Підписуйтесь на нас:

Чемпіонат об'єднаного Конотопського р-н

Турнірна таблиця Результати Новини Відео Команди

FAQ

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 1
Група A
Дата не введена СК "Спаське" (Спаське) -:- "Ветеран" (Кролевець)
Дата не введена ФК "Тулиголовець" (Тулиголове) -:- ФК "Шанхай" (Кролевець)
Дата не введена ФК Ярославець -:- "Арма-С" (Кролевець)
Дата не введена "ДІБРОВА" (Дубовичі) -:- "Ярославна" (Путивль)
Група B
Дата не введена "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове) -:- ФК ПІДЛИПНЕ
Дата не введена "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка) -:- ФК БУРИНЬ
Дата не введена "СЕЙМ" (Кузьки) -:- "КРИСЛАЛ" (Курилівка)
Дата не введена ФК СЛОБОДА -:- "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода)
Тур 2
Група A
Дата не введена "Ярославна" (Путивль) -:- "Арма-С" (Кролевець)
Дата не введена ФК Ярославець -:- СК "Спаське" (Спаське)
Дата не введена ФК "Тулиголовець" (Тулиголове) -:- "Ветеран" (Кролевець)
Дата не введена ФК "Шанхай" (Кролевець) -:- "ДІБРОВА" (Дубовичі)
Група B
Дата не введена "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове) -:- "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода)
Дата не введена ФК ПІДЛИПНЕ -:- "СЕЙМ" (Кузьки)
Дата не введена "КРИСЛАЛ" (Курилівка) -:- ФК БУРИНЬ
Дата не введена "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка) -:- ФК СЛОБОДА
Тур 3
Група A
Дата не введена "Ярославна" (Путивль) -:- СК "Спаське" (Спаське)
Дата не введена ФК "Тулиголовець" (Тулиголове) -:- ФК Ярославець
Дата не введена "ДІБРОВА" (Дубовичі) -:- "Арма-С" (Кролевець)
Дата не введена ФК "Шанхай" (Кролевець) -:- "Ветеран" (Кролевець)
Група B
Дата не введена "КРИСЛАЛ" (Курилівка) -:- ФК СЛОБОДА
Дата не введена "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове) -:- "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка)
Дата не введена "СЕЙМ" (Кузьки) -:- ФК БУРИНЬ
Дата не введена ФК ПІДЛИПНЕ -:- "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода)
Тур 4
Група A
Дата не введена ФК "Шанхай" (Кролевець) -:- ФК Ярославець
Дата не введена "Ярославна" (Путивль) -:- ФК "Тулиголовець" (Тулиголове)
Дата не введена "Ветеран" (Кролевець) -:- "ДІБРОВА" (Дубовичі)
Дата не введена "Арма-С" (Кролевець) -:- СК "Спаське" (Спаське)
Група B
Дата не введена ФК ПІДЛИПНЕ -:- "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка)
Дата не введена "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода) -:- "СЕЙМ" (Кузьки)
Дата не введена "КРИСЛАЛ" (Курилівка) -:- "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове)
Дата не введена ФК БУРИНЬ -:- ФК СЛОБОДА
Тур 5
Група A
Дата не введена "Арма-С" (Кролевець) -:- ФК "Тулиголовець" (Тулиголове)
Дата не введена "ДІБРОВА" (Дубовичі) -:- СК "Спаське" (Спаське)
Дата не введена ФК "Шанхай" (Кролевець) -:- "Ярославна" (Путивль)
Дата не введена "Ветеран" (Кролевець) -:- ФК Ярославець
Група B
Дата не введена "СЕЙМ" (Кузьки) -:- ФК СЛОБОДА
Дата не введена "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода) -:- "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка)
Дата не введена ФК ПІДЛИПНЕ -:- "КРИСЛАЛ" (Курилівка)
Дата не введена ФК БУРИНЬ -:- "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове)
Тур 6
Група A
Дата не введена "Ветеран" (Кролевець) -:- "Ярославна" (Путивль)
Дата не введена "Арма-С" (Кролевець) -:- ФК "Шанхай" (Кролевець)
Дата не введена ФК Ярославець -:- "ДІБРОВА" (Дубовичі)
Дата не введена СК "Спаське" (Спаське) -:- ФК "Тулиголовець" (Тулиголове)
Група B
Дата не введена ФК БУРИНЬ -:- ФК ПІДЛИПНЕ
Дата не введена "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка) -:- "СЕЙМ" (Кузьки)
Дата не введена ФК СЛОБОДА -:- "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове)
Дата не введена "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода) -:- "КРИСЛАЛ" (Курилівка)
Тур 7
Група A
Дата не введена "Ветеран" (Кролевець) -:- "Арма-С" (Кролевець)
Дата не введена ФК Ярославець -:- "Ярославна" (Путивль)
Дата не введена СК "Спаське" (Спаське) -:- ФК "Шанхай" (Кролевець)
Дата не введена "ДІБРОВА" (Дубовичі) -:- ФК "Тулиголовець" (Тулиголове)
Група B
Дата не введена "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода) -:- ФК БУРИНЬ
Дата не введена "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка) -:- "КРИСЛАЛ" (Курилівка)
Дата не введена ФК СЛОБОДА -:- ФК ПІДЛИПНЕ
Дата не введена "СЕЙМ" (Кузьки) -:- "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове)
Тур 8
Група A
Дата не введена ФК "Шанхай" (Кролевець) -:- ФК "Тулиголовець" (Тулиголове)
Дата не введена "Арма-С" (Кролевець) -:- ФК Ярославець
Дата не введена "Ветеран" (Кролевець) -:- СК "Спаське" (Спаське)
Дата не введена "Ярославна" (Путивль) -:- "ДІБРОВА" (Дубовичі)
Група B
Дата не введена "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода) -:- ФК СЛОБОДА
Дата не введена "КРИСЛАЛ" (Курилівка) -:- "СЕЙМ" (Кузьки)
Дата не введена ФК ПІДЛИПНЕ -:- "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове)
Дата не введена ФК БУРИНЬ -:- "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка)
Тур 9
Група A
Дата не введена "Арма-С" (Кролевець) -:- "Ярославна" (Путивль)
Дата не введена СК "Спаське" (Спаське) -:- ФК Ярославець
Дата не введена "ДІБРОВА" (Дубовичі) -:- ФК "Шанхай" (Кролевець)
Дата не введена "Ветеран" (Кролевець) -:- ФК "Тулиголовець" (Тулиголове)
Група B
Дата не введена "СЕЙМ" (Кузьки) -:- ФК ПІДЛИПНЕ
Дата не введена "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода) -:- "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове)
Дата не введена ФК БУРИНЬ -:- "КРИСЛАЛ" (Курилівка)
Дата не введена ФК СЛОБОДА -:- "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка)
Тур 10
Група A
Дата не введена "Арма-С" (Кролевець) -:- "ДІБРОВА" (Дубовичі)
Дата не введена ФК Ярославець -:- ФК "Тулиголовець" (Тулиголове)
Дата не введена СК "Спаське" (Спаське) -:- "Ярославна" (Путивль)
Дата не введена "Ветеран" (Кролевець) -:- ФК "Шанхай" (Кролевець)
Група B
Дата не введена ФК СЛОБОДА -:- "КРИСЛАЛ" (Курилівка)
Дата не введена "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода) -:- ФК ПІДЛИПНЕ
Дата не введена ФК БУРИНЬ -:- "СЕЙМ" (Кузьки)
Дата не введена "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка) -:- "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове)
Тур 11
Група A
Дата не введена СК "Спаське" (Спаське) -:- "Арма-С" (Кролевець)
Дата не введена ФК "Тулиголовець" (Тулиголове) -:- "Ярославна" (Путивль)
Дата не введена "ДІБРОВА" (Дубовичі) -:- "Ветеран" (Кролевець)
Дата не введена ФК Ярославець -:- ФК "Шанхай" (Кролевець)
Група B
Дата не введена ФК СЛОБОДА -:- ФК БУРИНЬ
Дата не введена "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове) -:- "КРИСЛАЛ" (Курилівка)
Дата не введена "СЕЙМ" (Кузьки) -:- "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода)
Дата не введена "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка) -:- ФК ПІДЛИПНЕ
Тур 12
Група A
Дата не введена ФК Ярославець -:- "Ветеран" (Кролевець)
Дата не введена СК "Спаське" (Спаське) -:- "ДІБРОВА" (Дубовичі)
Дата не введена ФК "Тулиголовець" (Тулиголове) -:- "Арма-С" (Кролевець)
Дата не введена "Ярославна" (Путивль) -:- ФК "Шанхай" (Кролевець)
Група B
Дата не введена ФК СЛОБОДА -:- "СЕЙМ" (Кузьки)
Дата не введена "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове) -:- ФК БУРИНЬ
Дата не введена "КРИСЛАЛ" (Курилівка) -:- ФК ПІДЛИПНЕ
Дата не введена "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка) -:- "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода)
Тур 13
Група A
Дата не введена "Ярославна" (Путивль) -:- "Ветеран" (Кролевець)
Дата не введена ФК "Шанхай" (Кролевець) -:- "Арма-С" (Кролевець)
Дата не введена "ДІБРОВА" (Дубовичі) -:- ФК Ярославець
Дата не введена ФК "Тулиголовець" (Тулиголове) -:- СК "Спаське" (Спаське)
Група B
Дата не введена "СЕЙМ" (Кузьки) -:- "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка)
Дата не введена "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове) -:- ФК СЛОБОДА
Дата не введена "КРИСЛАЛ" (Курилівка) -:- "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода)
Дата не введена ФК ПІДЛИПНЕ -:- ФК БУРИНЬ
Тур 14
Група A
Дата не введена ФК "Тулиголовець" (Тулиголове) -:- "ДІБРОВА" (Дубовичі)
Дата не введена "Ярославна" (Путивль) -:- ФК Ярославець
Дата не введена ФК "Шанхай" (Кролевець) -:- СК "Спаське" (Спаське)
Дата не введена "Арма-С" (Кролевець) -:- "Ветеран" (Кролевець)
Група B
Дата не введена "КОНОТОПАГРОПОСТАЧ" (В'язове) -:- "СЕЙМ" (Кузьки)
Дата не введена "КРИСЛАЛ" (Курилівка) -:- "МОЛОКО ВІТЧИЗНИ" (Шпотівка)
Дата не введена ФК ПІДЛИПНЕ -:- ФК СЛОБОДА
Дата не введена ФК БУРИНЬ -:- "ВІТАЛІЯ" (Чернеча Слобода)