Підписуйтесь на нас:

ЧЕМПІОНАТ ЖО м. ЖИТОМИР (ІV)

Турнірна таблиця Результати Відео Команди Гравці

2-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 ФК "ПРОМЕТЕЙ" 0 0 0 0 0:0 0
2 СК "Форсаж" 0 0 0 0 0:0 0
3 АКБ Центр 0 0 0 0 0:0 0
4 Футбольна Гільдія 0 0 0 0 0:0 0
5 ФзК Штурм 0 0 0 0 0:0 0
6 ФК ЧАЙКА 0 0 0 0 0:0 0

Група B

І В Н П Г О
1 ФК Іршанськ 0 0 0 0 0:0 0
2 "Дружба" (Новопіль) 0 0 0 0 0:0 0
3 "Сінгури" 0 0 0 0 0:0 0
4 ПКМ 0 0 0 0 0:0 0
5 Фортуна (Андрушівка) 0 0 0 0 0:0 0
6 199 НЦ ДШВ 0 0 0 0 0:0 0
Група A 1 2 3 4 5 6
1 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
-
-
-
-
-
2 СК "Форсаж"
-
-
-
-
-
3 АКБ Центр
-
-
-
-
-
4 Футбольна Гільдія
-
-
-
-
-
5 ФзК Штурм
-
-
-
-
-
6 ФК ЧАЙКА
-
-
-
-
-
Група B 1 2 3 4 5 6
1 ФК Іршанськ
-
-
-
-
-
2 "Дружба" (Новопіль)
-
-
-
-
-
3 "Сінгури"
-
-
-
-
-
4 ПКМ
-
-
-
-
-
5 Фортуна (Андрушівка)
-
-
-
-
-
6 199 НЦ ДШВ
-
-
-
-
-

1-й груповий етап

Група A

І В Н П Г О
1 АКБ Центр 10 9 0 1 39:14 27
2 Футбольна Гільдія 10 6 0 4 32:26 18
3 СК "Форсаж" 10 5 1 4 35:37 16
4 ФК Іршанськ 10 3 1 6 23:29 10
5 Фортуна (Андрушівка) 10 3 1 6 28:30 10
6 "Сінгури" 10 2 1 7 18:39 7

Група B

І В Н П Г О
1 ФзК Штурм 10 8 1 1 49:22 25
2 ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 7 2 1 37:20 23
3 ФК ЧАЙКА 10 5 3 2 48:31 18
4 ПКМ 10 3 1 6 20:30 10
5 "Дружба" (Новопіль) 10 1 2 7 21:48 5
6 199 НЦ ДШВ 10 1 1 8 27:51 4

FAQ

Тур 10
Група A
16.01.2022 Динамо СК "Форсаж" 2:6 Фортуна (Андрушівка)
15.01.2022 ФОК АКБ Центр 3:2 ФК Іршанськ
15.01.2022 ФОК "Сінгури" 0:1 Футбольна Гільдія
Група B
16.01.2022 ФОК ПКМ 3:5 ФзК Штурм
16.01.2022 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 5:4 199 НЦ ДШВ
16.01.2022 Динамо ФК ЧАЙКА 2:2 "Дружба" (Новопіль)
Тур 9
Група A
09.01.2022 Динамо Футбольна Гільдія 3:5 ФК Іршанськ
09.01.2022 Динамо "Сінгури" 5:4 Фортуна (Андрушівка)
08.01.2022 ФОК АКБ Центр 3:4 СК "Форсаж"
Група B
15.01.2022 ФОК ФК ЧАЙКА 1:8 ФзК Штурм
09.01.2022 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:1 ПКМ
08.01.2022 ФОК "Дружба" (Новопіль) 6:6 199 НЦ ДШВ
Тур 8
Група A
26.12.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 3:4 Футбольна Гільдія
26.12.2021 ФОК "Сінгури" 0:4 АКБ Центр
26.12.2021 ФОК ФК Іршанськ 0:5 СК "Форсаж"
Група B
26.12.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 2:3 ПКМ
26.12.2021 ФОК ФзК Штурм 5:1 "Дружба" (Новопіль)
26.12.2021 ФОК ФК ЧАЙКА 3:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Тур 7
Група A
18.12.2021 Динамо Футбольна Гільдія 3:5 СК "Форсаж"
18.12.2021 Динамо ФК Іршанськ 1:2 "Сінгури"
18.12.2021 Динамо Фортуна (Андрушівка) 3:5 АКБ Центр
Група B
19.12.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 2:0 ПКМ
18.12.2021 Динамо ФзК Штурм 4:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
18.12.2021 Динамо 199 НЦ ДШВ 1:6 ФК ЧАЙКА
Тур 6
Група A
12.12.2021 Динамо АКБ Центр 5:0 Футбольна Гільдія
11.12.2021 ФОК СК "Форсаж" 8:4 "Сінгури"
11.12.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 2:3 ФК Іршанськ
Група B
12.12.2021 Динамо ПКМ 1:1 ФК ЧАЙКА
12.12.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 6:2 "Дружба" (Новопіль)
11.12.2021 ФОК ФзК Штурм 7:1 199 НЦ ДШВ
Тур 5
Група A
04.12.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 4:2 СК "Форсаж"
20.11.2021 ФОК ФК Іршанськ 0:4 АКБ Центр
16.10.2021 ФОК Футбольна Гільдія 5:2 "Сінгури"
Група B
05.12.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 1:5 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
04.12.2021 ФОК ФзК Штурм 5:1 ПКМ
20.11.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 1:11 ФК ЧАЙКА
Тур 4
Група A
28.11.2021 Динамо ФК Іршанськ 3:4 Футбольна Гільдія
20.11.2021 ФОК Фортуна (Андрушівка) 3:1 "Сінгури"
16.10.2021 ФОК СК "Форсаж" 3:5 АКБ Центр
Група B
28.11.2021 Динамо 199 НЦ ДШВ 5:3 "Дружба" (Новопіль)
27.11.2021 Динамо ФзК Штурм 5:8 ФК ЧАЙКА
20.11.2021 ФОК ПКМ 0:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Тур 3
Група A
14.11.2021 Динамо Футбольна Гільдія 4:0 Фортуна (Андрушівка)
13.11.2021 ФОК СК "Форсаж" 3:2 ФК Іршанськ
13.11.2021 ФОК АКБ Центр 5:0 "Сінгури"
Група B
14.11.2021 ФОК ПКМ 4:1 199 НЦ ДШВ
14.11.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2:2 ФК ЧАЙКА
13.11.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 1:4 ФзК Штурм
Тур 2
Група A
31.10.2021 Динамо СК "Форсаж" 0:7 Футбольна Гільдія
31.10.2021 Динамо АКБ Центр 2:1 Фортуна (Андрушівка)
31.10.2021 Динамо "Сінгури" 1:5 ФК Іршанськ
Група B
31.10.2021 Динамо ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1:2 ФзК Штурм
30.10.2021 Динамо ФК ЧАЙКА 8:5 199 НЦ ДШВ
17.10.2021 ФОК ПКМ 5:2 "Дружба" (Новопіль)
Тур 1
Група A
27.11.2021 Динамо "Сінгури" 3:3 СК "Форсаж"
23.10.2021 ФОК Футбольна Гільдія 1:3 АКБ Центр
16.10.2021 ФОК ФК Іршанськ 2:2 Фортуна (Андрушівка)
Група B
06.11.2021 ФОК ФК ЧАЙКА 6:2 ПКМ
23.10.2021 ФОК 199 НЦ ДШВ 1:4 ФзК Штурм
23.10.2021 ФОК "Дружба" (Новопіль) 1:4 ФК "ПРОМЕТЕЙ"

Рейтинг по забитим голам

Ім'я Команда І Г В/C
Аль Халавані Абдул ФзК Штурм 9 19 2.11
Яремчук Костянтин Футбольна Гільдія 10 14 1.4
Цимбалюк Ігор ФК ЧАЙКА 11 14 1.27
Стретович Денис ФК Іршанськ 10 11 1.1
Цимбалюк Олег ФК ЧАЙКА 11 10 0.91
Гриневич Денис СК "Форсаж" 10 9 0.9
Алєксєєв Роман АКБ Центр 10 9 0.9
Сивоконенко Олександр ФК ЧАЙКА 8 9 1.13
Брушко Владислав АКБ Центр 10 8 0.8
Денежний Єгор 199 НЦ ДШВ 11 8 0.73
Миргородський Максим ФзК Штурм 9 7 0.78
Польовий Артем ФК "ПРОМЕТЕЙ" 11 7 0.64
Радчуков В'ячеслав ФзК Штурм 8 7 0.88
Пятницький Юрій ФК "ПРОМЕТЕЙ" 11 7 0.64
Кубашко Нікіта ФК ЧАЙКА 9 6 0.67
Сергеєв Владислав ФК Іршанськ 10 6 0.6
Жданюк Руслан Футбольна Гільдія 10 5 0.5
Рибась Олександр "Сінгури" 10 5 0.5
Рукомеда Денис АКБ Центр 10 5 0.5
Іванчук Роман АКБ Центр 20 5 0.25
Явдощин Ярослав СК "Форсаж" 10 5 0.5
Ковальчук Руслан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 12 5 0.42
Джус Євген "Сінгури" 10 5 0.5
Талько Віталій СК "Форсаж" 10 5 0.5
Кирилюк Богдан ФК "ПРОМЕТЕЙ" 2 4 2
Яроцький Віктор "Дружба" (Новопіль) 10 4 0.4
Граф Вадим ПКМ 9 4 0.44
Холмогоров Максим АКБ Центр 10 4 0.4
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 10 4 0.4
Соломчук Дмитро Футбольна Гільдія 10 4 0.4
Ломоносов Владислав 199 НЦ ДШВ 2 4 2
Захаркевич Максим Фортуна (Андрушівка) 10 4 0.4
Курасов Денис ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 4 0.4
Жигора В'ячеслав Фортуна (Андрушівка) 10 3 0.3
Буклів Богдан ФзК Штурм 9 3 0.33
Мостівенко Микола 199 НЦ ДШВ 10 3 0.3
Томашевський В'ячеслав ФзК Штурм 9 3 0.33
Фурманюк Денис ПКМ 8 3 0.38
Рожко Андрій 10 3 0.3
Цимбалюк Святослав ФК ЧАЙКА 10 3 0.3
Тишківський Вячеслав ФК "ПРОМЕТЕЙ" 7 3 0.43
Боровський Дмитро ФзК Штурм 6 3 0.5
Марченко Артем 199 НЦ ДШВ 5 3 0.6
Яковець Дмитро ПКМ 5 3 0.6
Федьків Володимир ФзК Штурм 8 2 0.25
Федотов Максим ФК ЧАЙКА 9 2 0.22
Пашківський Валерій ПКМ 9 2 0.22
Кончаківський Максим ПКМ 8 2 0.25
Шпонарський Олексій ПКМ 9 2 0.22
Чайківський Сергій "Сінгури" 10 2 0.2
Ковпак Іван Футбольна Гільдія 10 2 0.2
Попроцький Дмитро "Дружба" (Новопіль) 10 2 0.2
Бєлий Богдан "Дружба" (Новопіль) 10 2 0.2
Соколовський Артем "Сінгури" 10 2 0.2
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 2 0.2
Скочеляс Іван Фортуна (Андрушівка) 10 2 0.2
Межевич Олег АКБ Центр 10 2 0.2
Войналович Дмитро АКБ Центр 10 2 0.2
Швайківський Максим Футбольна Гільдія 10 2 0.2
Шмайхель Микола АКБ Центр 10 2 0.2
Боровський Андрій "Дружба" (Новопіль) 10 2 0.2
Бондар Олександр ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 2 0.2
Муський Антон СК "Форсаж" 10 2 0.2
Сотник Максим ФК Іршанськ 10 2 0.2
Субин Олександр ФК Іршанськ 10 1 0.1
Абрамчук Олександр ПКМ 8 1 0.13
Махінчук Сергій Фортуна (Андрушівка) 10 1 0.1
Ящук Олександр ФК Іршанськ 10 1 0.1
Атабаєв Олег ФК ЧАЙКА 8 1 0.13
Руденко Іван 199 НЦ ДШВ 1 1 1
Окрушко Максим ФК ЧАЙКА 8 1 0.13
Пасічнюк Максим 199 НЦ ДШВ 8 1 0.13
Плотницький Ігор ФК "ПРОМЕТЕЙ" 1 1 1
Покидюк Михайло 199 НЦ ДШВ 5 1 0.2
Лягера Сергій ФК "ПРОМЕТЕЙ" 4 1 0.25
Романюк Ігор "Дружба" (Новопіль) 3 1 0.33
Девятак Вадім "Сінгури" 10 1 0.1
Толочкін Дмитро "Дружба" (Новопіль) 1 1 1
Бежан Дмитро 199 НЦ ДШВ 2 1 0.5
Ткачук Олександр 199 НЦ ДШВ 2 1 0.5
Супруненко Денис ПКМ 6 1 0.17
Ковальчук Руслан ФзК Штурм 10 1 0.1
Чорновол Павло СК "Форсаж" 1 1 1
Павлушко Олександр Фортуна (Андрушівка) 10 1 0.1
Берладин Іван Фортуна (Андрушівка) 10 1 0.1
Галайба Анатолій ФзК Штурм 11 1 0.09
Третьяков Володимир ФК ЧАЙКА 11 1 0.09
Сливінський Іван "Сінгури" 10 1 0.1
Юрківський Олександр СК "Форсаж" 10 1 0.1
Заборчук Віктор СК "Форсаж" 10 1 0.1
Яворський Микола СК "Форсаж" 10 1 0.1
Служенко Михайло Фортуна (Андрушівка) 10 1 0.1
Кондратюк Олег Фортуна (Андрушівка) 10 1 0.1
Лігінчук Юрій "Дружба" (Новопіль) 10 1 0.1
Бондарчук Руслан "Дружба" (Новопіль) 10 1 0.1
Шаботинський Вадим ФК ЧАЙКА 9 1 0.11
Пустовойт Андрій ПКМ 9 1 0.11
Іванов Олександр Футбольна Гільдія 10 1 0.1
Новик Валерій ФК ЧАЙКА 11 0 0
Ганжала Ігор "Сінгури" 10 0 0
Дроняк Анатолій СК "Форсаж" 10 0 0
Гонгало Олег СК "Форсаж" 10 0 0
Лазаренко Олексій ПКМ 6 0 0
Іванов Максим "Сінгури" 10 0 0
Пилипчук Сергій 10 0 0
Панченко Денис ФК Іршанськ 10 0 0
Мар’євич Максим Фортуна (Андрушівка) 10 0 0
Черниш Олег "Дружба" (Новопіль) 10 0 0
Броневицький Ярослав 10 0 0
Кащенко Антон ФзК Штурм 10 0 0
Уницький Сергій Футбольна Гільдія 10 0 0
Гриценко Роман Фортуна (Андрушівка) 10 0 0
Пишнюк Дмитро "Дружба" (Новопіль) 10 0 0
Іванов Євген "Сінгури" 10 0 0
Сотник Дмитрій ФК Іршанськ 10 0 0

Рейтинг по карткам

Ім'я Команда І Ж/К Ч/К
Панченко Денис ФК Іршанськ 10 1 1
Марченко Артем 199 НЦ ДШВ 5 1 1
Броневицький Ярослав 10 1 1
Іванов Максим "Сінгури" 10 0 1
Шмайхель Микола АКБ Центр 10 3 0
Швайківський Максим Футбольна Гільдія 10 3 0
Гриневич Денис СК "Форсаж" 10 3 0
Серенок Антон ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 3 0
Войналович Дмитро АКБ Центр 10 3 0
Лазаренко Олексій ПКМ 6 2 0
Курасов Денис ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 2 0
Боровський Дмитро ФзК Штурм 6 2 0
Яремчук Костянтин Футбольна Гільдія 10 2 0
Новик Валерій ФК ЧАЙКА 11 2 0
Муський Антон СК "Форсаж" 10 2 0
Ломоносов Владислав 199 НЦ ДШВ 2 2 0
Ящук Олександр ФК Іршанськ 10 2 0
Іванов Олександр Футбольна Гільдія 10 1 0
Мар’євич Максим Фортуна (Андрушівка) 10 1 0
Пишнюк Дмитро "Дружба" (Новопіль) 10 1 0
Бєлий Богдан "Дружба" (Новопіль) 10 1 0
Ганжала Ігор "Сінгури" 10 1 0
Соколовський Артем "Сінгури" 10 1 0
Сливінський Іван "Сінгури" 10 1 0
Сотник Дмитрій ФК Іршанськ 10 1 0
Кубашко Нікіта ФК ЧАЙКА 9 1 0
Томашевський В'ячеслав ФзК Штурм 9 1 0
Граф Вадим ПКМ 9 1 0
Буклів Богдан ФзК Штурм 9 1 0
Аль Халавані Абдул ФзК Штурм 9 1 0
Пустовойт Андрій ПКМ 9 1 0
Шаботинський Вадим ФК ЧАЙКА 9 1 0
Сивоконенко Олександр ФК ЧАЙКА 8 1 0
Іванов Євген "Сінгури" 10 1 0
Черниш Олег "Дружба" (Новопіль) 10 1 0
Кащенко Антон ФзК Штурм 10 1 0
Уницький Сергій Футбольна Гільдія 10 1 0
Гриценко Роман Фортуна (Андрушівка) 10 1 0
Юрківський Олександр СК "Форсаж" 10 1 0
Пилипчук Сергій 10 1 0
Ковальчук Руслан ФзК Штурм 10 1 0
Попроцький Дмитро "Дружба" (Новопіль) 10 1 0
Дроняк Анатолій СК "Форсаж" 10 1 0
Стретович Денис ФК Іршанськ 10 1 0
Соломчук Дмитро Футбольна Гільдія 10 1 0
Алєксєєв Роман АКБ Центр 10 1 0
Бондар Олександр ФК "ПРОМЕТЕЙ" 10 1 0
Гонгало Олег СК "Форсаж" 10 1 0
Жигора В'ячеслав Фортуна (Андрушівка) 10 1 0
Сергеєв Владислав ФК Іршанськ 10 1 0
Єфімов Олександр "Дружба" (Новопіль) 10 1 0
Холмогоров Максим АКБ Центр 10 1 0
Третьяков Володимир ФК ЧАЙКА 11 1 0
Цимбалюк Ігор ФК ЧАЙКА 11 1 0
Рибась Олександр "Сінгури" 10 1 0
Рожко Андрій 10 1 0

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І

Календар

Тур 1
Група A
23.01.2022 10:00 ФОК АКБ Центр -:- СК "Форсаж"
23.01.2022 17:00 Динамо Футбольна Гільдія -:- ФзК Штурм
01.04.2022 06:00 ФОК ФК ЧАЙКА -:- ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Група B
23.01.2022 11:00 Динамо ФК Іршанськ -:- Фортуна (Андрушівка)
23.01.2022 16:00 Динамо 199 НЦ ДШВ -:- ПКМ
23.01.2022 19:00 ФОК "Дружба" (Новопіль) -:- "Сінгури"
Тур 2
Група A
Дата не введена ФК "ПРОМЕТЕЙ" -:- СК "Форсаж"
Дата не введена Футбольна Гільдія -:- АКБ Центр
Дата не введена ФзК Штурм -:- ФК ЧАЙКА
Група B
Дата не введена "Сінгури" -:- 199 НЦ ДШВ
Дата не введена ПКМ -:- Фортуна (Андрушівка)
Дата не введена "Дружба" (Новопіль) -:- ФК Іршанськ
Тур 3
Група A
Дата не введена ФзК Штурм -:- АКБ Центр
Дата не введена ФК "ПРОМЕТЕЙ" -:- Футбольна Гільдія
Дата не введена ФК ЧАЙКА -:- СК "Форсаж"
Група B
Дата не введена "Сінгури" -:- ФК Іршанськ
Дата не введена ПКМ -:- "Дружба" (Новопіль)
Дата не введена 199 НЦ ДШВ -:- Фортуна (Андрушівка)
Тур 4
Група A
Дата не введена СК "Форсаж" -:- Футбольна Гільдія
Дата не введена АКБ Центр -:- ФК ЧАЙКА
Дата не введена ФзК Штурм -:- ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Група B
Дата не введена Фортуна (Андрушівка) -:- "Дружба" (Новопіль)
Дата не введена ФК Іршанськ -:- 199 НЦ ДШВ
Дата не введена "Сінгури" -:- ПКМ
Тур 5
Група A
Дата не введена СК "Форсаж" -:- ФзК Штурм
Дата не введена АКБ Центр -:- ФК "ПРОМЕТЕЙ"
Дата не введена ФК ЧАЙКА -:- Футбольна Гільдія
Група B
Дата не введена ФК Іршанськ -:- ПКМ
Дата не введена 199 НЦ ДШВ -:- "Дружба" (Новопіль)
Дата не введена Фортуна (Андрушівка) -:- "Сінгури"