слеменьов Сергій СК "Довжик" 14 2 0
Кравчук Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 16 2 0
Яцина Дмитро СК "Довжик" 14 2 0
Біденко Дмитро КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 2 0
Ткачук Андрій СК "Довжик" 10 2 0
Романюк Дмитро ДЮСШ Академія футзалу 10 2 0
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 2 0
Муляр Олександр ФК "1979" 18 2 0
Гурманчук Богдан 7 2 0
Музика Ігор FSC ROYAL Net-City futsal 6 2 0
Зотько Євген ФК "1979" 5 2 0
Черняхівський Даніїл КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 18 2 0
Зінченко Євгеній FSC ROYAL Net-City futsal 15 1 0
Мосіюк Нікіта Житомирська політехніка ДЖУНІОР 14 1 0
Самченко Роман ФК "ЄвроГол" 2 1 0
Шпак Сергій FSC ROYAL Net-City futsal 14 1 0
Горбунов Ілля ФК "1979" 14 1 0
Коломіць Артем ДЮСШ Академія футзалу 12 1 0
Корольов Костянтин ФК "ЄвроГол" 3 1 0
Грабець Ярослав ADRENALIN 13 1 0
Голомах Владислав Пулини ІІ 3 1 0
Колосовський Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 11 1 0
Ковальчук Руслан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 6 1 0
Колесник Владислав КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 8 1 0
Грибук Станіслав Пулини ІІ 8 1 0
Борисюк Володимир СК "Довжик" 10 1 0
Матовчик Тибор ФК "1979" 11 1 0
Цимбалюк Олег ФК "ПРОМЕТЕЙ" 13 1 0
Ващенко Ярослав ФК "ЄвроГол" 15 1 0
Нестерчук Артем Житомирська політехніка ДЖУНІОР 15 1 0
Бардаш Роман ДЮСШ Академія футзалу 17 1 0
Виговський Володимир Житомирська політехніка ДЖУНІОР 17 1 0
Захаров Андрій ДЮСШ Академія футзалу 17 1 0
Данюк Анатолій СК "Довжик" 17 1 0
Цимбалюк Ігор ФК "ПРОМЕТЕЙ" 17 1 0
Гекалюк Ярослав ДЮСШ Академія футзалу 16 1 0
Самсонюк Іван ADRENALIN 16 1 0
Кучер Дмитро Пулини ІІ 18 1 0
Гаврилюк Олександр Пулини ІІ 16 1 0
Галагуз Богдан ДЮСШ Академія футзалу 16 1 0
Катюха Роман ФК "1979" 18 1 0
Грицюк Віктор КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16 17 1 0
Гаджієв Роман ADRENALIN 15 1 0
Пролигін Владислав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 15 1 0
Кусяк Ігор ADRENALIN 15 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 17
Дата не введена FSC ROYAL Net-City futsal -:- Пулини ІІ
Дата не введена ADRENALIN -:- СК "Довжик"
Дата не введена Житомирська політехніка ДЖУНІОР -:- ФК "ЄвроГол"
Дата не введена ДЮСШ Академія футзалу -:- ФК "1979"
Дата не введена ФК "ПРОМЕТЕЙ" -:- КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
Тур 18
Дата не введена Житомирська політехніка ДЖУНІОР -:- ADRENALIN
Дата не введена ДЮСШ Академія футзалу -:- Пулини ІІ
Дата не введена ФК "1979" -:- КЗ "ДЮСШ "АКАДЕМІЯ ФУТЗАЛУ" ЖМР U-16
Дата не введена ФК "ПРОМЕТЕЙ" -:- ФК "ЄвроГол"
Дата не введена FSC ROYAL Net-City futsal -:- СК "Довжик"