Підписуйтесь на нас:

Кубок Регіонів АФЛУ

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці Арбітри Хронометрист

Група A

І В Н П Г О
1 ФК "Новоукраїнка" 2 2 0 0 7:0 6
2 DREAM LIFE 2 1 0 1 4:2 3
3 УЖНЕТ 2 0 0 2 0:9 0

Група B

І В Н П Г О
1 PARTIZAN 2 2 0 0 6:2 6
2 Енерго 2 1 0 1 2:4 3
3 ФК "ЛІЯ" 2 0 0 2 3:5 0

Група D

І В Н П Г О
1 МФК "Яско-2" 2 2 0 0 16:0 6
2 ФК "Доманівка" 2 1 0 1 5:10 3
3 Епіцентр 2 0 0 2 2:13 0

Група E

І В Н П Г О
1 ІВТ 2 2 0 0 7:4 6
2 ФК "Атлет-Житомир" 2 1 0 1 5:3 3
3 Хімік 2 0 0 2 4:9 0

FAQ

05.04.2019 "Локомотив" (Лиман, Донецька) 1:3 ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький)
05.04.2019 ІВТ 5:3 Хімік
05.04.2019 PARTIZAN 3:2 ФК "ЛІЯ"
05.04.2019 МФК "Яско-2" 8:0 ФК "Доманівка"
05.04.2019 DREAM LIFE 0:2 ФК "Новоукраїнка"
05.04.2019 ІВТ 2:1 ФК "Атлет-Житомир"
05.04.2019 "Локомотив" (Лиман, Донецька) 1:2 Енергія
05.04.2019 МФК "Яско-2" 8:0 Епіцентр
05.04.2019 PARTIZAN 3:0 Енерго
05.04.2019 DREAM LIFE 4:0 УЖНЕТ

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Чапський Іван ФК "Атлет-Житомир" 2 4 2
Любченко Роман ІВТ 2 4 2
Поліщук В'ячеслав МФК "Яско-2" 2 4 2
Жук Дмитро PARTIZAN 2 3 1.5
Батиршин Сергій МФК "Яско-2" 2 3 1.5
Карамалак Олександр ФК "Новоукраїнка" 2 3 1.5
Тарасюк Тарас Енергія 2 3 1.5
Гедерим Максим ФК "Новоукраїнка" 2 2 1
Максименко Олексій МФК "Яско-2" 2 2 1
Яровий Сергій ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 2 2 1
Данилів Віктор PARTIZAN 2 2 1
Турега Дмитро Епіцентр 2 2 1
Жук Віктор МФК "Яско-2" 2 2 1
Панчук Едуард ФК "Доманівка" 2 2 1
Цвик Сергій Хімік 2 2 1
Мартинюк Олександр МФК "Яско-2" 2 2 1
Яценко Роман ФК "Доманівка" 2 2 1
Райлян Сергій DREAM LIFE 2 2 1
Третьяков Іван DREAM LIFE 2 1 0.5
Тишкович Олександр ФК "ЛІЯ" 2 1 0.5
Кріт Вадим ФК "Новоукраїнка" 2 1 0.5
Руденко Олександр "Локомотив" (Лиман, Донецька) 2 1 0.5
Словінський Андрій ФК "Атлет-Житомир" 2 1 0.5
Слепньов Володимир DREAM LIFE 2 1 0.5
Конюх Кирило Хімік 2 1 0.5
Барбанов Сергій Енерго 2 1 0.5
Фішман Євген ФК "ЛІЯ" 2 1 0.5
Манько Валерій МФК "Яско-2" 2 1 0.5
Кащук Сергій ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 2 1 0.5
Зірка Сергій "Локомотив" (Лиман, Донецька) 2 1 0.5
Єгоричев Андрій ФК "ЛІЯ" 2 1 0.5
Бакаляс Дмитро ІВТ 2 1 0.5
Фурман Максим МФК "Яско-2" 2 1 0.5
Паньковський Ігор Енерго 2 1 0.5
Федотов Андрій ФК "Новоукраїнка" 2 1 0.5
Боговий Святослав ІВТ 2 1 0.5
Бондарчук Олег PARTIZAN 2 1 0.5
Лоза Сергій ІВТ 2 1 0.5
Латій Євген ФК "Доманівка" 2 1 0.5
Жак Вадим Хімік 2 1 0.5
Коваль Олександр МФК "Яско-2" 2 1 0.5
Зорнік Вадим ФК "Атлет-Житомир" 2 0 0
Сакович Віталій ФК "Хмельницькі Делікатеси" (Хмельницький) 2 0 0
Омельянчук Микита ФК "Атлет-Житомир" 2 0 0
Гончаров Андрій УЖНЕТ 2 0 0
Бицюк Артем УЖНЕТ 2 0 0
Яцковець Ігор Енергія 2 0 0

Рейтинг по карткам