Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат Бродівського району

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист

Шахматка

FAQ

Тур 11
09.06.2019 ФК "Стир " (с.Пониковиця) 3:0 ФК "Суходоли"
09.06.2019 ФК "Боратин " 2:1 ФК "Броди"
09.06.2019 ФК "Іква " (с. Накваша) 0:0 ФК "Енергія " (с.Попівці)
09.06.2019 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 1:4 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів)
09.06.2019 ФК "Пониква" 1:5 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ)
09.06.2019 ФК "Гаї - Дітковецькі" 3:1 ФК "Голубиця"
09.06.2019 ФК "Підкамінь " 4:1 ФК "Бугаївка"
Тур 10
02.06.2019 ФК "Броди" 4:1 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ)
02.06.2019 ФК "Енергія " (с.Попівці) 0:4 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ)
02.06.2019 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 4:2 ФК "Іква " (с. Накваша)
02.06.2019 ФК "Гаї - Дітковецькі" 0:2 ФК "Стир " (с.Пониковиця)
02.06.2019 ФК "Боратин " 3:2 ФК "Підкамінь "
02.06.2019 ФК "Бугаївка" 1:1 ФК "Суходоли"
02.06.2019 ФК "Голубиця" 7:0 ФК "Пониква"
Тур 9
26.05.2019 ФК "Іква " (с. Накваша) 1:5 ФК "Голубиця"
26.05.2019 ФК "Боратин " 0:0 ФК "Гаї - Дітковецькі"
26.05.2019 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 2:3 ФК "Суходоли"
26.05.2019 ФК "Стир " (с.Пониковиця) 9:0 ФК "Енергія " (с.Попівці)
26.05.2019 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 1:4 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів)
26.05.2019 ФК "Підкамінь " 3:0 ФК "Броди"
26.05.2019 ФК "Пониква" 3:4 ФК "Бугаївка"
Тур 8
19.05.2019 ФК "Броди" 3:2 ФК "Стир " (с.Пониковиця)
19.05.2019 ФК "Енергія " (с.Попівці) 0:1 ФК "Пониква"
19.05.2019 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 5:2 ФК "Боратин "
19.05.2019 ФК "Голубиця" 2:1 ФК "Підкамінь "
19.05.2019 ФК "Гаї - Дітковецькі" 5:1 ФК "Іква " (с. Накваша)
19.05.2019 ФК "Суходоли" 2:3 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ)
19.05.2019 ФК "Бугаївка" 4:0 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ)
Тур 7
12.05.2019 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 4:1 ФК "Бугаївка"
12.05.2019 ФК "Іква " (с. Накваша) 0:1 ФК "Боратин "
12.05.2019 ФК "Стир " (с.Пониковиця) 3:0 ФК "Голубиця"
12.05.2019 ФК "Підкамінь " 0:0 ФК "Гаї - Дітковецькі"
12.05.2019 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 2:0 ФК "Енергія " (с.Попівці)
12.05.2019 ФК "Пониква" 2:4 ФК "Броди"
Тур 6
05.05.2019 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 3:0 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ)
05.05.2019 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 0:0 ФК "Гаї - Дітковецькі"
05.05.2019 ФК "Броди" 6:1 ФК "Іква " (с. Накваша)
05.05.2019 ФК "Суходоли" 1:1 ФК "Пониква"
05.05.2019 ФК "Енергія " (с.Попівці) 1:2 ФК "Підкамінь "
Тур 5
04.02.2020 ФОК ФК "Суходоли" 6:6 ФК "Іква " (с. Накваша)
21.04.2019 ФК "Пониква" 0:0 ФК "Гаї - Дітковецькі"
21.04.2019 ФК "Стир " (с.Пониковиця) 5:0 ФК "Боратин "
21.04.2019 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 0:3 ФК "Голубиця"
21.04.2019 ФК "Суходоли" 5:0 ФК "Енергія " (с.Попівці)
21.04.2019 ФК "Бугаївка" 1:4 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів)
21.04.2019 ФК "Підкамінь " 3:0 ФК "Іква " (с. Накваша)
21.04.2019 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 0:0 ФК "Броди"
Тур 4
14.04.2019 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8:1 ФК "Підкамінь "
14.04.2019 ФК "Енергія " (с.Попівці) 2:1 ФК "Бугаївка"
14.04.2019 ФК "Голубиця" 4:0 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ)
14.04.2019 ФК "Боратин " 1:1 ФК "Пониква"
14.04.2019 ФК "Іква " (с. Накваша) 0:8 ФК "Стир " (с.Пониковиця)
14.04.2019 ФК "Броди" 1:4 ФК "Суходоли"
14.04.2019 ФК "Гаї - Дітковецькі" 1:0 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ)
Тур 3
07.04.2019 ФК "Стир " (с.Пониковиця) 2:0 ФК "Підкамінь "
07.04.2019 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 0:3 ФК "Боратин "
07.04.2019 ФК "Бугаївка" 3:1 ФК "Броди"
07.04.2019 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 1:2 ФК "Гаї - Дітковецькі"
07.04.2019 ФК "Суходоли" 2:2 ФК "Голубиця"
07.04.2019 ФК "Енергія " (с.Попівці) 1:7 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів)
07.04.2019 ФК "Пониква" 4:1 ФК "Іква " (с. Накваша)
Тур 2
30.04.2019 ФК "Підкамінь " 4:2 ФК "Пониква"
31.03.2019 ФК "Голубиця" 0:0 ФК "Бугаївка"
31.03.2019 ФК "Іква " (с. Накваша) 0:2 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ)
31.03.2019 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 1:0 ФК "Стир " (с.Пониковиця)
31.03.2019 ФК "Боратин " 3:1 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ)
31.03.2019 ФК "Броди" 3:1 ФК "Енергія " (с.Попівці)
31.03.2019 ФК "Гаї - Дітковецькі" 3:0 ФК "Суходоли"
Тур 1
24.03.2019 ФК "Пониква" 1:7 ФК "Стир " (с.Пониковиця)
24.03.2019 ФК "Енергія " (с.Попівці) 1:2 ФК "Голубиця"
24.03.2019 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 3:1 ФК "Іква " (с. Накваша)
24.03.2019 ФК "Суходоли" 1:0 ФК "Боратин "
24.03.2019 ФК "Броди" 0:7 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів)
24.03.2019 ФК "Бугаївка" 2:1 ФК "Гаї - Дітковецькі"
24.03.2019 ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 1:4 ФК "Підкамінь "
Дата не введена ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 6:1 ФК "Броди"
Дата не введена ФК "Голубиця" 30:30 ФК "Спрінтер" (м.Радивилів)
Дата не введена ФК "Броди" 3:2 ФК "Гаї - Дітковецькі"
Дата не введена ФК "Суходоли" 2:3 ФК "Підкамінь "
Дата не введена ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 3:2 ФК "Суходоли"
Дата не введена ФК "Пониква" 1:2 ФК "Енергія " (с.Попівці)
Дата не введена ФК "Стир " (с.Пониковиця) 3:1 ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ)
Дата не введена ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 3:1 ФК "Голубиця"
Дата не введена ФК "Бугаївка" 4:0 ФК "Іква " (с. Накваша)

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Рафа Іван ФК "Стир " (с.Пониковиця) 9 10 1.11
Полімарчук Леонід ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 7 0.88
Головецький Дмитро ФК "Голубиця" 6 7 1.17
Семків Микола ФК "Голубиця" 5 7 1.4
Курач Сергій ФК "Броди" 10 7 0.7
Артех Владислав ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 8 6 0.75
Ковальчук Сергій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 6 0.75
Дудчак Ігор ФК "Стир " (с.Пониковиця) 9 6 0.67
Гук Ростислав ФК "Стир " (с.Пониковиця) 7 6 0.86
Пастух Роман ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 7 6 0.86
Стрик Назар ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 7 6 0.86
Нос Володимир ФК "Стир " (с.Пониковиця) 8 5 0.63
Довбета Олександр ФК "Суходоли" 11 5 0.45
Швайка Назар ФК "Гаї - Дітковецькі" 9 4 0.44
Семчишин Владислав ФК "Підкамінь " 8 4 0.5
Сподарик Роман ФК "Суходоли" 12 4 0.33
Лозовий Михайло ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 10 4 0.4
Мирончук Сергій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 7 3 0.43
Микитюк Олег ФК "Іква " (с. Накваша) 13 3 0.23
Гарасимчук Олександр ФК "Голубиця" 7 3 0.43
Левенець Андрій ФК "Броди" 9 3 0.33
Ткачук Вадим ФК "Боратин " 7 3 0.43
Клим Олег ФК "Броди" 7 3 0.43
Рудка Ярослав ФК "Боратин " 3 3 1
Семчук Сергій ФК "Пониква" 7 3 0.43
Вихор Тарас ФК "Суходоли" 7 3 0.43
Чижевський Максим ФК "Голубиця" 2 3 1.5
Федюк Назар ФК "Суходоли" 11 3 0.27
Чучман Степан ФК "Суходоли" 13 3 0.23
Кошельник Роман ФК "Бугаївка" 4 3 0.75
Хижий Орест ФК "Голубиця" 6 2 0.33
Петрусь Володимир ФК "Боратин " 7 2 0.29
Бай Степан ФК "Стир " (с.Пониковиця) 6 2 0.33
Луцишин Мар'ян ФК "Гаї - Дітковецькі" 6 2 0.33
Власік Олег ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 6 2 0.33
Гук Володимир ФК "Підкамінь " 6 2 0.33
Станкевич Роман ФК "Суходоли" 14 2 0.14
Бенедик Роман ФК "Пониква" 6 2 0.33
Драгальчук Олександр ФК "Пониква" 4 2 0.5
Кузняр Тарас ФК "Гаї - Дітковецькі" 2 2 1
Корольчук Володимир ФК "Стир " (с.Пониковиця) 3 2 0.67
Козовий Руслан ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 3 2 0.67
Дробик Дмитро ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 3 2 0.67
Мелінишин Сергій ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 3 2 0.67
Вихор Юрій ФК "Підкамінь " 4 2 0.5
Янович Ігор ФК "Бугаївка" 4 2 0.5
Юсюк Ілья ФК "Бугаївка" 6 2 0.33
Поцілуйко Святослав ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 4 2 0.5
Фундига Ігор ФК "Броди" 4 2 0.5
Швайка Іван ФК "Стир " (с.Пониковиця) 5 2 0.4
Сурмай Роман ФК "Гаї - Дітковецькі" 5 2 0.4
Демчук Василь ФК "Броди" 5 2 0.4
Чоловічок Андрій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 6 2 0.33
Щелкунов Анатолій ФК "Бугаївка" 5 2 0.4
Гончарук Юрій ФК "Підкамінь " 5 2 0.4
Ковальчук Володимир ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 2 0.25
Кривешко Павло ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 8 2 0.25
Чиж Дмитро ФК "Суходоли" 11 2 0.18
Беднарський Руслан ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 2 0.25
Голубович Ігор ФК "Пониква" 8 2 0.25
Масляник Назар ФК "Енергія " (с.Попівці) 10 2 0.2
Жуковський Володимир ФК "Бугаївка" 8 2 0.25
Молінський Руслан ФК "Енергія " (с.Попівці) 10 2 0.2
Гром'як Сергій ФК "Боратин " 9 2 0.22
Тарасюк Артур ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 7 2 0.29
Кавчинський Олександр ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 11 2 0.18
Шуневич Андрій ФК "Боратин " 8 2 0.25
Смик Денис ФК "Гаї - Дітковецькі" 10 1 0.1
Чорнобай Станіслав ФК "Боратин " 3 1 0.33
Чиж Роман ФК "Іква " (с. Накваша) 7 1 0.14
Ключар Олександр ФК "Броди" 3 1 0.33
Повідайло Андрій ФК "Пониква" 3 1 0.33
Шатський Михайло ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 10 1 0.1
Вовчук Іван ФК "Стир " (с.Пониковиця) 4 1 0.25
Ніколайчук Віталій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 4 1 0.25
Вихрист Денис ФК "Іква " (с. Накваша) 10 1 0.1
Жарков Олександр ФК "Броди" 10 1 0.1
Владика Василь ФК "Гаї - Дітковецькі" 9 1 0.11
Загоруйко Андрій ФК "Голубиця" 4 1 0.25
Домарецький Назар ФК "Броди" 3 1 0.33
Бадиляка Тарас ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 3 1 0.33
Швайка Михайло ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 3 1 0.33
Семчук Сергій ФК "Боратин " 2 1 0.5
Ковальчук Микола ФК "Енергія " (с.Попівці) 1 1 1
Дідух Роман ФК "Боратин " 1 1 1
Михалюк Олександр ФК "Бугаївка" 1 1 1
Чорнобай Микола ФК "Бугаївка" 1 1 1
Остапчук Ярослав ФК "Підкамінь " 1 1 1
Чижевський Андрій ФК "Пониква" 2 1 0.5
Грицишин Сергій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 2 1 0.5
Ковальський Андрій ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 2 1 0.5
Гринюк Віктор ФК "Бугаївка" 2 1 0.5
Кошельник Вадим ФК "Броди" 2 1 0.5
Коретчук Василь ФК "Пониква" 3 1 0.33
Понєдєльнік Андрій ФК "Стир " (с.Пониковиця) 2 1 0.5
Мартинюк Тарас ФК "Пониква" 2 1 0.5
Борець Роман ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 2 1 0.5
Адушев Віталій ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 11 1 0.09
Іванюк Валентин ФК "Бугаївка" 2 1 0.5
Воронко Роман ФК "Бугаївка" 2 1 0.5
Кравчук Андрій ФК "Підкамінь " 2 1 0.5
Юрківський Назар ФК "Броди" 2 1 0.5
Галяс Тарас ФК "Енергія " (с.Попівці) 4 1 0.25
Шахневич Василь ФК "Стир " (с.Пониковиця) 4 1 0.25
Черемишкін Денис ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 1 0.13
Гук Руслан ФК "Броди" 5 1 0.2
Рафа Павло ФК "Стир " (с.Пониковиця) 8 1 0.13
Куделко Сергій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 6 1 0.17
Щербатий Назар ФК "Голубиця" 7 1 0.14
Біляч Мар'ян ФК "Голубиця" 8 1 0.13
Богуславський Сергій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 6 1 0.17
Бакай Юрій ФК "Броди" 6 1 0.17
Радецький Віталій ФК "Іква " (с. Накваша) 8 1 0.13
Кутира Юрій ФК "Підкамінь " 6 1 0.17
Яцишин Степан ФК "Іква " (с. Накваша) 7 1 0.14
Парійчук Олексій ФК "Бугаївка" 5 1 0.2
Островський Андрій ФК "Підкамінь " 7 1 0.14
Кравіцький Василь ФК "Суходоли" 8 1 0.13
Гром'як Юрій ФК "Підкамінь " 5 1 0.2
Мокрицький Андрій ФК "Стир " (с.Пониковиця) 5 1 0.2
Музика Олександр ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 7 1 0.14
Грицаїшин Богдан ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 7 0 0
Полеха Олександр ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 7 0 0
Бездіжий Антон ФК "Бугаївка" 1 0 0
Белгородцев Сергій ФК "Підкамінь " 1 0 0
Демчук Віталій ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 2 0 0
Олійник Антон ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 1 0 0
Гайдамаха Олег ФК "Іква " (с. Накваша) 8 0 0
Садовський Павло ФК "Боратин " 2 0 0
Гнатюк Володимир ФК "Голубиця" 2 0 0
Курдибан Андрій ФК "Голубиця" 7 0 0
Бойчук Петро ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 2 0 0
Левценюк Сергій ФК "Бугаївка" 1 0 0
Климок Сергій ФК "Боратин " 1 0 0
Магола Ростислав ФК "Пониква" 2 0 0
Габа Назар ФК "Стир " (с.Пониковиця) 1 0 0
Маланчик Данило ФК "Підкамінь " 2 0 0
Кірик Микола ФК "Голубиця" 2 0 0
Ковальчук Назар ФК "Енергія " (с.Попівці) 1 0 0
Ільчишин Володимир ФК "Голубиця" 2 0 0
Гузюк Максим ФК "Пониква" 7 0 0
Сокіл Роман ФК "Енергія " (с.Попівці) 2 0 0
Брек Іван ФК "Енергія " (с.Попівці) 8 0 0
Кривіцький Олег ФК "Підкамінь " 7 0 0
Микитюк Тарас ФК "Іква " (с. Накваша) 8 0 0
Дутчак Олександр ФК "Гаї - Дітковецькі" 7 0 0
Гавришко Ігор ФК "Енергія " (с.Попівці) 7 0 0
Кравчук Михайло ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 5 0 0
Ковальчук Роман ФК "Енергія " (с.Попівці) 7 0 0
Свистунович Степан ФК "Енергія " (с.Попівці) 4 0 0
Совінський Роман ФК "Голубиця" 5 0 0
Миронов Дмитро ФК "Бугаївка" 5 0 0
Лещишин Олег ФК "Енергія " (с.Попівці) 5 0 0
Клубок Степан ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 10 0 0
Іллів Владислав ФК "Суходоли" 9 0 0
Ковальчук Сергій ФК "Пониква" 5 0 0
Баб'як Роман ФК "Гаї - Дітковецькі" 5 0 0
Цюман Дмитро ФК "Підкамінь " 4 0 0
Лаба Михайло ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 4 0 0
Свистунович Денис ФК "Енергія " (с.Попівці) 9 0 0
Хижий Петро ФК "Голубиця" 4 0 0
Свиридюк Ігор ФК "Голубиця" 4 0 0
Шитель Олександр ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 4 0 0
Градовий Андрій ФК "Бугаївка" 5 0 0
Казьмірчук Олександр ФК "Суходоли" 7 0 0
Грех Руслан ФК "Енергія " (с.Попівці) 9 0 0
Околіта Петро ФК "Підкамінь " 3 0 0
Чаплій Тарас ФК "Іква " (с. Накваша) 6 0 0
Сусла Петро ФК "Підкамінь " 3 0 0
Глібенко Андрій ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 3 0 0
Троцишин Іван ФК "Броди" 6 0 0
Демчук Віталій ФК "Броди" 3 0 0
Нагірняк Володимир ФК "Іква " (с. Накваша) 8 0 0
Пасічник Юрій ФК "Іква " (с. Накваша) 11 0 0
Рудницький Роман ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 3 0 0
Шиманський Олексій ФК "Енергія " (с.Попівці) 3 0 0
Смик Давид ФК "Гаї - Дітковецькі" 3 0 0
Стеблик Валентин ФК "Суходоли" 9 0 0
Орловський Роман ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 2 0 0
Воронко Олег ФК "Бугаївка" 4 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Курач Сергій ФК "Броди" 10 7 0
Артех Владислав ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 8 2 1
Луцишин Мар'ян ФК "Гаї - Дітковецькі" 6 5 0
Гавришко Ігор ФК "Енергія " (с.Попівці) 7 2 1
Сусла Петро ФК "Підкамінь " 3 2 1
Магола Ростислав ФК "Пониква" 2 1 1
Демчук Віталій ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 2 1 1
Градовий Андрій ФК "Бугаївка" 5 4 0
Іллів Владислав ФК "Суходоли" 9 1 1
Музика Олександр ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 7 1 1
Левценюк Сергій ФК "Бугаївка" 1 1 1
Брек Іван ФК "Енергія " (с.Попівці) 8 1 1
Жуковський Володимир ФК "Бугаївка" 8 3 0
Цюман Дмитро ФК "Підкамінь " 4 3 0
Баб'як Роман ФК "Гаї - Дітковецькі" 5 3 0
Белгородцев Сергій ФК "Підкамінь " 1 0 1
Микитюк Олег ФК "Іква " (с. Накваша) 13 2 0
Черемишкін Денис ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 2 0
Біляч Мар'ян ФК "Голубиця" 8 2 0
Парійчук Олексій ФК "Бугаївка" 5 2 0
Гузюк Максим ФК "Пониква" 7 2 0
Адушев Віталій ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 11 2 0
Кравчук Михайло ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 5 2 0
Гук Ростислав ФК "Стир " (с.Пониковиця) 7 2 0
Тарасюк Артур ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 7 2 0
Загоруйко Андрій ФК "Голубиця" 4 2 0
Курдибан Андрій ФК "Голубиця" 7 2 0
Бакай Юрій ФК "Броди" 6 2 0
Троцишин Іван ФК "Броди" 6 2 0
Маланчик Данило ФК "Підкамінь " 2 2 0
Кривіцький Олег ФК "Підкамінь " 7 2 0
Воронко Роман ФК "Бугаївка" 2 2 0
Власік Олег ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 6 1 0
Богуславський Сергій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 6 1 0
Хижий Орест ФК "Голубиця" 6 1 0
Гук Руслан ФК "Броди" 5 1 0
Бойчук Петро ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 2 1 0
Гнатюк Володимир ФК "Голубиця" 2 1 0
Гук Володимир ФК "Підкамінь " 6 1 0
Садовський Павло ФК "Боратин " 2 1 0
Чоловічок Андрій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 6 1 0
Чаплій Тарас ФК "Іква " (с. Накваша) 6 1 0
Кутира Юрій ФК "Підкамінь " 6 1 0
Демчук Василь ФК "Броди" 5 1 0
Рудницький Роман ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 3 1 0
Понєдєльнік Андрій ФК "Стир " (с.Пониковиця) 2 1 0
Хижий Петро ФК "Голубиця" 4 1 0
Демчук Віталій ФК "Броди" 3 1 0
Швайка Михайло ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 3 1 0
Шиманський Олексій ФК "Енергія " (с.Попівці) 3 1 0
Глібенко Андрій ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 3 1 0
Бадиляка Тарас ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 3 1 0
Чорнобай Станіслав ФК "Боратин " 3 1 0
Околіта Петро ФК "Підкамінь " 3 1 0
Ключар Олександр ФК "Броди" 3 1 0
Смик Давид ФК "Гаї - Дітковецькі" 3 1 0
Свистунович Степан ФК "Енергія " (с.Попівці) 4 1 0
Шитель Олександр ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 4 1 0
Свиридюк Ігор ФК "Голубиця" 4 1 0
Воронко Олег ФК "Бугаївка" 4 1 0
Ковальчук Сергій ФК "Пониква" 5 1 0
Лаба Михайло ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 4 1 0
Ніколайчук Віталій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 4 1 0
Вихор Юрій ФК "Підкамінь " 4 1 0
Орловський Роман ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 2 1 0
Чижевський Максим ФК "Голубиця" 2 1 0
Кузняр Тарас ФК "Гаї - Дітковецькі" 2 1 0
Фундига Ігор ФК "Броди" 4 1 0
Совінський Роман ФК "Голубиця" 5 1 0
Миронов Дмитро ФК "Бугаївка" 5 1 0
Лещишин Олег ФК "Енергія " (с.Попівці) 5 1 0
Куделко Сергій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 6 1 0
Гром'як Юрій ФК "Підкамінь " 5 1 0
Мартинюк Тарас ФК "Пониква" 2 1 0
Щербатий Назар ФК "Голубиця" 7 1 0
Полімарчук Леонід ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 1 0
Грех Руслан ФК "Енергія " (с.Попівці) 9 1 0
Беднарський Руслан ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 1 0
Ковальчук Сергій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 1 0
Радецький Віталій ФК "Іква " (с. Накваша) 8 1 0
Шуневич Андрій ФК "Боратин " 8 1 0
Казьмірчук Олександр ФК "Суходоли" 7 1 0
Пасічник Юрій ФК "Іква " (с. Накваша) 11 1 0
Нос Володимир ФК "Стир " (с.Пониковиця) 8 1 0
Остапчук Ярослав ФК "Підкамінь " 1 1 0
Свистунович Денис ФК "Енергія " (с.Попівці) 9 1 0
Ковальчук Назар ФК "Енергія " (с.Попівці) 1 1 0
Гром'як Сергій ФК "Боратин " 9 1 0
Климок Сергій ФК "Боратин " 1 1 0
Стеблик Валентин ФК "Суходоли" 9 1 0
Дудчак Ігор ФК "Стир " (с.Пониковиця) 9 1 0
Левенець Андрій ФК "Броди" 9 1 0
Рафа Іван ФК "Стир " (с.Пониковиця) 9 1 0
Клубок Степан ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 10 1 0
Лозовий Михайло ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 10 1 0
Молінський Руслан ФК "Енергія " (с.Попівці) 10 1 0
Ковальчук Володимир ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 8 1 0
Нагірняк Володимир ФК "Іква " (с. Накваша) 8 1 0
Олійник Антон ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 1 1 0
Стрик Назар ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 7 1 0
Ковальчук Роман ФК "Енергія " (с.Попівці) 7 1 0
Полеха Олександр ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 7 1 0
Козовий Руслан ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 3 1 0
Ткачук Вадим ФК "Боратин " 7 1 0
Грицаїшин Богдан ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 7 1 0
Клим Олег ФК "Броди" 7 1 0
Петрусь Володимир ФК "Боратин " 7 1 0
Чучман Степан ФК "Суходоли" 13 1 0
Дутчак Олександр ФК "Гаї - Дітковецькі" 7 1 0
Кірик Микола ФК "Голубиця" 2 1 0
Сокіл Роман ФК "Енергія " (с.Попівці) 2 1 0
Гарасимчук Олександр ФК "Голубиця" 7 1 0
Чиж Роман ФК "Іква " (с. Накваша) 7 1 0
Мирончук Сергій ФК "Спрінтер" (м.Радивилів) 7 1 0
Пастух Роман ФК "СІЧ" (Заболотцівська ОТГ) 7 1 0
Ільчишин Володимир ФК "Голубиця" 2 1 0
Бездіжий Антон ФК "Бугаївка" 1 1 0
Микитюк Тарас ФК "Іква " (с. Накваша) 8 1 0
Кавчинський Олександр ФК "СІЧ-2" (Заболотцівська ОТГ) 11 1 0
Гайдамаха Олег ФК "Іква " (с. Накваша) 8 1 0
Габа Назар ФК "Стир " (с.Пониковиця) 1 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Рейтинг по показаним жовтим карткам

Рейтинг по показаним червоним карткам

Рейтинг по кількості ігор