Підписуйтесь на нас:

КУБОК УКРАЇНИ U-10

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди Гравці

Етап за 9-11 місця

Шахматка

1-й груповий етап

FAQ

Плей-оф 1-4 місця

Плей-оф 5-8 місця

Плей-оф 12-13 місця

Тур Final
16.02.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 2:4 "Олімпія" м. Луцьк
16.02.2024 ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 1:5 ФК "Форвард" м. Запоріжжя
Тур 1/2
15.02.2024 ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 1:4 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
15.02.2024 ФК "Форвард" м. Запоріжжя 1:7 "Олімпія" м. Луцьк
Тур 1/4
14.02.2024 ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 4:3 КДЮСШ м. Вараш, Рівненська обл.
14.02.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 2:0 ФК «Іква-Стир» смт. Млинів - Демидівка, Рівненська обл.
14.02.2024 ФК "Форвард" м. Запоріжжя 2:0 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир
14.02.2024 "Олімпія" м. Луцьк 4:0 ФА «Воля» м. Дніпро
Тур Final
16.02.2024 КДЮСШ м. Вараш, Рівненська обл. 1:4 ФА «Воля» м. Дніпро
16.02.2024 ФК «Іква-Стир» смт. Млинів - Демидівка, Рівненська обл. 3:1 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир
Тур 1/2
15.02.2024 КДЮСШ м. Вараш, Рівненська обл. 1:1
(3:2,п)
ФК «Іква-Стир» смт. Млинів - Демидівка, Рівненська обл.
15.02.2024 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 0:2 ФА «Воля» м. Дніпро
Тур Final
16.02.2024 НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл. 1:2 ФК "Любарт" м. Луцьк
15.02.2024 ФК "Любарт" м. Луцьк 2:1 НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл.
Тур 6
Група A
15.02.2024 СК "Сокіл" м. Хмельницький 1:1
(2:0,п)
МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро
Тур 5
Група A
14.02.2024 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 1:4 FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл.
Тур 4
Група A
16.02.2024 FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл. 6:4 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур 3
Група A
14.02.2024 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 5:1 СК "Сокіл" м. Хмельницький
Тур 2
Група A
16.02.2024 FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл. 5:2 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро
Тур 1
Група A
15.02.2024 СК "Сокіл" м. Хмельницький 5:2 FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл.
Тур 3
Група A
13.02.2024 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 4:1 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро
13.02.2024 ФК "Любарт" м. Луцьк 1:2 ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл.
Група B
13.02.2024 ФА «Воля» м. Дніпро 1:2 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
13.02.2024 НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл. 2:3 FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл.
Група C
14.02.2024 СК "Сокіл" м. Хмельницький 1:2 КДЮСШ м. Вараш, Рівненська обл.
Тур 2
Група A
14.02.2024 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 5:2 ФК "Любарт" м. Луцьк
14.02.2024 МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 1:1
(1:2,п)
ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл.
Група B
14.02.2024 FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл. 0:3 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл.
14.02.2024 НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл. 2:4 ФА «Воля» м. Дніпро
Група C
13.02.2024 ФК "Форвард" м. Запоріжжя 3:3
(3:2,п)
СК "Сокіл" м. Хмельницький
Група D
14.02.2024 ФК «Іква-Стир» смт. Млинів - Демидівка, Рівненська обл. 2:5 "Олімпія" м. Луцьк
Тур 1
Група A
13.02.2024 ФК "Любарт" м. Луцьк 4:4
(2:3,п)
МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро
13.02.2024 ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 4:0 ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир
Група B
13.02.2024 ФА «Воля» м. Дніпро 6:0 FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл.
13.02.2024 ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6:1 НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл.
Група C
13.02.2024 КДЮСШ м. Вараш, Рівненська обл. 1:2 ФК "Форвард" м. Запоріжжя
Група D
13.02.2024 "Олімпія" м. Луцьк 3:1 ФК «Іква-Стир» смт. Млинів - Демидівка, Рівненська обл.

Рейтинг по забитим голам

Рейтинг по пропущеним голам

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Ліщинський Анатолій ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6 8 1.33
Семчишин Олег "Олімпія" м. Луцьк 5 7 1.4
Матюшін Владислав FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл. 7 7 1
Михайлюк Костянтин СК "Сокіл" м. Хмельницький 6 7 1.17
Воронцов Матвій ФА «Воля» м. Дніпро 6 6 1
Селіванов Кирило МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 7 6 0.86
Романча Владислав ФК "Форвард" м. Запоріжжя 5 6 1.2
Добрусь Тімур FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл. 7 5 0.71
Кунєв Євгеній ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6 5 0.83
Грищук Матвій "Олімпія" м. Луцьк 5 5 1
Корчагін Олександр ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 6 5 0.83
Денисюк Назар ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 5 0.83
Петрук Арсен КДЮСШ м. Вараш, Рівненська обл. 5 4 0.8
Вілінській Адріан FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл. 7 4 0.57
Базарін Денис ФК «Іква-Стир» смт. Млинів - Демидівка, Рівненська обл. 5 4 0.8
Якушенко Артем ФА «Воля» м. Дніпро 6 4 0.67
Михайлюк Марк ФК "Любарт" м. Луцьк 5 4 0.8
Соболь Роман МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 7 3 0.43
Булик Ілля ФК «Іква-Стир» смт. Млинів - Демидівка, Рівненська обл. 5 3 0.6
Кононюк Олександр ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 6 3 0.5
Мельниченко Платон МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 7 3 0.43
Бартосевич Тімур КДЮСШ м. Вараш, Рівненська обл. 5 3 0.6
Леонтьєв Лев ФА «Воля» м. Дніпро 6 3 0.5
Никитюк Глеб ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 6 2 0.33
Вашкевич Ярослав НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл. 5 2 0.4
Грицай Лук'ян ФК "Любарт" м. Луцьк 5 2 0.4
Похвала Ілля ФК "Форвард" м. Запоріжжя 5 2 0.4
Тендюк Матвій ФК "Любарт" м. Луцьк 5 2 0.4
Коханюк Дмитро "Олімпія" м. Луцьк 5 2 0.4
Деркач Назар ФК "Форвард" м. Запоріжжя 5 2 0.4
Панасюк Дмитро "Олімпія" м. Луцьк 5 2 0.4
Несвітій Володимир FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл. 7 2 0.29
Білецький Артем ФА «Воля» м. Дніпро 6 2 0.33
Няун Ярослав ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6 2 0.33
Березовський Максим СК "Сокіл" м. Хмельницький 6 2 0.33
Поліщук Ярослав СК "Сокіл" м. Хмельницький 6 2 0.33
Павленко Назар ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 2 0.33
Горбань Костянтин МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 7 2 0.29
Ткач Захар СК "Сокіл" м. Хмельницький 6 2 0.33
Шоботенко Макар FC "Sportkids" c. Крюківщина, Київська обл. 7 2 0.29
Бродоса Артем ФК "Любарт" м. Луцьк 5 1 0.2
Заболоцький Максим "Олімпія" м. Луцьк 5 1 0.2
Серховець Даниїл КДЮСШ м. Вараш, Рівненська обл. 5 1 0.2
Степанов Святослав ФК "Форвард" м. Запоріжжя 5 1 0.2
Олійник Іван "Олімпія" м. Луцьк 5 1 0.2
Березюк Гордій "Олімпія" м. Луцьк 5 1 0.2
Бігун Савелій ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 1 0.17
Пучков Марк ФК "Форвард" м. Запоріжжя 5 1 0.2
Мельник Максим ФК "Любарт" м. Луцьк 5 1 0.2
Гуз Тимофій НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл. 5 1 0.2
Лампіка Станіслав НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл. 5 1 0.2
Дячук Павло "Олімпія" м. Луцьк 5 1 0.2
Стужук Марко НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл. 5 1 0.2
Пасічник Тимофій ФК "Любарт" м. Луцьк 5 1 0.2
Сардак Кирило ФК "Любарт" м. Луцьк / НФК "Локомотив" м. Ківерці, Волинська обл. 5 1 0.2
Мамонтов Михайло МФК "Футзал-Дніпро" м. Дніпро 7 1 0.14
Голян Давид "Олімпія" м. Луцьк 5 1 0.2
Тимченко Тимофій ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6 1 0.17
Доманський Тимофій ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 6 1 0.17
Волков Микита ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6 1 0.17
Свінціцький Нікіта ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 1 0.17
Шаров Іван ФА «Воля» м. Дніпро 6 1 0.17
Степанюк Ілля ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 6 1 0.17
Савчук Андрій СК "Сокіл" м. Хмельницький 6 1 0.17
Волошин Даниїл ДЮСШ м. Здолбунів, Рівненська обл. 6 1 0.17
Філіпських Тимур ФК "Форвард" м. Запоріжжя 5 1 0.2
Ковальчук Єгор ДЮСШ "Академія футзалу" м. Житомир 6 1 0.17
Ліщинський Микола ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6 1 0.17
Філімонов Тимофій СК "Сокіл" м. Хмельницький 6 1 0.17
Романік Олександр КДЮСШ м. Вараш, Рівненська обл. 5 1 0.2
Ридванський Микита ДЮФК «Вікторія» м. Роздільна, Одеська обл. 6 0 0
Гребенюк Михайло ФК "Любарт" м. Луцьк 5 0 0
Кушнірук Владислав "Олімпія" м. Луцьк 5 0 0

Рейтинг по карткам

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І