Підписуйтесь на нас:

Ukrainian Cossacks League Season 2

Турнірна таблиця Плей-офф Результати Відео Команди

Група A

І В Н П Г О
1 Keepdrinking 6 3 3 0 9:4 12
2 Topor 6 3 1 2 6:6 10
3 Вадим 6 1 4 1 7:7 7
4 Ника 6 0 2 4 6:11 2

Група B

І В Н П Г О
1 Freeman 6 3 2 1 10:10 11
2 Dinamo 6 3 2 1 8:4 11
3 Неll 6 3 1 2 8:4 10
4 Alex 6 0 1 5 2:10 1

Група C

І В Н П Г О
1 Snazik 6 4 2 0 9:4 14
2 Danie2909 6 2 3 1 10:8 9
3 Mihalich 6 1 2 3 6:9 5
4 4ePur 6 0 3 3 6:10 3

Група D

І В Н П Г О
1 Nestruga 6 4 2 0 11:4 14
2 Буховець 6 3 1 2 9:6 10
3 Babay 6 2 1 3 3:6 7
4 Milan 6 0 2 4 6:13 2

FAQ

Тур Final
Дата не введена Nestruga 0:1 Topor
Тур 1/2
Дата не введена Nestruga 3:0 Snazik
Дата не введена Nestruga 1:1 Snazik
Дата не введена Topor 0:1 Буховець
Дата не введена Topor 2:1 Буховець
Тур 1/4
Дата не введена Буховець 1:1 Keepdrinking
Дата не введена Буховець 0:0 Keepdrinking
Дата не введена Dinamo 3:1 Snazik
Дата не введена Dinamo 0:3 Snazik
Дата не введена Danie2909 1:3 Nestruga
Дата не введена Danie2909 2:0 Nestruga
Дата не введена Topor 2:0 Freeman
Дата не введена Topor 3:0 Freeman
Тур 6
Група A
Дата не введена Ника 1:2 Вадим
Дата не введена Keepdrinking 3:0 Topor
Група B
Дата не введена Неll 3:0 Freeman
Дата не введена Alex 0:2 Dinamo
Група C
Дата не введена 4ePur 1:2 Snazik
Дата не введена Danie2909 1:2 Mihalich
Група D
Дата не введена Babay 0:1 Nestruga
Дата не введена Буховець 3:1 Milan
Тур 5
Група A
Дата не введена Keepdrinking 2:1 Ника
Дата не введена Topor 1:0 Вадим
Група B
Дата не введена Freeman 2:2 Dinamo
Дата не введена Неll 2:0 Alex
Група C
Дата не введена Mihalich 1:2 Snazik
Дата не введена Danie2909 1:0 4ePur
Група D
Дата не введена Буховець 0:1 Babay
Дата не введена Milan 3:3 Nestruga
Тур 4
Група A
Дата не введена Вадим 1:1 Keepdrinking
Дата не введена Ника 0:2 Topor
Група B
Дата не введена Alex 2:2 Freeman
Дата не введена Dinamo 1:0 Неll
Група C
Дата не введена Snazik 1:1 Danie2909
Дата не введена 4ePur 1:1 Mihalich
Група D
Дата не введена Babay 1:0 Milan
Дата не введена Nestruga 2:0 Буховець
Тур 3
Група A
Дата не введена Topor 0:1 Keepdrinking
Дата не введена Вадим 2:2 Ника
Група B
Дата не введена Dinamo 2:0 Alex
Дата не введена Freeman 3:2 Неll
Група C
Дата не введена Mihalich 1:3 Danie2909
Дата не введена Snazik 2:0 4ePur
Група D
Дата не введена Milan 1:2 Буховець
Дата не введена Nestruga 1:0 Babay
Тур 2
Група A
Дата не введена Вадим 1:1 Topor
Дата не введена Ника 1:1 Keepdrinking
Група B
Дата не введена Dinamo 1:2 Freeman
Дата не введена Alex 0:1 Неll
Група C
Дата не введена Snazik 1:0 Mihalich
Дата не введена 4ePur 3:3 Danie2909
Група D
Дата не введена Nestruga 3:0 Milan
Дата не введена Babay 0:3 Буховець
Тур 1
Група A
Дата не введена Topor 2:1 Ника
Дата не введена Keepdrinking 1:1 Вадим
Група B
Дата не введена Неll 0:0 Dinamo
Дата не введена Freeman 1:0 Alex
Група C
Дата не введена Danie2909 1:1 Snazik
Дата не введена Mihalich 1:1 4ePur
Група D
Дата не введена Буховець 1:1 Nestruga
Дата не введена Milan 1:1 Babay

Рейтинг по забитим голам

Команда І Г В/C
Nestruga 11 18 1.64
Snazik 10 14 1.4
Topor 11 14 1.27
Danie2909 8 13 1.63
Буховець 10 12 1.2
Dinamo 8 11 1.38
Keepdrinking 8 10 1.25
Freeman 8 10 1.25
Неll 6 8 1.33
Вадим 6 7 1.17
Ника 6 6 1
4ePur 6 6 1
Mihalich 6 6 1
Milan 6 6 1
Babay 6 3 0.5
Alex 6 2 0.33

Рейтинг по пропущеним голам

Команда І Г В/C
Неll 6 4 0.67
Keepdrinking 8 5 0.63
Babay 6 6 1
Вадим 6 7 1.17
Topor 11 8 0.73
Dinamo 8 8 1
Mihalich 6 9 1.5
Nestruga 11 9 0.82
Буховець 10 9 0.9
Alex 6 10 1.67
4ePur 6 10 1.67
Ника 6 11 1.83
Snazik 10 11 1.1
Danie2909 8 11 1.38
Milan 6 13 2.17
Freeman 8 15 1.88

Рейтинг по кількості ігор

Ім'я І